Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak otworzyć sklep odzieżowy - pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 35 odpowiedzi w tym temacie

#21 KarinaMierz.

KarinaMierz.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 10:09

Z tego co się orientuję, jest duży boom na towar z Chin i okolic (naszyjniki potrafią kosztować po kilkadziesiąt groszy). Jakość nie powala, ale cena jest bardzo przystępna. Z dobrą ofertą i reklamą można się całkiem przyzwoicie wybić. 

#22 Zenon11

Zenon11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 17:09

Bardzo ważne jest też, aby zaopatrzyć się w dobre sprzęty z dobrym serwisem. Jeśli ktoś nosi się z zamiarem otwarcia takiego sklepu, to warto zaopatrzyć się też w urządzenia etykietujące (np. takie: http://www.promarkse...etowanie.php).

#23 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 08:36

Jeśli któraś z Pań poszukuje regałów do butiku serdecznie polecam www.umeblujsklep.pl Bardzo solidne i przystępne cenowo mebelki smile.png

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 12:38

Gorąco polecam tą firmę Jaro s.j. Firma mieści się w Warszawie ale działa w całym kraju. Współpracuje z wieloma producentami więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam

#25 Guest_anita

Guest_anita
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 22:34

mając taki biznes trzeba starannie wybierać asortyment, ja staram się mieć wyjątkowe i oryginalne produkty, ostatnio zaczęłam zamawiać szelki w www.eszelki.pl/ cieszą się popularnością

#26 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 21:03

u nas co nowego w okolicy powstaje to lumpeks, to musi być niezły biznes ;)

#27 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 20 luty 2017 - 11:36

Tylko czy założenie sklepu odzieżowego to dobry pomysł? Nie byłbym taki pewien. Ja, przed jego otwarciem chciałbym skonsultować to z osobami trzecimi, które mają doświadczenie w prowadzeniu podobnego biznesu. Szukałbym ich najprawdopodobniej na forach branżowych (takich, jak to - http://forumdlabiznesu.pl/).

#28 Guest_Swoop

Guest_Swoop
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 20:51

Zajrzyj tu: www.wporadniku.pl/butik-odziezowy-co-i-jak/

#29 matyjasik

matyjasik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 19:11

Ja polecam skupić się na sprzedaży internetowej, z roku na rok rosną zyski takich firm i grono potencjalnych klientów jest większe. A co do zaopatrzenia, można skorzystać z oferty hurtowni odzieży, które sprowadzają dobrej jakości towar zza granicy np. Turcji, czy Indii. Przykładem może być: https://www.hurt-odziez.pl/

#30 Guest_hania74

Guest_hania74
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 08:00

Odkąd prowadzę swój sklep z modą damską, czyli od 2014 roku to zaopatruję się w odzież głównie w hurtowni Megabrand. Ciekawe projekty, dużo nowych, modnych fasonów i kolorów. Poza tym podoba mi się u nich że często robią nowe dostawy, oferta się zmienia. Ich rzeczy szybko się sprzedają, klienci najczęściej pytają właśnie o ubrania które zamawiam z tej hurtowni.

#31 Guest_addik

Guest_addik
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2017 - 13:24

Przy dużym sklepie odzieżowym na pewno przydadzą się numerki do przebieralni. My wyrabialiśmy je w Wisplast to producent breloków, numerków do kluczy, nakładek, kółek, przywieszek etc. Mają korzystne ceny i spory wybór, mnóstwo kolorów.

#32 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:42

no na pewno trzeba mieć na to środki.... zawsze można się też dopomóc pożyczką pozabankową, bo kredyty na start firmy to raczej są trudne do uzyskania  tego co sie orientuje. Szkoda zachodu. 

#33 Guest_Wiola

Guest_Wiola
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 00:27

Sprzedaż przez internet to też ryzyko a nie same konfitury, łowcy klauzul prześwietlili moją dokumentację (regulamin, polityka cookies itp) i straszyli karą, za naruszenie praw konsumenta itp. Dlatego sprawdźcie pierw czy macie wszystko okej bo sobie problemów narobicie. Ja skorzystałem z usług Kancelarii Prawnej Legato uratowali mnie więc polecam.

#34 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 22:41

same reklamy, niestety,czy ktoś powie coś sensownego?

#35 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 08:24

Myślę, że na początku są najważniejsze kontakty. W moim przypadku jestem bardzo wdzięczna Pani z www.hurtowniaanita.pl o zaopatrywanie mnie, a jednoczesne przekazanie części kontaktów, postawiło to mnie na nogi.

#36 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 13:47

Najważniejsze to wybrać dobra hurtownie. Tu mogę polecić https://ehurt24.com/ z obuwiem. Myślę, że dobrze mieć prócz odzieży w asortymencie też buty i dodatki. Dobrze zaopatrzony sklep to podstawa. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych