Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oszuści pobierają opłaty za wpis do CEIDG

wróć do serwisu Moja Firma 239 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102233 postów

Napisano 24 sierpień 2012 - 11:06

Komentarz do artykułu: Oszuści pobierają opłaty za wpis do CEIDG

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 11:06

Trzeba uważać, bo podobnych oszustw jest masa. Podobnie działają domenowcy.

#3 Guest_nowa firma wpisana do CIDEG

Guest_nowa firma wpisana do CIDEG
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 18:20

Tomasz Zabilski-aby firma została dopisana do KRFIDG-należy uiscić opłatę 235pln-opłata jest jednorazowa i obowiazkowa-nip 7532301349-prosze o informacje na jego temat

#4 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 14:42

Witam, dopisuję firmy NACIĄGACZY: 1) Ogólnopolska Ewidencja Firm i Przedsiębiorców, ul. Świdnicka 39, 50-029 Wrocław (przelew na kwotę: 121,77zł); 2) Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczych i Firm CEDGIF, ul. Żurawia 22/212, 00-515 Warszawa (przelew na kwotę: 192,60zł); 3) Rejestr Działalności Gospodarczych i Firm RDGIF, Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa (przelew na kwotę: 195,00zł); 4) Centralna Ewidencja Firm i Działalności Gospodarczych CEFiDG, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa (przelew na kwotę: 121,00zł); UWAŻAJCIE!!!!

#5 Guest_ przedsiębiorca

Guest_ przedsiębiorca
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 13:52

WAŻNE : OSTROŻNIE : zgadza się zaraz po otwarciu działalności dostaniecie listy z rzekomą opłatą od razu możecie je śmiało podrzeć nie sprawdzając zawartości nigdy ale to nigdy niczego nie opłacajcie nie podpisujcie listów za pobraniem na firmę w przeciągu od 1 dnia rozpoczęcia działalności do około 60 dnia w tym czasie następuje zmasowany atak pieprzonych oszustów !!!!!!

#6 Guest_nowy

Guest_nowy
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 09:51

Nowi oszuści Centralna Ewidencja o Działalności Gospodarczej (CEODG) ul.Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa próbują wyłudzić 200 zł za wpis.Nie dajcie się nabrać

#7 Guest_juras

Guest_juras
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 09:19

tez dzisiaj dostałem wezwanie do zapłaty od CEODG na kwote 200 zł , i jak tu zyć ??

#8 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 18:17

Witam, dopisuję firmy NACIĄGACZY: 1) Ogólnopolska Ewidencja Firm i Przedsiębiorców, ul. Świdnicka 39, 50-029 Wrocław (przelew na kwotę: 121,77zł); 2) Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczych i Firm CEDGIF, ul. Żurawia 22/212, 00-515 Warszawa (przelew na kwotę: 192,60zł); 3) Rejestr Działalności Gospodarczych i Firm RDGIF, Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa (przelew na kwotę: 195,00zł); 4) Centralna Ewidencja Firm i Działalności Gospodarczych CEFiDG, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa (przelew na kwotę: 121,00zł); UWAŻAJCIE!!!!

Witm, otrzymałam właśnie takie pismo od Centralnej Ewidencji I Informacji O Działalności Gospodarczej ul. Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa przelew na kwotę 200 zł.

#9 Guest_Firma

Guest_Firma
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 16:02

Również otrzymaliśmy wezwanie do zapłaty od firmy CEODG na kwotę 200 zł. Czy ktoś wie gdzie tą sprawę można zgłosić??

#10 Guest_Grazyna

Guest_Grazyna
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 16:02

Również otrzymaliśmy wezwanie do zapłaty od firmy CEODG na kwotę 200 zł. Czy ktoś wie gdzie tą sprawę można zgłosić??

Mysle o pozwie  zbiorowym bo pewnie tysiące ludzi sie dało nabrac, w tym moj mąż bo nie zdązyłam go ostrzec tylko jak tu się skrzyknąć?

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 11:54

Rowniez otrzymalam taki list od firmy CEODG i siostra za pozno mi powiedziala ze tego sie nie placi, a ze to moja pierwsza firma to oplacilam to zlodziejom. Jak mozna odzyskac te pieniadze? Pomozcie

#12 Beya

Beya

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 20:02

Mysle o pozwie  zbiorowym bo pewnie tysiące ludzi sie dało nabrac, w tym moj mąż bo nie zdązyłam go ostrzec tylko jak tu się skrzyknąć?

Wyglada na to ze i ja padlam ofiara tego oszustwa. 2 litopada zalozylam firme a dzis poinformowano mnie ze mam do zaplaty 280zl i 195zl oba listy z warszawy jeden z data platnosci do 9.11 a kolejny do 13.11 zabawne oba po terminie. Nie bylam na miejscu wiec poprosilam mame o dane do przelewu i tak to czytajac widze ze zbyt sie pospieszylam. Znajac zycie niz z tym nie mozna zrobic...

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 21:51

Oczywiście nie ominął mnie list od CEODG z wezwaniem do zapłaty 200 zł. Tylko zdenerwował moją mamę, która zadzwoniła do mnie i czytała mi to przez telefon. Zrozumienie tego w formie ustnej jest trudniejsze. Najgorsze jest to że niewiele się z tym da zrobić. Czytać i sprawdzać. Oni korzystają z netu dla swoich korzyści, korzystajmy i my!

#14 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 14:39

Kilka dni temu otrzymałem pismo z CEFIDG, wszystko wygląda uczciwie, informują, że jest to oferta i że uiszczając opłatę akceptujesz ich regulamin.

Strona internetowa wygląda bardzo fajnie, po wniesieniu opłaty można założyć tam konto jak na facebooku, dodawać zdjęcia, filmiki, ogłaszać się i podawać dane kontaktowe, świetny portal ogłoszeniowy.

Dziwie się tym którzy od razu myślą, że to oszuści, przecież jest wyraznie napisane OFERTA. Policja i prokuratura nawet się tym nie zajmuje ponieważ dla nich jasne jest, że skorzystaliście z oferty.

Poza tym jeśli ktoś nie jest zadowolony, lub zapłacił omyłkowo to zawsze może poprosić o zwrot pieniędzy zgodnie z tym co jest napisane w regulaminie na stronie WWW.CEFIDG.PL

Z tego co mi wiadomo to zawsze przelewają pieniądze z powrotem w ciągu jednego dnia.

Ja osobiście zachęcam do reklamowania się na ich stronie bo sam założyłem tam konto i muszę przyznać, że już kilku klientów miałem od nich więc te 148zł to nie są pieniądze wyrzucone w błoto.

#15 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 16:11

Kilka dni temu otrzymałem pismo z CEFIDG, wszystko wygląda uczciwie, informują, że jest to oferta i że uiszczając opłatę akceptujesz ich regulamin.

Strona internetowa wygląda bardzo fajnie, po wniesieniu opłaty można założyć tam konto jak na facebooku, dodawać zdjęcia, filmiki, ogłaszać się i podawać dane kontaktowe, świetny portal ogłoszeniowy.

Dziwie się tym którzy od razu myślą, że to oszuści, przecież jest wyraznie napisane OFERTA. Policja i prokuratura nawet się tym nie zajmuje ponieważ dla nich jasne jest, że skorzystaliście z oferty.

Poza tym jeśli ktoś nie jest zadowolony, lub zapłacił omyłkowo to zawsze może poprosić o zwrot pieniędzy zgodnie z tym co jest napisane w regulaminie na stronie WWW.CEFIDG.PL

Z tego co mi wiadomo to zawsze przelewają pieniądze z powrotem w ciągu jednego dnia.

Ja osobiście zachęcam do reklamowania się na ich stronie bo sam założyłem tam konto i muszę przyznać, że już kilku klientów miałem od nich więc te 148zł to nie są pieniądze wyrzucone w błoto.

Krzysiu pracujesz dla nich ? I jeszcze myślisz [?] że masz do czynienia z idiotami ?

#16 Guest_Karola

Guest_Karola
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 21:02

Ja także dostałam list z wezwaniem do zapłaty od CEODG tydzień od założenia działalności i teraz dostałam ponaglenie do zapłaty, gdyż nie zapłaciłam im tych 200zł. Chcę zgłosić sprawę do UOKIKU lub na policję jako próę wyłudzenia.

#17 Guest_Aine

Guest_Aine
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 13:00

Ja również. Co z tym zrobimy?

#18 Guest_Justyś

Guest_Justyś
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 18:44

Nowi oszuści Centralna Ewidencja o Działalności Gospodarczej (CEODG) ul.Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa próbują wyłudzić 200 zł za wpis.Nie dajcie się nabrać

Otrzymałam dziś list od CEODG z wezwaniem do zapłaty 200 zł do dnia 04.12, kilka dni po zarejestrowaniu DG. Jestem początkującym przedsiębiorcą więc nie wiedziałam jak sie do tego odnieść (zapłacić czy nie?). Bardzo dobrze że Państwo informujecie o takich naciągaczach, powstrzymało mnie to przed niepotrzebnym wydaniem pieniedzy i dowiedzialam sie tez, że moge spodziewac się kolejnych listów z ponagleniami do zaplaty.

#19 Guest_Jagoda007

Guest_Jagoda007
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 20:38

Wschowa, lubuskie. Zarejestrowałam  firmę  01.12.2015 i dzisiaj już dostałam blankiecik na 200 PLN z CEODG ul Marszałkowska 115, Warszawa, wysłany Komorniki - Poznań w dniu 02.12.2015

Dziękuję za ostrzeżenia, mnie uchroniły przed wyłudzeniem smile.png

#20 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 21:54

Ja zarejestrowałem firmę we wtorek i w piątek już dostałem wezwanie od CEODG na sumę 200 zł. Słuchajcie może naprawdę warto jakos się zorganizować i napisać jakis pozew. Przecież na pewno można dojsc do tego kto jest włascicielem konta. Takie konto powinno być natychmiast zablokowane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych