Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile można zarobić na małej firmie hostingowej?

wróć do serwisu Moja Firma 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102487 postów

Napisano 23 maj 2013 - 12:34

Komentarz do artykułu: Ile można zarobić na małej firmie hostingowej?

#2 Guest_MISZCZ

Guest_MISZCZ
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 12:34

Buahah, ale pierdoły

#3 Guest_pierdolenie

Guest_pierdolenie
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 12:41

artykul na temat, ile mozna zarobic napisali o jakis tam wydatkach czesc z nich to sa z kosmosu, a zarobek ? no haloo zapomnial ktos temat artykulu

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 13:52

Chyba po to pisane, żeby zniechęcic... K... jakie to polskie!!!!

#5 Guest_andrzej_szopa

Guest_andrzej_szopa
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 13:12

Ostatnio zamówiłem hosting od Security Host i jest okej. Na stronie securityhost.pl jest cennik za konkretne pakiety. Dobry kontakt, miła obsługa i nie ma problemów z serwerami. Zresztą są w Polsce w centrum Atman, a nie gdzieś daleko za granicami...

#6 Guest_bendii44

Guest_bendii44
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 15:03

Mi się poszczęściło z kodem ze strony rabatnahosting.pl. Udało się dostać spory rabat na hosting od Biznes Host. Znana i generalnie polecana firma. Mają dobrze prowadzone serwery VPS Linux, SEO i Windows.

#7 Guest_kedol

Guest_kedol
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 16:29

Raczej mało - w sumie to sam się sobie dziwię jak im to się opłaca. Przelewam do Hekko 100 zł rocznie. Dziesiątki razy odpowiadają mi na maile, pomagają, do tego robią bakupy i ogólnie mają mnóstwo kosztów. Gdzie opłacalność takiej usługi? Szacunek...

#8 Guest_hemers

Guest_hemers
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 17:05

Nic mi nie mówi nazwa, ale Hekk działa odpowiednio. Nie musi to kosztować bardzo dużo, pakiety muszą być solidnie dopasowane i na tej podstawie dopasowuje się rozwiązania. Hosting ma spełniać swoją rolę i być niezawodny.

#9 Guest_memres

Guest_memres
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 15:36

Dajecie dobre przykłady - skoro stawki są tak niskie to logiczne, że zarobienie na tym godziwych pieniędzy niemalże graniczy z cudem i poza tym wejście na ten rynek wymaga minimalnych marży. I Hekko jest dobrym przykładem. Ktoś kto wchodzi na rynek nie wyskoczy z takimi stawkami.

#10 Guest_korbe

Guest_korbe
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 15:30

Podejrzewam, ze to się opłaca dopiero przy mega masówce - stawki są niskie, nawet bardzo niskie, a więc żeby zarobić trzeba mieć ogrom klientów. Przy niewielkiej skali szanse na zarobek są po prostu mizerne - sporo firm upada.

#11 Guest_kortes

Guest_kortes
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 12:12

Firma w której mam serwer - Mintshost, bierze ode mnie mniej niż 20 zł miesięcznie. Przy takich stawkach dorobienie się wymaga ogromnej ilości klientów, prawda? Kiedy zdobędziesz taką bazę, przy aktualnej konkurencji?

#12 Guest_topac

Guest_topac
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 15:26

W cenie Hekko nie ma szans na znalezienie solidniejszej usługi. Ten serwer działa pierwsza klasa, jest szybki i stabilny, odpowiada mi. Przynajmniej jak na razie jestem z niego zadowolony - za takie usługi nie trzeba płacić specjalnie dużo.

#13 Guest_goster

Guest_goster
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 16:24

Trudni powiedzieć.... ale ogólnie uważam, że przy tych stawkach, jakie obowiązują na rynku, jest to pozbawione sensu. Bo za ile jesteście w stanie to zapewnić? Marże są śmiesznie niskie, a małe firmy mają ogromne bazy klientów. Wejście w to naprawdę nie jest proste.

#14 Guest_porp

Guest_porp
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 15:13

Też mi się wydaje, że to jest dobry biznes dopiero przy masówce. Płacę za Hekko 100 zł rocznie, a wysyłam dziesiątki mail do supportu. Ile oni na mnie poświęcili czasu? To nie jest wielki biznes...

#15 Guest_bomber

Guest_bomber
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 14:55

Konkurencja jest tak ogromna, że raczej trudno mówić tutaj o jakimkolwiek zarobku - piszę całkowicie poważnie. Popatrzcie jakie są stawki. Utrzymanie klienta za kilak dyszek rocznie? Klienta, który może zająć dziesiątki godzin swoimi pytaniami? No właśnie - to raczej nie jest prosty biznes.

#16 Guest_pomato

Guest_pomato
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 15:19

Hosting jest zbyt tani, żeby teraz wejść na rynek i jakoś specjalnie go zwojować. Coś takiego nie jest do zrobienia. Popatrzcie jak znane marki w ostatnich latach próbowały i kompletnie nic im z tego nie wyszło. Nie tędy droga. Taka działalność jest do rozkręcenia, ale po latach.

#17 Guest_uberek

Guest_uberek
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 15:27

Hekko, działa jak należy, nie sprawia problemów. Jestem na tym serwerze od dawna, działa niezawodnie. Na pewno nie wejdę na żadną drogą usługę, bo tutaj jest ok. A skoro mam dobry serwer za małą kasę, to w jakim celu mam kombinować? Jestem zadowolony.

#18 Guest_ubero

Guest_ubero
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 15:59

Hekko polecam - tyle lat, a u mnie wszystko w najlepszym porządku. Usługa stabilna, niezawodna, nie sprawia problemów. Plusów wiele, ale największym jest święty spokój. Najlepiej odpalić test, wrzucić jakieś strony, wysłać kilka maili do supportu i wszystko macie jasne.

#19 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:38

Rentowność firmy hostingowej zależy od tego ile uda się zdobyć, a później utrzymać klientów, oraz od optymalizacji kosztów. Ale warto wybierać mniejsze firmy hostingowe, bo bardziej dbają o klienta i najczęściej oferują usługi na wysokim poziomie. Ja korzystam z hostingu w netbomb.pl i jestem bardzo zadowolony. 

#20 Guest_messoto

Guest_messoto
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 16:17

To już raczej nie jest taki mega biznes - popatrzcie na stawki właśnie tego hekko. I teraz z jakimi stawkami trzeba wyskoczyć jako nowy gracz rynkowy, żeby przejmować klientów? To raczej interes dla kogoś, kto jest w stanie czekać latami na zyski.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych