Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co to jest faktura VAT marża?

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102551 postów

Napisano 28 maj 2012 - 14:50

Komentarz do artykułu: Co to jest faktura VAT marża?

#2 Guest_Beata W

Guest_Beata W
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 09:07

Ja korzystam z systemu BizIn http://www.bizin.pl/ . Możesz dodać własne logo na fakturze, a ponadto faktury mogę od razu wysyłać mailem do kontrahenta. Jako nowość i chyba jedyny program dodaje do faktury QR kod, (linki do odczytu faktury przez kontrahenta).

#3 Guest_Kamol

Guest_Kamol
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 12:38

ja takie faktury szybko wystawiam w programie Faktura VAT Pakiet Przedsiębiorcy - szybko sprawnie, zgodnie z przepisami a co najważniejsze cena programu nie jest zaporowa. Polecam każdemu kto zostanawia się jaki program wybrac.

#4 Guest_gromex

Guest_gromex
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 19:59

ja korzystam z super białego papieru z dyskontu i nie płace za zaden program tylko za atrament do papieru

#5 Michał.Spec

Michał.Spec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 05 styczeń 2015 - 21:23

Chyba trochę odbiegamy od tematu, czym jest FV marża :) FV marża jest dowodem transakcji, na podstawie którego płacimi podatek VAT tylko od wysokości naliczonej przez siebie marży, a nie od całkowitej kwoty sprzedaży.

afaktury.pl - Intuicyjny program do wystawiania FV online.

#6 Guest_Michu

Guest_Michu
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 13:57

myślę, że informację stąd pomogą rozwiać ostatacznie wszelkie wątpliwości poradnik.wfirma.pl/-vat-marza

#7 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 16:32

Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych