Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak otworzyć sklep odzieżowy - pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102137 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 18:16

Komentarz do artykułu: Jak otworzyć sklep odzieżowy - pomysł

#2 Guest_Maja

Guest_Maja
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 18:16

Ej ja zakłądam firmę J&M Zapraszam!!!Są tam ciucchy, obówie ,torby itp.ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
J&M-Julia i Maja zapraszają więcej pytań na e-mail:maja.kopacz@op.pl

#3 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 02:37

Obówie?

#4 Guest_iga

Guest_iga
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 18:58

o widzę że jest kolejna osoba która będzie Wielką Panią Bizneswoman , a nie zna ortografii!!, ale w Polsce to coraz częściej spotykane. Gratulacje dla Pani J&M

#5 Guest_swirus

Guest_swirus
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 09:25

hashaha jak tak napisza na szyldzie to powodzenia

#6 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 11:22

niedługo będę otwierać sklep odzieżowy, myślę, że jak dobrze się obmyśli strategię działania to każdy biznes może się udać. na razie udało mi się natrafić na parę tanich hurtowni odzieżowych i na hurtownię opakowań http://www.wok-kartony.pl/

#7 Guest_La Prima

Guest_La Prima
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 20:56

Otwórz swój własny sklep z włoską odzieżą damską + sklep internetowy.

LA PRIMA – to pierwsza w Polsce sieć sklepów z atrakcyjną i niedrogą włoską odzieżą damską.

KATALOGI 2014 NA NASZEJ STRONIE

CENY JUŻ OD 3,00 Euro / szt.

PRZYKŁADOWE CENY :

SUKIENKA - 6,50 Euro

TUNIKA - 4,50 Euro

LEGINSY - 2,50 Euro

Otwórz swój własny sklep odzieżowy w dwa tygodnie od A do Z .

Gotowy pomysł na biznes ! 

Oferta dla osób chcących otworzyć swój własny niezależny sklep odzieżowy oraz dla istniejących już punktów sprzedaży.

*MOŻLIWOŚĆ AKTYWACJI PROFESJONALNEGO I PROSTEGO W OBSŁUDZE SKLEPU INTERNETOWEGO ZE SWOIM WYBRANYM ASORTYMENTEM.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej , współpracujemy z wieloma fabrykami odzieżowymi . Gwarantujemy miłą atmosferę współpracy , najniższe ceny w PL oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. 

LA PRIMA oferuje wiele ciekawych kolekcji które zawierają : sukienki , spódnice , spodnie ,leginsy, paski , tuniki , koszule , koszulki , swetry , marynarki , płaszcze , szale , apaszki , torebki.

LA PRIMA to moda na co dzień, do pracy , do domu jak i na wyjątkowe okazje gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

OFERUJEMY : dowolny wybór asortymentu 

Posiadamy wszystko , co jest potrzebne do otwarcia sklepu : ciekawy towar , proste meble , logo , torby reklamowe ,wieszaki , manekiny na wystawę , plakaty , oświetlenie i gadżety reklamowe.

Współpraca z LA PRIMA to wyjątkowo korzystny system partnerski oraz bardzo elastycznie dopasowanie oferty do potrzeb lokalnego rynku. To własny biznes bez sztywnych skomplikowanych umów franczyzowych.

Marzysz o własnym sklepie w swoim mieście ?
Nie wiesz od czego zacząć ?
Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia ?
Chcesz mieć dodatkowo swój własny sklep internetowy ?

ZADZWOŃ DO NAS !!! 533 503 485

Dzięki LA PRIMA mają Państwo możliwość zakupu kolekcji odzieży damskiej pochodzących ze światowych stolic mody Paryża i Mediolanu .

Oferujemy pełne wyposażenie sklepu odzieżowego jak również wsparcie marketingowe , które w prosty sposób podniesie sprzedaż oraz zwiększy zyski Państwa firmy. 

z LA PRIMA Państwa sklep stanie się częścią dużej profesjonalnej sieci sklepów odzieżowych a wyjątkowy design i ciekawy wystrój i dbałość o szczegóły pozytywnie wpłynie na efekty finansowe.

Od wielu lat prowadzimy owocną współpracę z wieloma partnerami z branży odzieżowej a nasi wykwalifikowani pracownicy , specjaliści do spraw sprzedaży są do Państwa dyspozycji oraz pomogą w rozwiązywaniu najdrobniejszych problemów.

korzyści z LA PRIMA :

- najniższe ceny zakupu towaru
- mały koszt inwestycji
- brak ukrytych opłat
- opłata licencyjna – BRAK
- brak umów lojalnościowych
- dowolny wystrój sklepu
- bardzo bogaty wybór asortymentu
- duży wybór modeli i kolorów 
- wysoka jakość towaru
- brak ograniczeń powierzchni sklepu
- duża dowolność przy zamówieniach
- możliwość zamówienia on-line oraz u przedstawiciel
- krótki termin otwarcia sklepu – do dwóch tygodni.

wsparcie LA PRIMA :

- profesjonalne doradztwo przy otwarciu nowego sklepu 
- zakładanie działalności , pozyskiwanie dotacji , wybór dobrego lokalu , dopasowanie odpowiedniego asortymentu , krótkie szkolenie z obsługi kasy fiskalnej oraz sprzedaży.
- cykliczna reklama sklepu w lokalnej prasie 
- stała opieka nad otwartym sklepem
- systematyczne zwiększanie obrotów firmy poprzez wprowadzanie produktów sezonowych 

dostawy towaru LA PRIMA :

- towar można zamówić on-line i wysyłany jest firmą kurierską GLS , DHL , UPS 
- towar można zamówić u przedstawiciela LA PRIMA po wcześniejszym umówieniu wizyty
- towar można zamówić w siedzibie firmy LA PRIMA

więcej informacji o LA PRIMA :
- zapraszamy na naszą stronę internetową Laprima.com.pl
- prosimy o kontakt telefoniczny 

Zapraszamy do współpracy
Na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiem telefonicznie.

Adam Piotrowski
La Prima Polska
tel. : 533 503 485
LA PRIMA ® ITALY - 20123 MILANO , VIA NERINO

#8 Guest_RC

Guest_RC
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 13:18

Internetowy sklep odzieżowy jest o wiele korzystniejszy iż sklep stacjonarny. Dlaczego? Ponieważ posiadając e-sklep z gotową integracją z hurtownią dropshipping mamy płynność finansową (nie kupujemy towaru, który może się nie sprzedać) i niskie koszty początkowe (wyłącznie koszty to sklep internetowy i integracja). Platforma sklepów internetowych RedCart na liście swoich dostawców posiada sprawdzonych i doskonale przygotowane hurtownie dropshipping i nie tylko!

#9 Mirosława744

Mirosława744

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 30 październik 2014 - 12:39

Zgadzam się ze słowami poprzednika. Ponadto uważam, że bardzo ważny jest sam wygląd i funkcje takiego sklepu.  Z tego co wiem, bardzo ciekawe sklepy można stworzyć za pomocą aplikacji http://wirtualne-sklepy.pl/ , która daje możliwość wprowadzenia np. wirtualnego spaceru. 

:)

#10 Guest_majkusiak

Guest_majkusiak
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 16:06

Jeśli chodzi o formę promocji to radzę reklamę 3d, czyli trójwymiarowe animacje - to zwraca uwagę wielokrotnie bardziej niż klasyczna reklama statyczna i powinno się super sprawdzić. A stosowane jest przez wielu znanych graczy - na 3dprint.com.pl macie kilka przykładów takich kampanii. Każda rzeczywiście przyciąga oko.

#11 Guest_Onlinehurt

Guest_Onlinehurt
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 10:41

Przede wszystkim lokalizacja! Taki butik usytuowany blisko sklepu spożywczego, kwiaciarni, czy innych lokali usługowych na pewno zda rezultat :)

#12 Guest_onlinehurt.pl

Guest_onlinehurt.pl
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 14:17

polecam pomocne przy zatowarowaniu onlinehurt.pl

#13 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 23:49

Najważniejszą rzeczą jest znalezienie dobrej hurtowni odzieżowej, która zawsze ma modne i niedrogie ciuchy. Tylko takim asortymentem można przyciągnąć klientów i odnieść sukces na rynku. Nie każdy lubi zamawiać przez Internet, dlatego też np. hurtowania Glo-Story oferuje sprzedaż przez stronę http://www.glo-story.pl oraz w siedzibie w Wólce Kosowskiej.

#14 Guest_doswiadczony

Guest_doswiadczony
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 20:49

Nawet nie próbuj. Nie inwestuj na ulice - to głupstwo.Zus i opłaty policz. Sprzedawać towar w UE nie opłaca się)) Masz kase? Niepotrzebną? Zegraj w totolotkę)

#15 Beto

Beto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 12:16

Dość Łatwo otwrzyć sklep z odzieżą sportową lub jeansową i markai takimi jak Puma, Adidas, Lee, Wrangler. Tego rodzaju ciuchy można kupić w churtowniach. Natomiast większe pieniądze są w markach franczyzowych, ale tam jest wymagany większy kapitał na inwestycje.

#16 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 12:30

Korzystałam z dofinansowania UE i mój sklep trzyma się na rynku już czwarty rok :D Dużo jest wydatków na początku, ale jak człowiek sobie dobry biznesplan wcześniej zrobi i wszystko dokładnie rozplanuje z zapleczem pieniężnym to można startować ze swoim biznesem ; ) Miałam juz upatrzoną hurtownię, ale nie wiedziałam gdzie się zaopatrzyć w takie techniczne rzeczy, jak np. terminal płatniczy, czy kasę - Internet prawdę Ci powie, na kasiarze.pl wszystko od razu kupiłam. Teraz rozważam otwarcie drugiego sklepu niedaleko mojej miejscowości.

#17 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 09:44

Teraz jest sporo konkurencji...

#18 kamil.

kamil.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 09:48

co racja to racja...

#19 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 23:19

Wydaje mi się, że ta hurtownia http://sosimply.pl posiada tak naprawdę najlepszą ofertę. Mają odzież damską i męską. Dużym ich atutem są nie tylko niskie ceny, ale również szybka dostawa. Poza tym jest tam ogromny wybór różnorodnej odzieży.

#20 markes099

markes099

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 07:53

Ja natomiast uważam, że warto pomyśleć o małym sklepie wysyłkowym i zaopatrywać się w dużych hurtowniach odzieży np. http://m-moda.pl. Unikniemy ryzyka i w razie potrzeby szybko i bez dużych strat będzie można wykręcić się z interesu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych