Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firmowy hosting

wróć do serwisu Moja Firma 45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Futurehost

Futurehost

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 13:51

Hosting pod stronę firmową ustala się w zależności ilości przewidywanego ruchu na stronie, ale przeważnie wystarczający jest jeden z podstawowych pakietów. Ze swojej strony standardowo rekomendujemy klientom pakiet o pojemności 20GB i miesięcznym transferze 200GB, w cenie 15 zł netto/miesiąc. Oczywiście najpierw polecamy dwutygodniowy okres testowy, żeby przekonać się, czy oferowane parametry są wystarczające -  w razie potrzeby, przejście na wyższy pakiet łączy się jedynie z uregulowaniem różnicy w cenie. 

Dodatkowo teraz proponujemy także -50% na hosting, po wprowadzeniu kodu rabatowego FH50. Przy wyżej wspomnianym pakiecie, pozwala to oszczędzić aż 90zł rocznie!

Z pozdrowieniami,
Zespół Futurehost

#42 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2003 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 16:00

Najpewniejszym hostingiem ze wszystkich jakie przerabialiśmy jest zdecydowanie Hekko.

Tyle lat i jak na razie zero problemów. Mają dobre parametry, gwarantują niezawodność.

Przynajmniej z mojego doświadczenia - usługi absolutnie nie ma się co czepiać.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#43 Guest_pogbe

Guest_pogbe
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 16:01

Tyle lat na Hekko, a my w dalszym ciągu mamy święty spokój. Działa to nam niezawodnie, nie sprawia problemów. Hosting nie musi być drogi, żeby robić różnicę. Za przeciętną kasę można już znaleźć coś naprawdę sensownie działającego. A testy są po to, żeby to sprawdzać.

#44 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:44

Jeśli chodzi o strony firmowe, to dobrym rozwiązaniem jest hosting współdzielony w netbomb.pl - są na rynku od kilku lat i wszystko działa tak jak powinno. 

#45 Guest_pontex

Guest_pontex
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 16:03

Potwierdzam działanie Hekko. Co najlepsze - oni mają co trochę takie promocje, że hosting kupuje się za śmieszne grosze. Stabilny, solidny, niezawodny. Przynajmniej z mojego doświadczenia - kawał solidnej usługi. Ale to sami oceniajcie i testujcie jakość działania.

#46 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 482 postów

Napisano 27 maj 2018 - 22:51

Ogólnie jeśli chodzi o stabilność z tym bywa różnie, dlatego warto czasami dołozyć te 2 złote i mieć coś niezawodnego niż próbować oszczędzić kosztem tak nerwów i stabilności tego co chcemy na takich serwerach umieścić. Z drugiej strony dobre serwerowanie wcale nie muszą być drogie, w ArubaCloud stawki zaczynają się praktycznie od 4 zł miesięcznie za 20 GB ... jedna z najstabilniejszych serwerowni w jakiej miałem okazje działać. Dla mnie na pewno w tej chwili główna do polecania innym. Tutaj macie pakiety obecnie trwa promocja - https://www.arubaclo...ate-server.aspx

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych