Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tani hosting dla firmy - który wybrać?

wróć do serwisu Moja Firma 162 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 19 luty 2013 - 11:13

Komentarz do artykułu: Tani hosting dla firmy - który wybrać?

#2 Guest_Deniks

Guest_Deniks
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 11:13

Ja osobiście korzystam z hostingu Timnet, co o nim sądzicie?

#3 Guest_kiskon

Guest_kiskon
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 16:18

Nazwa kompletnie nic mi nie mówi - siedzimy od początku, od kiedy mamy stronę firmowa, na Hekko. Hosting za kilka dyszek rocznie, wystarczający nawet pod większe oczekiwania. Stronka dobrze działa, szybko się ładuje - niczego więcej nie oczekujemy.

#4 Guest_kanlos

Guest_kanlos
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 16:19

Jak to dokładnie wygląda? Na hekko mogę sobie wrzucić nieograniczoną ilość domen? Widzę, że w niektórych serwisach mają ograniczenia, np. do kilku domen - to trochę śmieszne. Inna sprawa - czy na tak tanim koncie da radę utrzymać kilka serwisów.

#5 Guest_handiball

Guest_handiball
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 14:27

Tani hosting dla firmy można znaleźć np na ProHost, który bazuje na pewnych serwerach Della. Nie ma takich częstych przypadków utraty danych.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 20:52

Zależy czego oczekujesz i jaka to jest firma..
mysle ze nawet darmowe rozwiazania moga styknąć dla firmy. Nie potrzebujesz płatnego .. np 000webhosting lub hostinger.pl.

Ja to mam VPSa wlasnego ale to koszt wiekszy około 30 zł miesiecznie ale moge robic tam co chce i instalowac co chce :)

#7 Guest_Gabelas

Guest_Gabelas
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 08:19

Ten: http://idhosting.pl/
Mają własne centrum danych, spoko cenę i wsparcie techniczne na wysokim poziomie.

#8 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 15 maj 2014 - 15:14

70 zł brutto, domena PL + duże konto hostingowe na Hekko. Tak na pierwszy rok. Na tym koncie macie 100 GB transferu. Wystarczy nawet na kilkadziesiąt małych serwisów.

mspinfo.png

#9 Guest_betka

Guest_betka
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 21:20

Kilka lat siedzę na tym samym, tanim Firehost, u nich też mam domeny. Konto kosztuje mnie 80 zł rocznie, nie sprawia problemów. Dali mi do wyboru cpanel i direct admin, miałem 2 tygodnie na sprawdzenie usługi. Sami przetestujcie.

#10 Guest_karcianna

Guest_karcianna
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 16:24

Np. bardzo pozytywnie oceniam w Hekko. Mam u nich stronkę od prawie 4 lat, a w zasadzie kilka serwisów i jak dotąd nie ma żadnych problemów. Wszystko działa znakomicie. I najśmieszniejsze, że ja za tą usługę rzeczywiście płacę śmieszne grosze.

#11 Guest_paciano

Guest_paciano
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 16:55

Pod zwykłą firmówkę wystarczy ci małe konto na Hekko. Płacę za to kilka dyszek rocznie, a wszystko na prawdę fajnie działa, ciągle dokładają parametrów, mają porządny support. I tak na prawdę jeszcze nigdy jak dotąd nie miałem z nimi problemów.

#12 Guest_kosek

Guest_kosek
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 20:59

Na spokojnie wystarczy Ci małe konto na Firehost - wszystko powinno normalnie śmigać. Tak na prawdę strony firmowe nie generują dużego ruchu, jest on minimalny. Nie potrzebujesz też specjalnych parametrów - aby tylkom sam hosting był stabilny.

#13 Guest_ilka

Guest_ilka
  • Goście

Napisano 30 listopad 2014 - 19:41

Założ sobie małe konto na Firehost - za 4 dyszki z hakiem masz 14 dni testu, rok usługi, dużo transferu. Trzymam na takim koncie kilka stronek. Co najważniejsze - przez trzy lata serwer nie miał żadnej wtopy, a support na prawdę działa wzorowo.

#14 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 02:32

Dużo transferu tzn. ile konkretnie?

#15 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1763 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:36

Ja mam w Hekko za 70 zł 100 GB transferu. Usługa działa szybko, support mają genialny. Ogólnie wszystko zdecydowanie na plus. W pierwszym roku dali mi do tego darmową domenę PL.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#16 Guest_kasiak

Guest_kasiak
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:25

To ma być tylko stronka firmowa? Wystarczy zdecydowanie małe konto Hekko, nawet to za 4 dyszki. Stronki firmowe nigdy nie mają wielkiego ruchu, raczej zainteresowanie jest symboliczne, minimalne, kilkadziesiąt odwiedzin dziennie. No chyba że chodzi o sklep....

#17 Guest_Kaska

Guest_Kaska
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 20:41

Firehost ma dobre i tanie serwery. Trzymam tam kilka stronek, również nasz serwis firmowy - nie ma żadnych problemów, wszystko działa na prawdę szybko. Największym plusem jest oczywiście cena w stosunku do jakości. Ja zaczynałem od darmowego testu serwera. Radzę wam podobnie.

#18 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1763 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 16:27

Małe konto w Hekko wystarczy. Tutaj patrzcie przede wszystkim na jakość, a nie na cenę. Wiek firmy również ma znaczenie. Ja od wielu siedzę na tym samym serwerze i nie mam żadnych problemów. Radzę podobnie.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#19 Guest_kaska

Guest_kaska
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:39

Firehost, małe konto. Trzymam tam stronkę firmową i kilka innych serwisów - i małe konto jest wystarczające. Zobaczcie tutaj - www.facebook.com/pages/FireHostpl/122616124445336 Masz rabat 50 proc. Bardzo dobra usługa, szybka, nie sprawiająca problemów - masz test za darmo na 2 tygodnie. Zacznij od jego sprawdzenia.

#20 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:41

Wystarczy Wam małe konto na Firehost, tam trzymam swoje serwisy, tutaj macie kody rabatowe --> www.facebook.com/pages/FireHostpl/122616124445336 Na pewno nie ma sensu rezerwowanie usługi na drogich hostingach, bo na prawdę możecie w ten sposób wtopić. Wydajecie kasę, a nie dostajecie jakościowej usługi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych