Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drukowanie banerów reklamowych - na co zwrócić uwagę

wróć do serwisu Moja Firma 25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102484 postów

Napisano 19 czerwiec 2013 - 00:11

Komentarz do artykułu: Drukowanie banerów reklamowych - na co zwrócić uwagę

#2 Guest_Wiola

Guest_Wiola
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 00:11

Bardzo sie ciesze,ze trafiłam na tak jasno sprecyzowane porady.Mam nadzieje,ze jutro zaskocze sama siebie i moja drukarnie tak fachowa wiedzą -)Pozdrawiam
Dziekuje

#3 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 16:19

Dobre banery reklamowe i szeroki wybór form reklamy można znaleźć na initi.pl

#4 Guest_konRADINHO

Guest_konRADINHO
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 14:20

Dziękuję za artykuł, byłem zielony w kwestii wydruków. Znalazłem według wskazówek drukarnię i jest to pdonline. Czy ktoś korzystał? Jest funkcja samodzielnego zaprojektowania, co w moim przypadku oszczędziło kilkadziesiąt złotych pdonline.pl/

#5 Guest_MarszalkowskaM

Guest_MarszalkowskaM
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 12:57

Polecam Ci drukarnie www.pdonline.pl, sprawdzone przeze mnie i kilku znajomych , są oki!

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 14:40

Sprawdzałem całkiem fajna cena i projekt jest za darmow!

#7 Guest_Sicktransit

Guest_Sicktransit
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2015 - 22:05

liczy się przede wszystkim jakość!!!

#8 Guest_fobo

Guest_fobo
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2015 - 08:41

polecam A-kwadrat z Poznania mają nowe plotery latexowe, dbają o kolory i jakość.

#9 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 25 październik 2015 - 20:16

Ja o dziwo drukarnię znalazłem przez internet, a nie z polecenia. Już od dłuższego czasu korzystam z usług Graffiko.eu i jestem zadowlony ze stosunku ceny do jakości. Wszystko jest zawsze na czas, a to dla mnie najważniejsze, bo zdarza się, że potrzebujemy banera czy roll upa na wczoraj.

#10 Guest_kulfon

Guest_kulfon
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 22:28

ja ostatnio korzystałem z "pdonline" zarówno w temacie banerów winylowych i flag, również typu beach z czystym sumieniem polecam. Cena dobra, trzeba było kilka dni poczekać.

#11 Guest_GregM

Guest_GregM
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 22:12

dziękuję za kontakt, flagi reklamowe, banery winylowe wydrukowałem w Pdonline.pl, jakość bardzo dobra. Kolor nadruku jak w oryginale. POlecam za dobrą współpracę.

#12 Guest_camping_olka

Guest_camping_olka
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 19:45

flagi reklamowe to lepszy pomysł niż banery. są lepiej widoczne i według mnie bardziej estetyczne. jest wiele drukarni online, które oferują wydruki na banerach winylowych. KOrzystałem ostatnio z PDonline.pl i jestem zadowolony, dobra jakość i rabat przy większej ilości. polecamy

#13 Guest_Huba

Guest_Huba
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 13:55

ja jestem zadowolony zarówno z flag i banerów. spróbowałem na www.pdonline.pl, bałem się, że będzie lipa. Na szczęście wszystko przyszło przed świętmi i właśnie instaluję. polecam

#14 Guest_tulipany

Guest_tulipany
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 23:23

j.w :)

#15 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 306 postów

Napisano 01 luty 2016 - 22:03

Najlepiej zlecić wydruk drukarni internetowej. Na co zwracać uwagę? Na jakość i na cenę, bo to są najważniejsze aspekty. Na pewno warta polecenia jest ta drukarnia http://www.fanatycydruku.pl. Mają kompleksową ofertę. Można u nich zamówić nie tylko wydruk banerów, ale również innego asortymentu. Bardzo profesjonalna i niedroga drukarnia.

#16 tymon_K

tymon_K

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 luty 2016 - 19:25

Najważniejsze jest to, na jakim sprzęcie pracuje drukarnia. Jeśli znają się na rzeczy, to na pewno mają opisany park maszynowy na stronie internetowej. Tak, jak napisano w artykule, niech będzie to drukarnia wielkoformatowa z samej nazwy. Warto sprawdzić również, na jakich materiałach drukują i czy ma się jakiś wybór. Ja na podstawie tych kryteriów i polecenia znajomych, jakiś czas temu rozpocząłem współpracę z http://graffiko.eu/. To firma ze Śląska, ale przy długofalowej współpracy nie jest to problem, bo wszystkie zamówienia wysyłają kurierem, który na drugi dzień jest u mnie. Czas realizacji nie jest więc dłuższy niż 3-4 dni (razem z przesyłką), a jakoś? nie ma się do czego przyczepić. Polecam.

#17 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2016 - 11:40

Możecie również sprawdzić tę ofertę - drukowanie katalogów mokotów. Myślę, że dostępna u nich oferta druku jest bardzo atrakcyjna. Zarówno ceny jak i jakość druku bardzo dobra, a drukarnia wywiązuje się z terminów. Przejrzyjcie sobie dostępną u nich ofertę. 

#18 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 21:31

Trzeba wybierać naprawdę profesjonalne firmy. Nie każda bowiem drukarnia podejmie się takiego zdania. Warto zerknąć sobie tutaj http://www.pigroup.p...kat-city-light/ . Oferta jest ciekawa i warta uwagi. Poza tym ceny nie są wysokie.

#19 Guest_Pepe01

Guest_Pepe01
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2016 - 12:00

Ja korzystam z profesjonalnej drukarni w Lublinie. Jestem zadowolony z jakosci i tempa realizacji zleceń. Polecam: www.oferpress.pl Naprawdę warto. Wysyłka kurierska? Żaden problem.

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 18:08

liczy się przede wszystkim jakość!!!

Jeśli jakość to druk-ara.pl Nie tylko banery ale i naklejki zwykłe i wypukłe, tapety, obrazy, plakaty. Polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych