Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki kredyt dla małego przedsiębiorcy

wróć do serwisu Moja Firma 31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102384 postów

Napisano 27 styczeń 2010 - 11:30

Komentarz do artykułu: Jaki kredyt dla małego przedsiębiorcy?

#2 Guest_Mrs melissa fon

Guest_Mrs melissa fon
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 11:30

Szukasz kredytu i nie można dostać kredytu, którego szukasz? nie musisz się martwić, bo jesteś w dobrym miejscu i teraz oferują pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%, więc jeśli chcesz, aby otrzymać pożyczkę, której szukasz, chcę, żebyś po prostu skontaktuj się ze mną poprzez ten e-mail melissafon.loanhome001 @ gmail.com

#3 Guest_Mrs melissa fon

Guest_Mrs melissa fon
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 11:32

Szukasz kredytu i nie można dostać kredytu, którego szukasz? nie musisz się martwić, bo jesteś w dobrym miejscu i teraz oferują pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%, więc jeśli chcesz, aby otrzymać pożyczkę, której szukasz, chcę, żebyś po prostu skontaktuj się ze mną poprzez ten e-mail melissafon.loanhome001 @ gmail.com

#4 Guest_Mrs melissa fon

Guest_Mrs melissa fon
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 11:39

#5 Guest_Mrs melissa fon

Guest_Mrs melissa fon
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 11:53

#6 Guest_Mrs melissa fon

Guest_Mrs melissa fon
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 12:00

#7 Guest_eminentlenders

Guest_eminentlenders
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 08:22

Wybitny Lende Rozdawanie pożyczki z organizmu indywidualnych jak i korporacyjnych bez względu na swoją przynależność do finansowania wszelkich projektów wyboru, skorzystać się z tym opportunity.Loan są rozdawane na 3,0% stopy procentowej z elastycznego planu spłaty kontakt dzisiaj na eminentlenders @ yahoo. com

#8 Guest_eurobrokers

Guest_eurobrokers
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 11:05

3% w skali roku - to bardzo interesujące skoro koszt pieniądza jest wyższy ....

#9 Guest_mr halt

Guest_mr halt
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 12:35

witam panie i panowie, młodych i starych, małych i dużych, bogatych i biednych,
Chcę, żebyś wiedział, że nie jest bardzo tanie i przystępne cenowo oferta kredytu dzieje obecnie
to jest oferta pożyczki na bardzo tanie stopy procentowej w wysokości 2%, więc chcę, aby wrócić do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak calvinhalthelp@gmail.com
Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczki i obecnie oferujemy pożyczkę święta do wszystkich osób ..
tak dla kredytu tanie i przystępne wrócić do nas teraz poprzez e-mail, a otrzymasz swoją pomoc na raz.
Czekam na Twój mail
pozdrowienia
mr halt

#10 Guest_mirka

Guest_mirka
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2014 - 20:11

decyzja o kredycie to jedna z wazniejszych decyzji w zyciu ;) dlatego warto dobrze zapoznać się z ofertami rówżnych banków, sama korzystałam z pomocy doradcy open finance

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2014 - 20:46

Czy usługi doradcze open finance są bezpłatne? A może stają się płatne jakoś później? ...

#12 Guest_PiotrSzymański

Guest_PiotrSzymański
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 11:48

Czy usługi doradcze open finance są bezpłatne? A może stają się płatne jakoś później? ...

Tak, współpraca z doradcą finansowym w zakresie pomocy przy otrzymaniu kredytu jest bezpłatna.

Pozdrawiam, Piotr Szymański

Online Ekspert Open Finance

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 22:33

Dziękuję za odpowiedź p. Piotrze! :)

#14 Guest_Piotr Szymański

Guest_Piotr Szymański
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 09:54

Cieszę się, że mogłem pomóc i polecam się na przyszłość. Gdyby miał Pan jeszcze jakieś pytania odnośnie współpracy z naszą firmą, jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

#15 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 18:02

Czy z doradcą można umówić się w miejscu neutralnym czy trzeba iść do placówki.

#16 Guest_Piotr Szymański

Guest_Piotr Szymański
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 07:41

Pani Agato, z naszym doradcą finansowym może Pani spotkać się zarówno w biurze, jak i w umówionym wcześniej miejscu poza biurem w naszych placówkach. Najłatwiej będzie skontaktować się z naszą bezpłatną infolinią 801 600 200. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

#17 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 12:46

Dziękuje Panie Piotrze za informację . Postaram się skontaktować jak najprędzej z Waszym doradcą i mam nadzieję że rozwiążę pozytywnie problem kredytu dla mijego zakładu.

#18 Guest_Hanna

Guest_Hanna
  • Goście

Napisano 15 listopad 2014 - 17:29

Panie Piotrze,jakie dokumenty sprawdza doradca przed przygotowaniem ofert.

#19 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 17:45

Dla małego przedsiębiorcy trudno znaleźć odpowiedni bank który z kredytuje jego działalność . Myślę że bez doradcy to taki drobniak prędzej buty zedrze niż znajdzie coś. Dlatego lepiej skorzystać z usług dużej firmy doradczej no open finance . z dużej ponieważ taka firma kontakt z większością banków działających na naszym rynku. Co za tym idzie ma dostęp do większej ilości ofert.

#20 Guest_Mieczysław

Guest_Mieczysław
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 10:00

Na rynku bankowym działa mnóstwo placówek oferujących kredyty dla małych i średnich firm. Problem jednak tkwi w znalezieniu tej odpowiedniej. Dlatego w moim odczuciu każdy właściciel takiej firmy powinien porównać kilka ofert. Dopiero podjąć decyzje . Jest to trochę czasochłonna i trudna sprawa. Dlatego lepiej pójść trochę na skróty i wybrać z tego co doradca finansowy zaproponuje . Niektóre firmy jak open finance, dysponują ofertami z niemal wszystkich banków działających na naszym rynku . Jest w czym wybierać .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych