Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką drukarkę wybrać, aby druk był tani?

wróć do serwisu Moja Firma 33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102275 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 21:50

Komentarz do artykułu: Jaką drukarkę wybrać, aby druk był tani?

#2 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 21:50

mysle ze antramentowa dobra drukarka powinna sie sprawdzic, ja mam i jestem bardzo zadowolona :)

#3 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 10:20

Atramentówka daje radę i jakością i niezawodnością.

#4 Guest_KRISd

Guest_KRISd
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 15:07

Ja uważam, że atramentówki to przeszłość. Wysokie koszty utrzymania (tusz w skali roku wart więcej niż sama drukarka średniej klasy). Laserówka też cudem techniki nie jest. Kolor kosztuje dużo za dużo.

Jeżeli chodzi o producentów to nie polecam HP. Nie dość, że używają tandetnych podzespołów do produkcji to jeszcze ceny tuszu są tak wygórowane, że można paść na zawał w sklepie. I to bez szansy na odratowanie.

#5 Guest_partnet

Guest_partnet
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2011 - 20:52

toner do lasera 239 a tusz do atramentowki 60

#6 Guest_helios

Guest_helios
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2011 - 00:16

Ja bym wybrał laserową, jak już. A w razie czego możesz zamówić wydruk przez neta.

#7 Guest_HP Polska

Guest_HP Polska
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 08:58

A skąd stwierdzenie, że HP używa kiepskich podzespołów?
Jeśli chodzi o ceny tuszy - to, co mówisz jest mitem. Nieprawda? Przytoczę kilka badań. QualityLogic przetestował i porównał zamienniki i oryginalne tusze HP. Efekt? Co najmniej 1 na 7 zamienników jest wadliwych lub uszkodzonych w trakcie kupna. Jeszcze gorzej wypadają porównania tonerów. W październiku porównano zamienniki od największych polskich dostawców. Wynik? 2 na 5 zamienników wadliwych.

I ostatnie badania. Niedawno PC Format przetetsował zamienniki do oryginalnych tuszy HP - pod względem jakosci i wydajności. O ile czarne zamienniki były wydajniejsze o ok. 20% , o tyle ich jakośc była znacznie gorsza od oryginalnych. Jeszcze gorzej wypadło porównanie kolorowych zamienników - były one o 30-50 proc. mniej wydajne i były gorszej jakosci. Co to oznacza? Ano to, że przy kupnie zamiennika wydasz mniej, ale szybciej się zużyje, a jakosc bedzie znacznie gorsza. GDzie tu oszczędnośc

#8 Guest_Avi

Guest_Avi
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 23:12

Kto mówi że tusze do atramentówek są drogie to się grubo mylą. Teraz są drukarki na tani tusz oryginalny. Mam hp ink advantage k209a cena tuszu w granicy 20zł a wydajność naprawdę robi wrażenie. Kilka lat temu można było mówić że tusze są drogie teraz już nie.

#9 Guest_antipon

Guest_antipon
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 15:00

najtaniej wyjdzie przez internet moim zdaniem, nie wiem zależy co chcesz drukować w jakich ilościach:p ale robiąc to przez neta można zaoszczędzić sporo czasu, nerwów i pieniędzy.. :)

#10 Guest_majkel

Guest_majkel
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 12:20

też tak sądzę, zwłaszcza, że drukarni online jest mnóstwo, tak że masz w czym wybierać. Ostatnio zamawiałem serię wydruków, cenowo wyszło mnie to znacznie lepiej, niż w normalnej drukarni.

#11 Guest_odetaj

Guest_odetaj
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 17:24

tanie drukarki są drogie w eksploatacji. Jesli chodzi o sprzęt biurowy, jak drukarki etykiet lub czytniki kodów to ja polecam sklep www.sklep.smartmedia.com.pl

#12 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 11:20

dokładnie taniość wydruku jest najważniejsza, czasami tonery kosztują tyle ile drukarka :/ znalazłem jeszcze takie wskazówki http://www.morele.ne...c-drukarke/361/ może się komuś przydadzą

#13 Guest_lasfere

Guest_lasfere
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 01:30

Jeżeli to mają byc głównie dokumenty firmowe, najtaniej wyjdzie laserowa czarno biała. Polecam sobie sprawdzić na druktechu, albo najlepiej zadzwonić do najbliższej firmy i negocjować.   

#14 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 22:13

Sprzęt biurowy znajdziesz w wielu sklepach, Wybór drukarek jest ogromny, ale faktycznie najlepiej zwrócić uwagę na ich wydajność i koszt eksploatacji. Jeśli nie wiesz na jakie parametry zwrócić uwagę, koniecznie pogadaj z konsultantem w jakimkolwiek sklepie. Z pewnością dobiorą coś do Twoich potrzeb.

#15 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 15:23

Tonery nie muszą kosztować tyle ile drukarka. Wystarczy korzystać z zamienników. Osobiścię kupuję w Profibiuro.pl. Nie muszę biegać po sklepach bo wiem, że tu na pewno znajdę zamiennik do mojej drukarki. Drukarka działa asprawnie, jakośc wydruku jest bardzo wysoka a co najwążniejsze tania.

#16 Guest_religom

Guest_religom
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 00:43

www.xeromania.pl - firma ma od nich cały sprzęt. Był kupiony w bardzo atrakcyjnej cenie a działa bez zarzutu .

#17 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 06:02

Warto jest zdecydować się na laserową drukarkę monochromatyczną .Kolor jest dość drogi ale jeśli wybierzecie sprzęt czarno-biały to taka drukarka bedzie naprawdę tania.

Aktualnie dobre ceny na tego typu drukarki są w Saturnie:

http://www.saturn.pl/

W sklepie ostatnio zamawiałam 5 drukarek laserowych do swojej firmy ( marki Samsung). Drukarka w cenie 300 zł, porządne wykonanie oraz drukuje bardzo szybko. Tonery kupuję za kilkanaście złotych w sklepach. Zamienniki.

#18 Guest_alik

Guest_alik
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 21:15

w www.wpc-tusze.pl/ w Krakowie mają wiele świetnych drukarek w ofercie, ja bardzo jestem zadowolony z drukarki laserowej HP, dużo nie wydaję na drukowanie miesięcznie

#19 Karlaj1

Karlaj1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 październik 2015 - 16:17

Teraz jest era drukarek laserowych. Tonery nie są wcale najdroższe, a same drukarki można kupić za naprawdę grosze. Jeden toner starczy na wydruk około 1000arkuszy-zależy też od producenta oczywiście. Uważam, że laserowe są tanie i wygodne.

Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi,ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi.

#20 margo903

margo903

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 09:02

Ja korzystam z Epsona L365. Mogę polecić - drukarka bardzo wydajna i tania w eksploatacji. Ma system ITS - samodzielnego napełniania pojemników z tuszem. Tusze są do niej mega tanie. A teraz dodatkowo Epsona ma promocję cashback, w której zwraca do 240 zł kosztó zakupu, w zależności od modelu. Można więc na samym sprzęcie zaoszczędzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych