Skocz do zawartości

Zdjęcie

Salon fryzjerski - biznes plan

wróć do serwisu Moja Firma 32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 15 maj 2010 - 17:15

Komentarz do artykułu: Salon fryzjerski - biznes plan

#2 Guest_patrycja

Guest_patrycja
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 17:15

Nie najlepszy. Jest kilka błędów.

#3 Guest_Assia

Guest_Assia
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 16:12

Gdzie są te błędy???

#4 Guest_inwestor

Guest_inwestor
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 22:43

super pomocne informacje

#5 Guest_Sun4u

Guest_Sun4u
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 23:32

Z doświadczenia wiem,że są profesjonalne firmy które zajmują sie tworzeniem biznesplanu na konkretną działalność,wiec może najlepiej zgłosić się właśnie do nich?

#6 Guest_rwarszawik

Guest_rwarszawik
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 14:10

Czy w przypadku takiego przedsięwzięcia ,można wykorzystać jakieś inne źródła finansowania?

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2011 - 19:25

cena fotela fryzjerskiego 3000? lekka przesada,tak samo z pozostałym wyposażeniem

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2011 - 19:25

cena fotela fryzjerskiego 3000? lekka przesada,tak samo z pozostałym wyposażeniem

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 11:52

Są za 3 tys. Są i za 15 tys. Wszystko zalezy od tego na jaką jakość się Pani decyduje.

#10 Guest_TerminalePoznan

Guest_TerminalePoznan
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 20:42

Dokładnie tak jak w powyższym poście,wszystko zależy od tego w jaki fotel chcesz zainwestować. Wiadomo ze są takie za 15 tyś,ale to moim zdaniem przesada. Pamiętajmy że dobry biznesplan nie skupia wszystkiego wokół jednej rzeczy.

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2011 - 23:16

Dla mnie to jest wszystko chore!!! Mając kosmetyki takich renomowanych firm nie da się prowadzić salonu fryzj! Farbowanie na krótkich włosach kosztuje 25zł. farba z L’Oreala, Garniera, czy Welli, kosztuje ok 25-40zł! Ciekawe jak właścicielka na tym wyjdzie... ha ha ha
Najlepiej robić wszystko za darmo... I po co taki drogi sprzęt?! Ja otworzyłam renomowany salon za 30tyś! I wszystko mam najwyższej klasy!

#12 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2011 - 23:22

Jak można otworzyć salon w sobotę od 10 do 18?! Masakra! a Jak klientka ma wesele o 11 czy 12? Ułożenie fryzury zajmuje ok godz. a gdzie czs zeby klientka sie ubrala, umalowała i dojechała na wesele... tragiczny ten plan biznesu... Co za pusta osoba to wszystko wymysliła...

#13 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2011 - 13:52

Jak można otworzyć salon w sobotę od 10 do 18?! Masakra! a Jak klientka ma wesele o 11 czy 12? Ułożenie fryzury zajmuje ok godz. a gdzie czs zeby klientka sie ubrala, umalowała i dojechała na wesele... tragiczny ten plan biznesu... Co za pusta osoba to wszystko wymysliła...

Ja jestem innego zdania. Proponuję też czytać ze zrozumieniem :)

#14 Guest_mk

Guest_mk
  • Goście

Napisano 27 listopad 2011 - 22:58

Leje wode!!!!ja jestem cikawa jakie to som produkty[FARBY,PŁYNY DO TRWAŁEJ]ZE ASZ TAK POSZŁA PO CENIE!!!!!!!

#15 Guest_MK

Guest_MK
  • Goście

Napisano 27 listopad 2011 - 23:07

WIE ILE CO KOSZTUJE I TO JEST ALBO JAKAŚ LIPA, ŻEBY KTOŚ PRZYSZEDŁ RAZ I SPRAWDZIŁ. ALE JUŻ NIE WRÓCIŁ ALBO, KTOŚ JEST WOLONTARIUSZEM I MA ZAMIAR ROBIC TO ZA MIŁY USMIECH

#16 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 05:03

a ja uwazam ze nie nalezy nikogo krytykowac kazdemu trzeba dac szanse:)

#17 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 19:56

Typowy plan pod dotację, czyli pitolenie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. No i te ceny - wow. Nic tylko korzystać, ciekawe jak długo ;)

#18 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 10:42

Proponuję jednak poszukać dobrych dostawców, a nie wylewać żale w internecie. Jak ktoś wie gdzie zapukać, to i ceny ma lepsze od innych.

#19 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 21:54

Koszta masakryczne. Wyposażenie można kupić używane za grosze ze względu na to, że dużo tego typu przedsięwzięć szybko upada. Ceny usług zbyt zaniżone. Albo będzie to nieopłacalne tak jak ktoś tutaj wspomniał (a tego sam dokładnie nie wiem), albo będzie trzeba zatrudnić więcej personelu do pracy na akord.
Poza powyższym, treść nie trzyma się "kupy". Najpierw się dowiadujemy, że jest jeden konkurent oddalony o 30 km, potem że są dwaj mniejsi w okolicy. W takich warunkach "konkurencja" to przesadzone słowo.
SWOT wykonany nieprawidłowo.

#20 Guest_Ardeum.pl

Guest_Ardeum.pl
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 00:36

Jeśli chodzi o sam plan marketingowy dla salonu fryzjerskiego to polecam stronę: http://ardeum.pl/pla...-fryzjerskiego/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych