Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miejsce świadczenia usług hostingowych

wróć do serwisu Moja Firma 36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_topac

Guest_topac
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 12:21

Hostingi zawsze wybieram z serwerami w Polsce. Działają stabilnie, tzn. ten z którego korzystam. Kosztuje to bardzo mało, a obsługę mam naprawdę na bardzo dobrym poziomie, przy czym wszystko to wymaga oczywiście dopasowania jakoś z głową. Odpowiednie parametry, pod dane oczekiwania.

#22 Guest_kortes

Guest_kortes
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 15:21

Dokładnie, nie mają, ale my mamy serwer w Polsce, wszystko fajnie śmiga. Ogólnie za hosting jakoś specjalnie nie przepłacamy, a działa nam on pierwsza klasa. I tak to powinno wyglądać. Jesteśmy zadowoleni z jakości działania - zdecydowanie.

#23 Guest_humotr

Guest_humotr
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 16:11

Hekko zdecydowanie polecam. Ogólnie moje doświadczenia pokazują, że to właśnie tańsze serwery dają znacznie lepsze parametry i możliwości. U mnie to działa pierwsza klasa, stabilnie, serwer jest niezawodny i właśnie o takie kwestie tutaj chodzi. Ja tam nie mam żadnych problemów.

#24 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 01:07

A ja przy galeriach przedmiotów w sklepie internetowym obczaiłem , ze fotolister ma świetne warunki hostingowe. W tym zakresie naprawdę pierwsza klasa.

#25 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 27 listopad 2016 - 22:23

W ciemno bym nie brał, nie mam zaufania do jakiejkolwiek usługi bez polecenia od kogoś. Bo to teoretycznie może wyglądac bardzo dobrze a w praktyce wiadomo, inna para kaloszy.

#26 Guest_gombrowicz

Guest_gombrowicz
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 02:37

ja osobiście znam kogoś kto używa i już rozważałem zaszczepienie tego u siebie. mogę podpytać o jakieś konkrety jeśli trzeba, od siebie strzelam pierwsze pytanie a propos użytkowania to jak się liczy transfer zużycia i czy jest na niego podgląd jakis

#27 Guest_Zemsta

Guest_Zemsta
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 23:10

Cześć, wtrącę się z nieco ogólnym pytaniem. Ma ktoś pojęcie jak teraz będzie trzeba robić miniatury na allegro? I one będą trudniejsze do ogarnięcia, więcej trzeba będzie pieniędzy na to wydać. Chciałabym dostosować też galerię do wymogów. Jakąś nowoczesną zrobić, teraz, zeby po zmianach nie musieć tego robić od nowa.

#28 Guest_coś innego z literatury

Guest_coś innego z literatury
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 15:52

Dobrze kminisz, ale nie wiem czy to na pewno łączy się z dodatkowymi kosztami. Przecież jak są programy do obróbki czy robienia galerii to mają te opcje dostępne tak saamo jak każde inne. A wytyczne, to nie wiem może na allegro?

#29 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 23:57

;) https://esprzedaz.co...iany-na-allegro

#30 Guest_hortel

Guest_hortel
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 16:11

Zależy jaki macie hosting. Np. Hekko ma serwer w Polsce, ale już Jupe jest w Niemczech, tak więc niby oferta jednaj firmy, a dwie usługi położone w zupełnie innych krajach. Rozumiecie? Liczy się faktyczna lokalizacja serwera.

#31 Guest_berbonb

Guest_berbonb
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 16:29

Śmieszny temat. Hekko ma serwery w PL, a JUPE w Niemczech. I jakie to ma znaczenie? Żadne. Działam sobie na tych serwerach od dosyć dawna i jakoś wszystko działa pierwsza klasa, solidnie, niezawodnie - bez względu na lokalizację. A do wpisania w kosztów również to nie ma znaczenia.

#32 Guest_pomper

Guest_pomper
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 16:09

Też hosting mam w Polsce, ale to przecież nie ma żadnego znaczenia ;-) Z drugiej strony jeśli kogoś wspierać, to raczej nasze firmy, prawda? Zwracajcie uwagę na kluczowe elementy, to one są decydujące. Parametry usługi, niezawodoność. Wszystko można sprawdzić podczas testów i to one właśnie powinny mieć dla was kluczowe znaczenie. Powodzenia ;-)

#33 Guest_baster

Guest_baster
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 15:04

Również na Hekko. A hosting, parametry? Chodzi głównie o zwrócenie uwagi na podstawowe kwestie. Zresztą - po to usługi mają darmowe okresy testowe, żeby łatwiej było to ocenić i sprawdzić, czy serwer wam pasuje. Nie potrzebujecie cudownych parametrów, potrzebujecie przede wszystkim podstaw.

#34 Guest_kodaran

Guest_kodaran
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 15:05

Nie patrzcie na to - bez znaczenia jest. Faktura zależy od firmy, a nie lokalizacji serwerów. Kolejna kwestia, która ma znaczenie to podstawowe parametry usługi, jego niezawodniść. Patrzenie na lokalizację mija się z celem. To kompletnie nic nie daje.

#35 Guest_mokka

Guest_mokka
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 16:10

Hekko działa solidnie i niezawodnie, ma dobre parametry. W naszym przypadku sprawdzają się nawet najmniejsze pakiety. Kwestia takiego dopasowania wszystkiego, aby tylko spełniało to wasze oczekiwania. Testujcie - wszystko łatwo sprawdzić i ocenić.

#36 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:45

Netbomb.pl ma odpowiednie pakiety hostingowe na każdą okazję. No i ich serwery są w Polsce. Wszystko działa więc bardzo szybko. 

#37 Guest_majkan

Guest_majkan
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 16:16

Zdecydowanie polecam Hekko. Nie ma znaczenia, czy wydajecie na ten hosting bardzo dużo - po prostu szukajcie rozsądnie. Łatwo można odpalić okres testowy, łatwo można sprawdzić support. Nie ma powodów, żeby z góry za coś takiego przepłacać. Mylę się?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych