Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła językowa

wróć do serwisu Moja Firma 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102725 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 01:40

Komentarz do artykułu: Szkoła językowa – biznes plan

#2 Guest_alanick

Guest_alanick
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 01:40

Czy ten atykuł pisała trójkowa studentka? Z takimi założeniami w biznesplanie nie wróżę firmie dlugiego istnienia na rynku... Za analizę SWAT niestety pała!

#3 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 17:57

- zatrudnionych będzie 18 osób
- na wynagrodzenie pracowników 12 tys. zł
- Dość wysokie zarobki pracowników

czy to jest jakis zart ? no pytam sie ...

#4 Guest_bronek

Guest_bronek
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2009 - 20:05

alanick - to ma być analiza SWOT nie SWAT kołeczku :)

#5 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2010 - 15:16

jaki związek maja kosmetyki ze szkołą językową??

#6 Guest_lingwistka

Guest_lingwistka
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:37

ludzie czy wy myslicie chociaż trochę? przecież to jest przykładowy plan, informacje w nim zawarte nie są istotne, ponieważ bez względu na branżę każdy plan ma mniej więcej taką formę i o to właśnie chodzi. Jak chcecie gotowy plan mądrale to sobie idźćie do specjalisty i zapłaćcie (to chyba najlepsza opcja w tym wypadku przy tak 'wysokim' IQ)

#7 Guest_andżelika

Guest_andżelika
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 09:20

do wyposażenia szkoły językowej w odpowiednie meble klasowe polecam ci firmę www.refas.pl z Mszany Dolnej. Oni produkują meble szkolne- ławki, krzesełka, regały i stoliki. Maja przystępne ceny i duży wybór mebli.

#8 Guest_k

Guest_k
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 09:52

- zatrudnionych będzie 18 osób
- na wynagrodzenie pracowników 12 tys. zł
- Dość wysokie zarobki pracowników

czy to jest jakis zart ? no pytam sie ...

może znajdą gdzieś 18 szaleńców gotowych pracować za ~400zł na rękę  tongue.png

#9 Guest_Phil

Guest_Phil
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:37

"Za analizę SWAT niestety pała! " hehe dobre .. no tak powiem wam szczerrze zakładac sobie szkołę jezykową to nie jest taka prosta sprawa . Moja koleżanka chciała ją załozyć , czyli wynając biuro itd, ale ne dostała niestety na to dotacji ( ale z tym to już trochę dłuższa historia ) w końcu wzięła , załozyła firmę , ale jako "mobilny angielski " czyli ona dojeżdża do klienta do domu i u niego naucza tego angielskiego . zarabia w porządku , z pracy jest zadowolona  ogólnie spełniona 

#10 Guest_Phil

Guest_Phil
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:40

Jeszcze zapomniałam powiedzieć ,że ona np korzysta też z tej strony need a school , jest tam zarejestrowana , czyli np jak jakiś potencjalny uczeń szuka korepetytora to tez między innymi może ją znalexc sobie (w sensie moją koleżanke jako korepetytora) .takze moim zdaniem bardziej się opłaca taki mobilny angielski aniżeli branie wynajmowania pomieszczen , potem pracowników , itd itd .

#11 Guest_Janina

Guest_Janina
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 17:26

Ja przez need a school również szukałam szkoły językowej , ale koniec końców znalazłam własnie lektora językowego i jestem bardzo zadowolona , nie muszę nigdzie dojeżdżać , tylko lektor do mnie do domu przyjeżdża.

#12 Guest_grzechotka

Guest_grzechotka
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 19:07

Ja dzięki Need a school , znalazłam szkołę językową pi school w warszawie . Zależało mi na tym by uczyć się języka norweskiego wink.png Szkoła posiada wykwalifikowaną kadre, zajęcia przeprowadzane są w małych grupach, jasne i przejrzyste zasady wink.png

#13 tornati

tornati

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 13:10

Kilka ważnych kwestii wyszło w trakcie rozmów o procesach zachodzących w szkole. Dobrze jest porozmawiać z twórcami oprogramowań dla szkół językowych takich jak Kamee. Nie prowadzą szkoły, ale rozmawiają o działaniu szkół z wieloma firmami. Pozdrawiam

#14 Guest_Try me

Guest_Try me
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 19:10

Zgadzam sie z z powyzszym postem  co do tych właśnie oprgramowań. Tak powinno być by szkoła językowa dobrze funkcjonowała . Co do pi school , ja nie chodziłam na kursy językowe , bo po prostu odrazu po maturze oszlam na filologie ang, ale moj brat tam chodził na niemiecki i był bardzo zadowolony . Poza tym teraz jest Niemczech na stałe i na początku świetnie sobie poradził . Mimo iż był to początek

#15 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 16:49

Jak szukacie dobrej szkoły językowej w Warszawie, to zapiszcie się do Lincolna. Chodziłam tam na kurs i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Bardzo dużym plusem jest to że mają egzaminy Cambridge English, bardzo przydatne!

#16 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 grudzień 2017 - 14:51

Moim zdaniem warto sprawdzić również https://www.lang.com.pl/. Jest to profesjonalna szkoła językowa, która oferuje różnego rodzaju kursy językowe. Może również i was zaciekawią. 

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 12:07

a czy ktoś miał styczność z britishacademy.pl? Jakie macie zdanie?

#18 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 14:10

Ja słyszałem, że teraz na rynku pracy poszukiwane są osoby, które potrafią się posługiwać tzw. business English. Jeśli ktoś chce się nauczyć biznesowego języka angielskiego, to w https://youenglish.school/ podobno mają specjalne kursy.

#19 Guest_refar

Guest_refar
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 08:07

Jeżeli rozglądacie się za porządna szkołą językową, w której nauczycie się wybranego języka w wysokim stopniu to polecam wam wybrać się do kredkowski.pl Jest to sprawdzona szkoła językowa, która znajduje się we Lwówku.

#20 Alicjaxxx

Alicjaxxx

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 25 październik 2019 - 08:12

Wiadomo, że język przynajmniej angielski to warto znać. W szkołach różnie to bywa z poziomem nauczania, ale zawsze można nadrobić zaległości zapisując się do profesjonalnej szkoły językowej. A w takiej jak Lincoln to online można sobie taki test poziomujący zrobić https://lincoln.edu....w/wybierz-test/ żeby się przekonać na jakim poziomie jest stan naszej wiedzy. Wtedy wiadomo na co musimy zwrócić uwagę, czego się uczyć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych