Skocz do zawartości

polityka rachunkowości

wróć do serwisu Księgowość 765 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Gabriela

Guest_Gabriela
  • Goście

Napisano 23 maj 2008 - 23:26

Chętnie bym porównala z kimś polit.produkcja,handel,uslugi budowl,montaż,mail:g_golub@o2.pl

#62 Guest_kate

Guest_kate
  • Goście

Napisano 25 maj 2008 - 14:53

jesli ma ktos przykladowa polityke rachunkowosci to bardzo prosze o pomoc:)moze byc dla spolki produkcujnej jak i uslugowo handlowej!to moj mail kuleczka4@o2.pl

#63 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 26 maj 2008 - 11:48

Witam wszystkich sedecznie!Może ktoś miałby politykę rachunkowości jednostki budżetowej,a jeszcze konkretnie DPS, to bardzo proszę. adres: joannakolodziej@poczta.fm

#64 Guest_Urszula

Guest_Urszula
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 17:36

Bardzo proszę o pomoc: potrzbuję politykę rachunkowości stowarzyszenia lub samorządowej biblioteki publicznej Bardzo dziękuję

#65 Guest_Urszula

Guest_Urszula
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 17:38

Bardzo potrzebuję politykę rach. stowarzyszenia i samorządowej boblioteki publicznej. Mój mail urszula71@op.pl

#66 Guest_Magda_mic

Guest_Magda_mic
  • Goście

Napisano 28 maj 2008 - 17:24

WitamPiszę prace magisterską z Prowadzenia ksiąg rachunkowych i mam malutki problem ponieważ Rozdział IV mam mieć praktyczny na podst. firmy. Następnym problemem jest to, że nie miałam nigdy kontaktu z głównymi księgami. Proszę o jakiegolwiek materiały i propozycje, mój e-mail: magda_mic@wp.plPosiadam przykładowy plan:Praktyczne prowadzenie ksiąg rachunkowych na podstawie firmy:1.Ogólna charakterystyka firmy (np. o profilu handlowym, podatnik podatku VAT)2.Forma prowadzenia ewidencji podatkowej •pełne księgi rachunkowe + wykaz kont syntetycznych i analitycznych + założenie magazyn; •wzory faktur zakupów i sprzedaży, z tytułu dostaw energii itp. PKWiU; •działalność rozpoczęta od listopada 2007 i grudnia 20073.Ewidencja operacji gospodarczych w listopadzie 2007, •ustalenie zaliczki na podatek, •+ 1 osoba zatrudniona – lista płac, •miesiąc grudzień roczne rozliczenie•opodatkowanie liniowe•symulacja progresywyProszę o pomoc.

#67 Guest_lika

Guest_lika
  • Goście

Napisano 29 maj 2008 - 12:11

WITAJCIE! JAK KTOS MA POLITYKE DLA ZEAS-u lub nawet tylko szkoły to bede całowć buzi, buzi :-)"ta twórczość" przyprawia mnie juz o mdłości,gubię sie w tym co ma byc w niej zawarte.Patrzyłam w necie, ale tam same powiaty,starostwa,a ja obsługuje szkoły podstawowee,gimnazja.LITOŚCI!!!podzielcie się na poczta240@wp.pl

#68 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 30 maj 2008 - 09:42

Bardzo proszę o poratowanie. Poszukuję wzoru planu kont i polityki rachunkowości dla samorządowej instytucji kultury, dokładniej mówiąc biblioteki. Będę wdzięczna. Kontakt ela.l69@wp.pl

#69 Guest_Sławka

Guest_Sławka
  • Goście

Napisano 30 maj 2008 - 13:03

Pilnie poszukuję polityki rahunkowości Gminnej Biblioteki Publicznej oraz plan knt (na przykładzie). Zgóry dziękuję. Mój adres Slawka1999@gmail.com

#70 Guest_Graża

Guest_Graża
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 00:30

Bardzo proszę o poratowanie. Proszę o podanie wzoru planu kont i polityki rachunkowości dla Spółdzielni Mieszkaniowej. Z góry bardzo , bardzo dziękuję.grazynach52@wp.pl

#71 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 00:14

Cześć! Próbowałam sama napisać plitykę rachunkowości dla stowarzyszenia ale nie wiem od czego mam zacząć. Czy może mi ktoś pomóc i przesłać na mój adres: 1964iwona@wp.pl

#72 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 18:06

Również potrzebuje pomocy, a dokładniej przykładowej polityki rachunkowości najlepiej spółki z o.o. jeżeli ktoś jest w stanie mi pomoc proszę o kontakt na maila bee71@wp.pl dziękuję

#73 Guest_Mariola

Guest_Mariola
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 23:08

Witam! Pilnie potrzebuję plan kont i politykę rachunkowości dla samorządowej instytucji kultury (biblioteka gminna i GOK). Z góry dziękuje za pomoc kontakt: Kaszub375@interia.pl Pozdrawiam

#74 Guest_lika

Guest_lika
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2008 - 17:36

WITAJCIE! JAK KTOS MA POLITYKE DLA ZEAS-u lub nawet tylko szkoły to bede całowć buzi, buzi :-)"ta twórczość" przyprawia mnie juz o mdłości,gubię sie w tym co ma byc w niej zawarte.Patrzyłam w necie, ale tam same powiaty,starostwa,a ja obsługuje szkoły podstawowee,gimnazja.LITOŚCI!!!podzielcie się na poczta240@wp.pl

#75 Guest_waczyk

Guest_waczyk
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 12:36

Hej Witam Wszystkich Potrzebuję wzoru polityki rachunkowości dot. działalności produkcyjnej(osoba fizyczna). Z góry dziękuję za pomoc, mój e-mail scroton@o2.pl

#76 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 13:44

Witam wszystkich...Na jutro muszę dostarczyć promotorowi politykę rachunkowości w zakresie leasingu w sp. z o.o.Nie mam o tym pojęcie.Czy mógłby mi ktoś pomóc i poratować mnie trakim wycinkiem.Mój adres: iwka2005@wp.plPILNEZ góry dziękuję

#77 Guest_dorota

Guest_dorota
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 13:48

jak nie masz o tym pojęcia to może zacznij studia od początku?

#78 Guest_madlen

Guest_madlen
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 10:07

Przyłączam sie do próśb. Również proszę o wzór polityki rach. mój adres: klosowska.m@wp.pl Z góry bardzo dziękuję.

#79 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2008 - 11:02

Zwracam się z prośbą do Mirasek: potrzebuję pomocy odnośnie polityki rachunkowości. Błagam o pomoc!!! madlen a ty masz coś??? Mój adres albryszka@interia.pl

#80 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2008 - 18:52

Zwracam się z gorącą prośbą do Mirasek Pilnie potrzebuję plan kont i politykę rachunkowości dla instytucji kultury. Będę bardzo wdzięczna!!Mój adres platnik@gmina.mielno.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych