Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co dalej z dotacjami dla startupów?

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102254 postów

Napisano 13 październik 2013 - 23:13

Komentarz do artykułu: Co dalej z dotacjami dla startupów?

#2 Guest_michaś

Guest_michaś
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 23:13

Ostatnio wystartowała gra VCR gdzie gracze wcielają się w inwestorów funduszu Venture Capital, wybierając które start-upy wspierać, a które nie. Gra nie dość, że uczy, to umożliwia wygranie staży w renomowanych firmach. Zarejestruj się za darmo pod adresem vcr-gra.pl już dziś.

#3 Guest_TT

Guest_TT
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 22:46

Taka gra to w sumie ciekawy sposób na edukację o funduszach venture capital, oby więcej takich projektów!

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:58

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

#5 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 13:41

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl Współpracując z nami nowe firmy (do 12 miesięcy) mogą skorzystać ze zniżek na wiele produktów w tym: NAJTAŃSZY ABONAMENT NA RYNKU! Najnowszy Huawei P10 LITE + Oferta bez limitu: rozmowy, SMS, MMS do wszystkich operatorów w kraju + Pakiet internetu: 1 GB (można uruchamiać pakiety 2-20 GB) Cena zestawu: 1249 zł brutto Płacisz raz, korzystasz 24 miesiące.

#6 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 09:08

Powiem Ci, że chętnie bym włożył trochę pieniędzy w ryzykowne start upy, żeby znalazły się ich notowania na StartUp Stock. Nie muszę od razu całego portfela narażać, ale zawsze to coś nowego. Kryptowaluty pokazały, że jednak liczy się pomysł z jajem i ludzie przestają bać się ryzyka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych