Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki serwer i strona WWW dla firmy z sektora MSP?

wróć do serwisu Moja Firma 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102431 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 14:09

Komentarz do artykułu: Jaki serwer i strona WWW dla firmy z sektora MSP?

#2 Guest_dorex

Guest_dorex
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 14:09

54 zł z vat płacę na hekko za konto hostingowe pod stronę firmową - to śmieszne grosze. A serwer stabilny, nie generujący problemów, dobry kontakt z adminami. Wcale to więc nie musi wiele kosztować...

#3 Guest_hampo

Guest_hampo
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 16:25

W tym momencie mam w Hekko za 70 zł brutto hosting + domenę PL i to faktycznie się opłaca. Bo trzymam tam kilka serwisów, nie mam powiadomień o przekroczeniu parametrów. Same stronki zarabiają na ten hosting w 2 dni, tak więc jest ok.

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2053 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 16:30

Mam konto na tym samym serwerze co ty. Przede wszystkim powinno się patrzeć na jakość usługi, jej trwałość. Na pewno nie bierzcie ofert gdzie wszystko jest w cenie bo to oznacza tylko i wyłącznie wysokie koszty i problemy.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#5 Guest_mlisk

Guest_mlisk
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 16:23

Również mogę polecić Hekko, potwierdzam to co napisano o cenie - dali mi domenę za darmo i chyba tyle samo mam transferu. Niesamowicie dobry support. Kiedy nie piszę to mam odp. w ciągu kilku minut.

#6 Guest_kosier

Guest_kosier
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 16:32

Wystarczy konto na Hekko - potwierdzam. Od lat trzymam wszystkie serwisy na kontach dzielonych i całość działa jak należy. Uważam, że dobry serwer nie musi być drogi. Wręcz przeciwnie, można go kupić za marne grosze.

#7 Guest_horte

Guest_horte
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 15:20

Normalne dzielone wystarczy - no chyba że faktycznie serwisy mają aż tak duże wymagania, ale zakładam, że tak nie jest. W naszym przypadku Hekko jest wystarczające, ale kluczowe jest, żeby to działało pierwsza klasa, stabilnie. Sami musicie ocenić, jakich parametrów serwera potrzebujecie.

#8 Guest_topac

Guest_topac
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 16:32

Też mam dwa konta na Hekko. Bardzo tani serwer i przynajmniej jak na razie niezawodny. Nie sprawia nam żadnych problemów, działa szybko, solidnie, ale oczywiście wszystko jest kwestią dopasowania tego pod wasze oczekiwania. Czy zrobiliście to? Nie każde konto, każdemu serwisowi podoła.

#9 Guest_czerskin

Guest_czerskin
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 16:20

Również mamy Hekko, jesteśmy tam od wielu lat i nigdy serwer nas nie zawiódł. Długo można wymieniać plusy, ale przede wszystkim chodzi tutaj o to, że sama usługa jest niezawodna. Nie ma awarii, wszysko fajnie śmiga, a w przypadku hostningów to właśnie ma zdecydowanie największe znaczenie.

#10 Guest_pamelon

Guest_pamelon
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 15:16

Czy Hekko wystarczy pod stronkę firmową? Ludzie mi wmawiają, że potrzebuję VPSa. Czy poradzę sobie na normalnym koncie dzielonym?

#11 Guest_mostek

Guest_mostek
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 16:09

Serwer musi gwarantować stabilność i niezawodność. Ogolnie takie usługi zapewniają wiele plusów. Hekko jest ok. Test darmowy, można łatwo ocenić jakość działania. Ale oczywiście parametry serwera zawsze należy dobierać pod swoje oczekiwania. Sami oceńcie, jakie macie potrzeby.

#12 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 02 grudzień 2017 - 09:30

Bez problemu, dla większości sklepów internetowych, wystarczy hosting współdzielony. 

#13 Guest_kamper

Guest_kamper
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 16:04

Dzielone na hekko zdecydowanie wystarczy, nie ma żadnych problemów, usługa jest stabilna. Działamy od dawna na takich zasadach, nie mam potrzeby poważniejszej usługi, bo strony też mamy średniej wielkości. Dla nas najważniejsza jest stabilność działania tych usług.

#14 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:42

Jeśli chodzi o hosting pod sklep internetowy to polecę netbomb.pl. Działa stabilnie a serwery są w Polsce. 

#15 Guest_hekto

Guest_hekto
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 16:02

Również uważam, że wystarczy konto dzielone. Mnie również nakłaniano do VPSa, a wybrałem po prostu dzielone w Hekko i zero problemów. Płacę poniżej 100 złotych, a wykorzystuję 1/5 pameterów jakie mam.

#16 Guest_mekong

Guest_mekong
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 16:13

Nawet wczoraj kupowałem konto na Hekko z rabatem 80 proc. Kawał solidnego serwera. Jak dla mnie najważniejsze jest pilnowanie jakości i stawianie na takie parametry, które dadzą niezawodność. Tyle lat na tej samej usłudze i mamy święty spokój, a jednak mowa o jakościowych rozwiązaniach...

#17 Guest_mejko

Guest_mejko
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 15:01

Również polecam Hekko. Jest stabilne, niezawodne, w dodatku bardzo tanie. Działamy na tym serwerze od dosyć dawna - nic złego się nie dzieje. Najważniejsze dla jakości działania hostingu jest to, żeby też nie przesadzić. Wrzucicie tam ogromne serwisy, to wiadomo, że konto nie da im rady.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych