Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miejsce świadczenia usług hostingowych

wróć do serwisu Moja Firma 36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102484 postów

Napisano 17 luty 2012 - 11:32

Komentarz do artykułu: Miejsce świadczenia usług hostingowych

#2 Guest_Pioter

Guest_Pioter
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 11:32

Zastanawia mnie tylko to w jaki sposób miejsce świadczenia usług hostingowych można ustalić gdy mam serwer w Brazylii, a firma ma siedzibę w USA.

#3 Guest_andrzej_szopa

Guest_andrzej_szopa
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 11:54

Przede wszystkim w securityhost.pl nie będziesz musiał uzależniać się od wielkości transferu. Mają .htaccess i moduł mod_rewrite więc i przyjazne linki wchodzą w grę. Udostępniają też fajny pakiet dla stałych klientów, więc po kilku latach współpracy oferta bezkonkurencyjna w kosztach.

#4 Guest_tritka

Guest_tritka
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:51

Co do samego hostingu - Firehost, kilka lat i zero problemów. Kilka stronek na jednym hostingu. Nie decydowała cena tylko polecenie. A samo to, że mogliśmy wybierać pomiędzy da i cpanel, a także mieliśmy do dyspozycji test, miało dla nas spore znaczenie.

#5 Guest_mirran

Guest_mirran
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 16:33

W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl to Hekko - po prostu to jedyny hosting, która ma taki support, jaki być powinien. Odpowedzi w kilka minut, nawet przy naprawdę banalnych problemach, na które nie powinni reagować. A jednak to robią.

#6 Guest_irminek

Guest_irminek
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 16:20

Konto w hekko mam od dosyć dawna, nie ma żadnych problemów, serwer działa na prawdę szybko, tak więc zdecydowanei polecam. Kwestia tylko taka jakiego pakietu potrzebujecie, ale na wstępie w zasadzie zawsze wystarczający jest ten podstawowy.

#7 Guest_prawik

Guest_prawik
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 16:30

Ale hekko ma serwery w Polsce, tutaj raczej trudno o pomyłkę. Te serwery położone za granicą nie są ani tańsze, ani też nie maja wyższej jakości. Jaki w takim przypadku jest sens korzystania z tego?

#8 Guest_kasik

Guest_kasik
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 15:34

Jak dla mnie najbardziej wartościowy w Polsce hosting ma zdecydowanie Hekko, siedzę u nich od wielu lat i wszystko fajnie śmiga. Nie szukajcie byle gdzie - wyłącznie z rekomendacji, na podstawie opinii innych. Tak jest najlepiej.

#9 Guest_imas

Guest_imas
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 20:42

Nie ma znaczenia. Generalnie trzymam wszystkie serwisy na Firehost, nie mam pojęcia gdzie mają serwery, znaczenie ma dla mnie jedynie to, że usługa będzie działała jak należy. Pozostałe kwestie są bez znaczenia.

#10 Guest_bonteks

Guest_bonteks
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 15:16

Hosting powinien być dobierany tak, aby gwarantował jakość i spokój korzystania. Wcale nie trzeba szukać mega drogich usług. W Hekko mam serwer poniżej stówki rocznie, a jakoś on sensownie działa. Tak więc da się.

#11 Guest_morata

Guest_morata
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 16:33

Czy konto hostingowe w Hekko pociągnie serwisów, który my 10k unikalnych dziennie? Serwis informacyjny, ale jak widać, z bardzo dużą ilością odwiedzin. Postawiony na Wordpress. Czy zwyczajne konto dzielone wystarczy?

#12 Guest_remisz

Guest_remisz
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 16:19

Używajcie Hekko, dopasowujecie parametry konta pod serwisy i wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku. Nie potrzebujecie od razu wyjątkowego serwera, wystarczy jeśli zadbacie o absolutne podstawy - wówczas wszystko będzie wyglądało ok.

#13 Guest_hosnes

Guest_hosnes
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:17

Pamiętajcie, że hosting należy dobierać racjonalnie. Niech usługa będzie szybka, sprawdzona. Nie tania, nie droga - racjonalna. Pamiętajcie, że nie da się kupić np. doskonałego supportu płacąc 10 zł za rok usługi.

#14 Guest_kwopes

Guest_kwopes
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 16:16

Oj... ale za te 50 zł masz już solidny hosting. Hekko o którym tutaj pisano jest bardzo ok - na tym najmniejszym koncie można umieścić nawet kilka serwisów i wszystko będzie w najlepszym porządku.

#15 Guest_troster

Guest_troster
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 16:27

Myślę, że to kwestia doboru pakietu. Odpalasz konto testowe, następnie sprawdzasz jakich parametrów potrzebujesz. Jeśli dane konto jest zbyt małe to migrujesz na większe. Naprawdę nie ma z tym żadnych problemów.

#16 Guest_gerski

Guest_gerski
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 16:43

Ta lokalizacja... ona zupełnie nie ma znaczenia. Hosting stawiajcie na takich serwerach, które spełniają oczekiwania, działają dosyć szybko. Wybieranie serwerów, które nie posiadają odpowiednio dobrych parametrów mija się z celem.

#17 Guest_gomits

Guest_gomits
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 15:07

Nie ma się czym ekscytować - dobre konto hostingowe na polskim serwerze można ogarnać kosztem kilkudziesięciu złotych rocznie. Nie ma w tym niczego zaskakującego. Serwer działa jak należy.

#18 Guest_kempr

Guest_kempr
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 15:07

Nie ma znaczenia gdzie znajduje się serwer, przynajmniej z punktu widzenia klienta. Akurat nasze serwisy znajdują się na dedyku Hekko. Usługa wybierana nie po cenie, a po jakości, ale swoją drogą pod względem jakościowym również są ok, i nawet lepsi od tych najdroższych marek.

#19 Guest_kortes

Guest_kortes
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 15:10

Lokalizacje nie mają żadnego znaczenia. Najważniejszy jest po prostu serwer, jego jakośc, poziom supportu, parametry kont. Pozostałe kwestie nie mają żadnego znaczenia. Też siedzę na polskim serwerze - jest bardzo tanio.

#20 Guest_eldeko

Guest_eldeko
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 15:33

Kwestia dopasowania solidnego serwera pod oczekiwania. Taka usługa nie musi od razu kosztować kosmicznie dużo, raczej powinna być dobrana w sposób racjonalny i wtedy dopiero będzie to możliwe, chociaż wszystko zależy od danego przypadku. Siedzę na hekko od lat - niby serwer bardzo tani, a jak na razie działa w sposób całkowicie niezawodny. Czyli jednak da się.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy