Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pieniądze z urzędu pracy na start własnego biznesu

wróć do serwisu Moja Firma 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102466 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 12:04

Komentarz do artykułu: Pieniądze z urzędu pracy na start własnego biznesu

#2 Guest_tungus

Guest_tungus
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 12:04

Przez takie dotacje mamy pełno salonów fryzjerskich, kosmetycznych i solariów... mało kasy idzie na coś naprawdę przydatnego...

#3 Guest_japoprostu

Guest_japoprostu
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 11:19

Ja poczekam aż zostanie przyznany nowy budżet i wtedy zacznę się zastanawiać czy otworzyć własny biznes, jedyny problem to 100 zł ZUSu po 2 latach :/

#4 Guest_marcin303

Guest_marcin303
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 14:10

Ostatnio gdzieś czytałem, że Idea Bank ma bardzo korzystne oferty dla nowych przedsiębiorców, zarówno na konto fimowe jak i kredyty, korzystał ktoś może?

#5 Guest_MichalOstrowski

Guest_MichalOstrowski
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 12:44

Idea Bank to obecnie lider rankingów gazety Puls Biznesu czy portali finansowych Bankier.pl i ********* w kwestii kredytów dla przedsiębiorców.
Nasza oferta kredytowa skierowana jest do każdego przedsiębiorcy; także nasza oferta kont bankowych dla biznesu jest tak skonstruowana aby każdy mógł znaleźć coś idealnego dla swojej działalności. Jeżeli chodzi o szczegóły oferty to zachęcam do zadawania mi pytań lub odwiedzin naszej strony internetowej.

http://www.ideabank.pl

Pozdrawiam,

Michał Ostrowski

#6 Guest_Rabbit Office

Guest_Rabbit Office
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 16:37

Dotacje z Urzędów Pracy można pozyskać jako osoba bezrobotna. Dodatkowo obniżyć koszty wynajmu lokalu można w Rabbit Office wynajmując adres do rejestracji firmy w cenie 100 zł brutto miesięcznie. Pochwal się atrakcyjnym i rozpoznawalnym adresem !

#7 Guest_huck1

Guest_huck1
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 13:30

A może lepiej skorzystać z jakiegoś funduszu, np. venture capital albo aniołów biznesu? Jeśli ktoś nie wie, na czym to polega i jak np. przygotować dobry biznesplan, to warto brać udział w otwartych wykładach i szkoleniach na uczelniach ekonomicznych (zazwyczaj są po południu, każdy może na nie przyjść) albo szukać w Internecie informacji. Są nawet gry internetowe, w których możemy wcielić się w rolę takiego inwestora i zrozumieć, jak to działa, np. stronie http://gra-vcr.pl/.

#8 Guest_przedsiebiorczy345

Guest_przedsiebiorczy345
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 13:13

Wydaje mi się, że z tymi funduszami to może być dobry pomysł, ale dużo lepsze są dotacje z UP, z tym że trzeba się trochę nachodzić, żeby je dostać.

#9 Guest_Łukasz1988

Guest_Łukasz1988
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 15:04

Urząd Pracy to tylko 1 z opcji. Jeśli komuś na poważnie zależy na konkretnych pieniądzach na start firmy niech zajrzy na www.pieniadzenastartup.pl Masa cennych wskazówek i rzetelna wiedza, skorzystałem więc szczerze polecam.

#10 Guest_Tomasz_87

Guest_Tomasz_87
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 15:43

Łukasz1988 też mi wpadła ta książka w ręce. Super wiedza, wersja papierowa się chyba wyprzedała, znalazłem tylko ebooka na pieniadzenastartup.pl Według mnie lektura obowiązkowa jak ktoś chce coś osiągnąć w biznesie.

#11 Guest_Pati86

Guest_Pati86
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 09:42

Dużo informacji na temat dotacji i funduszy na własną firmę znalazłam z książce "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" Założyłam firmę i bardzo dobrze mi idzie :)

#12 Guest_Julia3

Guest_Julia3
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 20:18

Zdobyć wiedzę, pisać biznesplan, działać. Taka kolejność Super artykuł. Wierzę, że i mi się uda :)

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:59

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

#14 Guest_MAREK

Guest_MAREK
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 22:53

Zakładam działalność gospodarczą o profilu sprzątania,będę miał stałe zlecenia ale środki muszę kupić we własnym zakresie.Czy ktoś się orientuje,czy dostanę dotację na środki czystości?

#15 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 15:28

Iluż z nas zastanawiało się jak postawić pierwszy krok? Kiedyś sam byłem na tym miejscu. Wtedy oczy otworzyła mi książka "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę".

#16 Guest_Marcin1983

Guest_Marcin1983
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 16:30

Mega szczegolowo dotacje z UP opisane sa w ksiazce Sekrety 12 sposobow jak zdobyc pieniadze na firme. Czytac dzialac bo to nie takie trudne, pozdroawiam :)

#17 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:24

Po inne ciekawe sposoby zapraszam na pieniadzenafirme.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych