Skocz do zawartości

Zdjęcie

Darmowy blog w serwisie czy płatny hosting?

wróć do serwisu Moja Firma 64 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 13:25

Komentarz do artykułu: Darmowy blog w serwisie czy płatny hosting?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 13:25

100 zł za pięć minut pracy, jeśli tylko jesteś choć troszkę kreatywny ;). Czeska firma hostingowa zorganizowała właśnie konkurs, w którym możemy wygrać banknot z Władysławem Jagiełło, jeśli tylko wymyślimy slogan lub motto - tudzież hasło i - które trafi na koszulki dla kilentów. Po pracy intelektualnej zamieścimy jego propozycję na Facebooku. Nie zapominajmy, że trzeba ich jeszcze polubić i udostępnić post informacyjny o konkursie na naszej stronie na FB.. Brzmi ciekawie? Dzielę się linkiem:

http://www.facebook.com/QuickSnakePL

Wg mnie warto zainteresować się i konkursem i samą firmą, bo hosting jest naprawdę niezawodny.

#3 Guest_Palan

Guest_Palan
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 10:53

Płatny hosting jest zawsze lepszy. Po pierwsze nie musisz się martwić, że będą jakieś awarie. Po drugie jest on znacznie mocniejszy. Po trzecie otrzymujesz duże wsparcie. Czego chcieć więcej? Ja sam mam taki hosting Timnet i jestem z niego zadowolony.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 16:37

onkvcg 4gDOYU sf fbxc xbx

#5 Guest_Hasti

Guest_Hasti
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 09:39

Lepiej darmowy. Dobrze wykonany blog, na przykład z jakimś quizami, które można znaleźć chociażby na tej stronie:

http://www.funnet.pl/

Sądzę, że warto ją odwiedzić.

#6 Guest_trzynasty

Guest_trzynasty
  • Goście

Napisano 16 maj 2014 - 09:02

Darmowy hosting jest dobry do prostych stronek, tylko trzeba uważać, żeby nie puszczali reklam na stronie użytkownika. Da się znaleźć takie hostingi, chyba w 2BE.pl mają taką promocję. Ogólnie to wolę płatny. Teraz trwa taka rywalizacja między firmami, że da się znaleźć coś taniego. 

#7 Guest_10

Guest_10
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 20:33

można też darmowy i do tego szybki jak na darmowy.

ma wbudowane skrypty popularnych blogów.

http://ax1.eu

#8 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 03 czerwiec 2014 - 04:22

Płatny hosting jest zawsze lepszy. Po pierwsze nie musisz się martwić, że będą jakieś awarie. Po drugie jest on znacznie mocniejszy. Po trzecie otrzymujesz duże wsparcie. Czego chcieć więcej? Ja sam mam taki hosting Timnet i jestem z niego zadowolony.

awarie będą zawsze. Tylko na darmowym niekoniecznie masz właśnie wsparcie.

#9 efka7

efka7

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 18:35

Mam konto na Firehost. 80 zł rocznie płacę. Moje stronki zarabiają 30 zł dziennie.
Nie rozumiem motywu darmowych hostingów. Przecież tam nie ma suportu, wysyłają masę spamu.
Jak dla mnie całkowity bezsens.

Płacisz niski zus?

#10 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 11:49

Myślę, że warto zainwestować w dobrej jakości hosting. Zyskujemy brak spamu, reklam, wsparcie techniczne

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

#11 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 16:31

Pewnie, że warto, ale to groszowe sprawy. Małe konto na Hekko kosztuje kilkadziesiąt złotych rocznie, więc to nie jest tak, że porządna usługa wymaga od razu wydawania majątku.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#12 Guest_pardzik

Guest_pardzik
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:23

Konto hostingowe z domeną PL w Hekko kosztuje 70 zł za rok. Macie tam tyle transferu, że normalnie będzie śmigał nawet bardzo, bardzo duży blog. Uważam, że korzystanie z darmowej usługi w takim przypadku jest bzdurą.

#13 Guest_Partak

Guest_Partak
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 11:02

Moim zdaniem również lepiej zainstalować się na płatnym hostingu. Mamy backup, mamy zapewnioną moc obliczeniową i miejsce. No i mniejsza szansa że host zwinie się niespodziewanie. Ja osobiście korzystam z cal.pl i jestem bardzo zadowolony ! Nie ma nieplanowanych przerw technicznych plus łatwy kontakt z biurem obsługi ;)

#14 Guest_kapcio

Guest_kapcio
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 16:25

Nigdy na darmowym, no chyba że chcecie stworzyć jakieś zaplecze, no to wtedy tak, chociaż... czy w czasach kiedy za małe konto na hekko płacę 44 zł rocznie ma sens korzystanie z darmowych hostingów, które dostarczają więcej stresu niż możliwości? Bo coś mi się wydaje, że nie za bardzo...

#15 Guest_uratan

Guest_uratan
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 16:46

Nie stawia się żadnych stron firmowych, czy takich które mają zarobić, na darmowym hostingu. Tutaj chodzi o jakość usługi. Zresztą czy w czasach kiedy konto na hekko kosztuje kilka dyszek po co ładować się w problemy z darmową usługą?

#16 Guest_masiek

Guest_masiek
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 16:29

Też mam konto w Hekko, aktualnie to za 70 zł, z darmową domeną - bardzo fajna usługa, tym bardziej przy takiej cenie. No i rzeczywiście w kolejnym przedłużeniu stawka jest już niższa.

#17 Guest_hakkiel

Guest_hakkiel
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 16:30

Wszystko trzymam na hekko, nie ma żadnych problemów, serwer działa na prawdę szybko, tak więc samą usługę zdecydowanie polecam, bo wszystko działa jak należy. No i plus za support - nigdzie indziej nie miałem do dyspozycji tak szybkiej pomocy.

#18 Guest_karciel

Guest_karciel
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 15:27

Bo hekko jest dobrym hostingiem. W sumie nigdy wcześniej nie miałem czegoś takiego, że support odpowiadała w kilkadziesiąt sekund i pomagał nawet przy bzdurach, a przecież sama usługa kosztuje śmieszne grosze.

#19 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 03 kwiecień 2015 - 15:33

Darmowe konto pod zarabiający serwis to jedna wielka bzdura. Wystarczy małe konto na hekko, to kosztuje kilka dych rocznie. Wiecie ile problemu związane jest z posiadaniem serwisów na darmowych kontach? Nie radzę próbować.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#20 rekinek

rekinek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 06 kwiecień 2015 - 19:01

Jeśli chceesz mieć pełną kontrolę nad blogiem to koniecznie prywatny hosting. Najlepiej płatny ponieważ serwer będzie szybszy. Użytkownicy nie lubią jak strona się długo ładuje. Ja stawiam też blogi na darmowych hostingach ale z doświadczenia jeśli myślisz o tym blogu na poważnie to lepiej płatny.

Odkąd przeczytałem bloga Rekin Finansów moje życie finansowe stało się lepsze. Dziś jako wielki fan Rekina staram się pomóc innym.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych