Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firmowy hosting

wróć do serwisu Moja Firma 44 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_goster

Guest_goster
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 12:16

Zdecydowanie dzielone w Hekko - tutaj mogę potwierdzić, bo jednak siedzę u nich od lat i nic złego się nie dzieje. Plus dla serwera taki, że działa niezawodnie, jest szybki, ma solidne parametry. A mnie głównie zależy na niezawodności, niska cena to inny temat.

#22 Guest_hortel

Guest_hortel
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 15:15

Świetne konto masz w Hekko. Pod firmę perfect - też tam jesteśmy od kilku lat. Co rok robi się taniej, a parametry wyższe. Ogólnie działa to pierwsza klasa i jest niezawodne. Przynajmniej mnie odpowiada.

#23 Guest_hoszel

Guest_hoszel
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 16:18

Ale przecież to samo Hekko ma VPSA poniżej 10 zł za miesiąc, czyli dwa razy taniej. Wiadomo, że to kwestia dopasowania parametrów, ale bez przesady - wystarczy tylko dopasować podstawowe kwestie, jakie są do ogarnięcia.

#24 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 14:09

To jak tak chodzi Ci o koszty to w ArubaCloud masz 4 zł miesięcznie czyli 2x taniej niż w Hekko tutaj masz szczegóły - https://www.arubaclo...ate-server.aspxco ważne, za te 4 zł otrzymujesz miejsce na dyskach SDD co jest istotne dla bezpieczeństwa danych tym bardziej,że serwerownie nie znajdują się w PL. Warto sobie porównać oferty, ale za 20 GB miejsca nic tańszego i bardziej stabilnego niż w aruba nie znajdziecie na 100%

#25 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 16:07

Znacie Hekko? Tam odpalcie sobie stronę. W pakiecie za ponad stówkę macie w cenie domenę i certyfikat. Ogólnie te serwery u nich naprawdę działają pierwsza klasa - w takim budzecie nie ma szans u innych na porządną usługę. Mylę się?

#26 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 02 luty 2017 - 17:29

Jeżeli chodzi o firmowe hostingi to warto też wybrac opcję zarządzanie domeną. Polecam zerknąć na ofertę tej firmy: https://www.hekko.pl...a_domenowe.html

Mają naprawdę dobrą ofertę.

#27 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 16:21

Ale o czym mowa? Przecież takie pakiety są dla nauki/zabawy, a nie stawiania czegoś poważniejszego na serwerze. Żeby postawić na tym sklep, to musisz już sobie zapewnić dużo lepsze parametry, a to chyba dosyć oczywiste, prawda?

#28 Guest_balbo

Guest_balbo
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 15:03

Jestem na hekko od kilku lat - naprawde pod normalne usługi nie potrzebujecie cudownych parametrów, tylko absolutnych podstaw. W tym momencie już kilka lat, a dalej działa to niezawodnie. Czy VPS, czy dedyk? Moim zdaniem w jednym i drugiem przypadku trzeba to przemyśleć. Czy na pewno wykorzystacie ten serwer?

#29 Guest_kosne

Guest_kosne
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 14:59

Prawda jest taka, że nie potrzebujecie cudownych parametrów, tylko podstawiwych uslug. Akurat te hostingi, które tutaj są wymienione, są w porządku i nie będą sprawiały żadnych problemów. Musicie tylko dopasować sobie parametry pod swoje oczekiwania i to wszystko.

#30 Guest_jacekd

Guest_jacekd
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 15:30

Również polecam Hekko. Działa to w porządku, solidnie, niezawodnie, nie sprawia żadnych problemów. Z mojej strony - usługa pierwsza klasa, ale to oczywiście każdy musi sobie dopasować pod swoje oczekiwania. Firma nie potrzebuje nic ponad konto dzielone, no chyba, że ma potężną usługę.

#31 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1944 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 14:59

Najlepiej na Hekko zaczynać od okresu testowego i chyba tutaj akurat nie ma w tym żadnych specjalnych cudów. Hosting ma działać niezawodnie. Jeśli jakikolwiek nie posiada za darmo okresu testowego, to lepiej sobie odpuścić taką usługę. Bo czego można się po niej spodziewać? 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#32 Guest_ppomel

Guest_ppomel
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 15:02

Zdecydowanie lepiej postawić na normalne konta dzielone, bo przecież i tak nie wykorzystacie dedyka czy VPSa. A normalne konto wystarczy pod postawienie nawet kilku stronek firmowych. Co do tego mogę zdecydowanie zapewnić.

#33 Guest_hako

Guest_hako
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 15:01

Który pakiet Hekko dla małej stronki firmowej? Nie spodziewam się wielkiego ruchu. Pewnie będzie kilka wejść dziennie. Jaką usługę zarezerwować?

#34 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 11:48

a słyszeliście o http://2hi.pl?Mam 15GB transferu miesięcznego w śmiesznie niskiej cenie. do tego oczywiście domeny bez limitu i inne bajery. Nie szukam nic innego bo jestem z nich mega zadowolona.  

#35 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:06

Naprawdę warto jest zainwestować w dobry hosting. Mozna znaleźć dobry hosting w dobrej cenie, tak jak my u nas w firmie. Mamy w zeohosting.pl i jestesmy bardzo zadowoleni, wszystko śmiga jak nalezy, no i ten średni pakiet nam wystarcza w zupełności do naszej stronki :)

#36 Guest_pomert

Guest_pomert
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:01

Hekko działa ok, solidnie, niezawodnie, nie sprawia problemów. Jestem na ich serwerze od dawna, usługa daje fajny efekt, jest szybka. A najlepiej to sprawdzać na okresie testowym. Kwestia wysłania maila do supportu, sprawdzania podstawowych usług. Proste.

#37 Guest_mmato

Guest_mmato
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 15:08

Hekko - pod stronkę firmową wystarczy najmniejsze konto. Wiem, że ludzie biorą nawet VPSy, ale to jest totalna bzdura. 99 proc. stron firmowych i tak nie wykorzysta parametrów tego VPSa.

#38 Guest_hados

Guest_hados
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 15:18

Hekko jest ok. Nie trzeba stawiać na drogie serwery, bo to kompletnie nic nie daje. Lepiej wykorzystać normalne, sprawdzone i tanie usługi. Okresy testowe macie całkowicie za darmo, zatem w takim przypadku - jaki jest sens kombinować? No nie ma sensu, bo i tak nic konkretnego z tego nie wyniknie. I nie szukajcie na siłę, działajcie na pewniakach.

#39 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 29 październik 2017 - 09:15

Ja polecę https://www.netbomb.pl/hosting- stabilnie, w dobrej cenie i z certyfikatem SSL w cenie. Dodatkowo domeny też dobrze wychodzą. Ja używam i polecam. 

#40 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1944 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 16:10

Pod stronę firmową naprawdę wystarczy normalne, dzielone konto.

Nie ma podstaw do ładowania się w większe usługi, tym bardziej w jakieś dedyki, bo nie wykorzystacie nawet procenta parametrów tej usługi. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych