Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firmowy hosting

wróć do serwisu Moja Firma 45 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102443 postów

Napisano 19 luty 2013 - 10:56

Komentarz do artykułu: Firmowy hosting

#2 Guest_Danis

Guest_Danis
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 10:56

Chciałem was zapytać o jedną rzecz, mianowicie co sądzicie o tym hostingu?:
http://timnet.pl/
Pojemność: 10 GB
Transfer roczny: 600GB
Konta pocztowe: 20
Domeny: 5
Zarządzanie: DirectAdmin
PHP, CGI, Perl, XML

Cena 79 zł

#3 Guest_kambo

Guest_kambo
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:31

Stronki trzymam na małym koncie hekko, nie ma żadnych problemów, serwer działa na prawdę szybko, tak jak powinien. W tym momencie mam kilka stronek z ruchem na małym koncie. Po co mi większe parametry? Takie konto mi zdecydowanie wystarczy.

#4 Guest_kaska

Guest_kaska
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:42

Małe konto pod stronkę firmową to kilka dyszek rocznie. Dokładnie 80 zł płacę na Firehost, usługę mam od kilku lat - zero problemów. Support super, mogłem wybrać pomiędzy DA, a cpanel, a szukanie byle jakiej usługi na siłę to jednak słaby pomysł...

#5 Guest_pajmen

Guest_pajmen
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 16:21

Wystarczy małe konto na Hekko. Serwis firmowy ciągnie mało transferu. Najlepiej kup sobie konto za 70 zł, to od razu dostaniesz za darmo domenę PL.

#6 Guest_raszek

Guest_raszek
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:45

Mamy stronę firmową na Firehost. W sumie konto nas kosztuje 80 zł rocznie, a mamy tam jeszcze dwie inne stronki. Podoba nam się to, że mieliśmy do dyspozycji darmowy test. Znaczenie ma również opcja wyboru panelu zarządzania - po prostu jeden z nich był nam dobrze znany.

#7 Guest_husiak

Guest_husiak
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 16:23

Hekko jest całkiem ok, fajnie to działa, szybko, nie sprawia problemów. I takiego supportu w żadnej innej firmie w PL nie miałam. Nawet na bzdury odpisują w kilka minut.

#8 Guest_marisk

Guest_marisk
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 16:28

Ile stron można postawić na takim jednym koncie hekko, które ma te 100 Gb transferu? Tak żeby wszystko dobrze działało? Dopiero zaczynam przygodę z internetem i sama nie wiem co i jak zrobić. Jakieś suigestie? Opłaca się kupowanie kont w drogich firmach?

#9 Guest_breko

Guest_breko
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 15:30

Nie ma co do tego ograniczeń - w zasadzie na jednym hostingu można trzymać nawet kilkadziesiąt serwisów, wszystko kwestia tego, czy zmieszczą się na takich zasadach wszystkie pliki. No i kwestia transferu - jaki ruch generuje stronka?

#10 Guest_kampos

Guest_kampos
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 15:13

Co wy z tymi ograniczeniami? Na Hekko mam ograniczenia, a jeszcze nigdy się nawet nie zbliżyłem do górnej granicy limitów. Po prostu trzeba dopasować pakiet pod oczekiwania. Brak limitów to przecież jedna wielka fikcja.

#11 Guest_gangers

Guest_gangers
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2015 - 15:50

Dokładnie. Żeby przekraczać te limity to trzeba posiadać naprawdę potężne serwisy. Dopasowujesz odpowiednio konto i tyle. Jeśli ruch będzie zbyt duży to wtedy pakiet wymieniasz i tyle.

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2062 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 15:15

Ja po prostu przechodzę na Hekko na wyższe pakiety, ale dopiero wtedy gdy widzę, że faktycznie wykorzystuję już parametry serwera. Zauważam to dopiero przy zwiększonym ruchu.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#13 Guest_gadesz

Guest_gadesz
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 16:17

Pod stronkę firmową nie potrzebujecie specjalnie dużych parametrów, wystarczy zadbać o absolutne podstawy. Podstawowe, małe konto Hekko - takich wizytówek na koncie za kilkadziesiąt złotych możecie postawić nawet kilka. I całość będzie na pewno szybko działać.

#14 Guest_herbeek

Guest_herbeek
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:07

To prawda. Jeśli faktycznie będziecie mili hosting w Hekko to liczcie się z tym, że będą Wam co jakiś czas dokładali parametrów. Zatem pomimo coraz popularniejszej strony, wystarczające będzie takie samo konto.

#15 Guest_gerer

Guest_gerer
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 16:20

Nie mam żadnych problemów przy Hekko - zresztą pod stronę firmową nie są potrzebne cudowne parametry, wystarczą tyllko podstawy. Bo jakie parametry generuje stronka firmowa?

#16 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 maj 2016 - 08:38

Ja ostatnio przeglądałem oferty hostingów i najbardziej zainteresowała mnie oferta w dhosting. Firma działa na rynku od 14 lat i oferują wydajne hostingi w atrakcyjnych cenach. Myślę, że również i wy możecie przejrzeć sobie ich ofercie na ich stronie internetowej dhosting.pl. 

#17 Guest_troter

Guest_troter
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 15:22

Hosting firmowy? Normalne konto dzielone - sory, ale małe stronki firmowe nie mają wielkich wymagań, raczej zyskują kilka odwiedzin dziennie. Gdzie jest sens stawiania tego na drogim serwerze, skoro i tak nie wykorzystacie jego parametrów?

#18 Guest_hortes

Guest_hortes
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 15:27

Konto w hekko, od kilku lat wystarczające jest nawet pod postawienie wieli serwisów, działa stabilnie, tak jak powinno. Ale również zanim do nich trafiliśmy, mieliśmy przygody z innymi usługami. Najważniejsze, że serwer działa stabilnie i nie sprawia żadnych problemów. W każdym przypadku - najpierw darmowy test, a później opłata za cały rok.

#19 Guest_kortes

Guest_kortes
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 15:20

Nie ma lepszego hostingu niż Hekko, przynajmniej jak na razie nie znalazłem takiego. W moim przypadku serwis działa pierwsza klasa, jest stabilny, niezawodny, robi dużą różnicę. W moim przypadku to się sprawdziło i nie ma sensu przepłacać.

#20 Guest_gadar

Guest_gadar
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 11:58

Również polecam Mintshost - jeśli chodzi o VPSa, to raczej w takim budżecie niczego solidniejszego nie da się znaleźć. Siedzimy u nich od dawna, nic złego się nie dzieje, support jest, usługa w Polsce, stabilna, przynajmniej jak na razie niezawodna, a co będzie dalej, to dopiero zobaczymy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych