Skocz do zawartości

Zdjęcie

Restauracja - pozwolenia

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102986 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 16:23

Komentarz do artykułu: Restauracja - pozwolenia

#2 Guest_Aloizy

Guest_Aloizy
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 16:23

Z tą formalnością nie przesadzałbym wystarczy wejść na e-harmonogram i już masz wszystko w jednym miejscu opisane co gdzie pozałatwiać. Wiadomo że różne pozwolenia kosztują np koncesja i to trochę trwa więc warto o tym wcześniej pomyśleć.

#3 Guest_Norbert

Guest_Norbert
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 16:05

Polecam firmę Gastrosukces.pl która zajmuję się otwieraniem lokali gastronomicznych odwala kawał roboty od początku do końca. Kompetentny skład i przyzwoite ceny.

#4 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 20 maj 2015 - 21:26

Ja jestem zdania, że w porządnych restauracjach powinny być tylko i wyłącznie alkohole niskoprocentowe, np. coś takiego http://cydrslowianski.pl/ Bardzo dobry Cydr Słowiański jest dużo lepszy od piwa czy wina, a już na pewno na głowe bije wódkę. Uważam, że dobra restauracja serwuje opórcz innych aloholi nasz polski cydr.

#5 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 10:58

Opłat dla ZAIKS, ZPAV, STOART, SAWP można uniknąć. Wystarczy odtwarzać radio internetowe z muzyką Royalty Free np. www.rebelscream.pl/multimedia/radio/

#6 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 17:55

oczywiście pozwolenia są niezbędne, aby zacząć działać. Ale kiedy już ruszycie to warto się wspomóc takimi aplikacjami jak np. Barfitter https://barfitter.net/. Jedna z najlepszych aplikacji na rynku według mnie, a przy tym za darmo.

#7 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2020 - 12:45

Czy są jakieś wytyczne o składowaniu odpadów z restauracji np. miejsce przechowywania, odpowiednie zabezpieczenie? Czy sanepid w decyzji określa takie miejsce?

#8 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2020 - 12:45

Czy są jakieś wytyczne o składowaniu odpadów z restauracji np. miejsce przechowywania, odpowiednie zabezpieczenie? Czy sanepid w decyzji określa takie miejsce?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych