Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pieniądze z urzędu pracy na start własnego biznesu

wróć do serwisu Moja Firma 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102428 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 12:04

Komentarz do artykułu: Pieniądze z urzędu pracy na start własnego biznesu

#2 Guest_tungus

Guest_tungus
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 12:04

Przez takie dotacje mamy pełno salonów fryzjerskich, kosmetycznych i solariów... mało kasy idzie na coś naprawdę przydatnego...

#3 Guest_japoprostu

Guest_japoprostu
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:19

Ja poczekam aż zostanie przyznany nowy budżet i wtedy zacznę się zastanawiać czy otworzyć własny biznes, jedyny problem to 100 zł ZUSu po 2 latach :/

#4 Guest_marcin303

Guest_marcin303
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 14:10

Ostatnio gdzieś czytałem, że Idea Bank ma bardzo korzystne oferty dla nowych przedsiębiorców, zarówno na konto fimowe jak i kredyty, korzystał ktoś może?

#5 Guest_MichalOstrowski

Guest_MichalOstrowski
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 12:44

Idea Bank to obecnie lider rankingów gazety Puls Biznesu czy portali finansowych Bankier.pl i ********* w kwestii kredytów dla przedsiębiorców.
Nasza oferta kredytowa skierowana jest do każdego przedsiębiorcy; także nasza oferta kont bankowych dla biznesu jest tak skonstruowana aby każdy mógł znaleźć coś idealnego dla swojej działalności. Jeżeli chodzi o szczegóły oferty to zachęcam do zadawania mi pytań lub odwiedzin naszej strony internetowej.

http://www.ideabank.pl

Pozdrawiam,

Michał Ostrowski

#6 Guest_Rabbit Office

Guest_Rabbit Office
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 16:37

Dotacje z Urzędów Pracy można pozyskać jako osoba bezrobotna. Dodatkowo obniżyć koszty wynajmu lokalu można w Rabbit Office wynajmując adres do rejestracji firmy w cenie 100 zł brutto miesięcznie. Pochwal się atrakcyjnym i rozpoznawalnym adresem !

#7 Guest_huck1

Guest_huck1
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 13:30

A może lepiej skorzystać z jakiegoś funduszu, np. venture capital albo aniołów biznesu? Jeśli ktoś nie wie, na czym to polega i jak np. przygotować dobry biznesplan, to warto brać udział w otwartych wykładach i szkoleniach na uczelniach ekonomicznych (zazwyczaj są po południu, każdy może na nie przyjść) albo szukać w Internecie informacji. Są nawet gry internetowe, w których możemy wcielić się w rolę takiego inwestora i zrozumieć, jak to działa, np. stronie http://gra-vcr.pl/.

#8 Guest_przedsiebiorczy345

Guest_przedsiebiorczy345
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 13:13

Wydaje mi się, że z tymi funduszami to może być dobry pomysł, ale dużo lepsze są dotacje z UP, z tym że trzeba się trochę nachodzić, żeby je dostać.

#9 Guest_Łukasz1988

Guest_Łukasz1988
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 15:04

Urząd Pracy to tylko 1 z opcji. Jeśli komuś na poważnie zależy na konkretnych pieniądzach na start firmy niech zajrzy na www.pieniadzenastartup.pl Masa cennych wskazówek i rzetelna wiedza, skorzystałem więc szczerze polecam.

#10 Guest_Tomasz_87

Guest_Tomasz_87
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 15:43

Łukasz1988 też mi wpadła ta książka w ręce. Super wiedza, wersja papierowa się chyba wyprzedała, znalazłem tylko ebooka na pieniadzenastartup.pl Według mnie lektura obowiązkowa jak ktoś chce coś osiągnąć w biznesie.

#11 Guest_Pati86

Guest_Pati86
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 09:42

Dużo informacji na temat dotacji i funduszy na własną firmę znalazłam z książce "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" Założyłam firmę i bardzo dobrze mi idzie :)

#12 Guest_Julia3

Guest_Julia3
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 20:18

Zdobyć wiedzę, pisać biznesplan, działać. Taka kolejność Super artykuł. Wierzę, że i mi się uda :)

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:59

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

#14 Guest_MAREK

Guest_MAREK
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 22:53

Zakładam działalność gospodarczą o profilu sprzątania,będę miał stałe zlecenia ale środki muszę kupić we własnym zakresie.Czy ktoś się orientuje,czy dostanę dotację na środki czystości?

#15 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 15:28

Iluż z nas zastanawiało się jak postawić pierwszy krok? Kiedyś sam byłem na tym miejscu. Wtedy oczy otworzyła mi książka "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych