Skocz do zawartości

polityka rachunkowości

wróć do serwisu Księgowość 765 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_aga2

Guest_aga2
  • Goście

Napisano 04 maj 2008 - 21:17

potyrzebuję polityke rachunkowości dla biblioteki publicznej oraz zakładowy plan kont brardzo proszę o jakis konkterny przykład mój kontakt agab.154@wp.pl

#42 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 04 maj 2008 - 23:55

Witam,poszukuję przykładowej polityki rachunkowości firmy usł. - hand. dla potrzeb napisania pracy magisterskiej.Jeśli ktoś mógłby mni pomóc, to bardzo proszę.Pozdrawiam Aga.

#43 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 04 maj 2008 - 23:56

A to mój adres aga.kluczynska@wp.pl

#44 Guest_goska

Guest_goska
  • Goście

Napisano 07 maj 2008 - 15:15

poszukuję przykładowej polityki rachunkowosci dla biblioteki publicznej-gdyby ktos mógłby mi pomóc będ wdzieczna, moj mail:heban123@poczta.onet.pl

#45 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 09 maj 2008 - 09:11

Witam pilnie potrzebuję polityki rachunkowości i planu kont dla biblioteki gdyby ktoś mógł mi udostępnić byłabym wdzięczna mój meil oswiatamiaczyn@poczta.onet.pl marta

#46 Guest_jga36

Guest_jga36
  • Goście

Napisano 09 maj 2008 - 11:04

Dziewczyny co jeszcze potrzebne: instrukcja kontroli finansowej, zasad polityki rachunkowosci, zakladowy plan kont( bo to juz mam ) czy musze jeszcze miec instrukcje obiegu dok ksiegowych???

#47 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 12 maj 2008 - 22:38

pilnie potrzebuję politykę rachunkowości przykładowej firmy lub banku, proszę pomóżcie mi dziękuje mój adres jola24p@op.pl

#48 Guest_Dora

Guest_Dora
  • Goście

Napisano 13 maj 2008 - 09:32

proszę o plan kont i politykę rachunkowości dla samorządowej instytucji kulturymój adres zosianowa@tlen.pl

#49 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 13 maj 2008 - 10:59

Czy ja również mogłabym prosić o politykę rachunkowości. Mój adres Monik75b@wp.plz góry dziękuję.

#50 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Napisano 13 maj 2008 - 11:24

Witam! będę musiała stworzyć politykę rachunkowości dla firmy prowadzącej usługi budowlane. Jest to małą firma , która od stycznia ma obowiązek prowadzenia pełnej księgowości.( wcześniej KPiR). Bardzo proszę o pomoc. Mój adres : joanna110@vp.plZ góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam!

#51 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 13 maj 2008 - 21:11

Pilnie potrzebuję politykę rachunkowości przykładowej firmy lub banku, Z góry dziękuję za pomoc. Mój adres beata.ma2@wp.plPozdrawiam.

#52 Guest_mada

Guest_mada
  • Goście

Napisano 14 maj 2008 - 14:22

Witam czy i ja mogłabym prosić o wzór polityki na mada_sz@wp.pl, chodzi mi o firmę usługowo-handlową. Z góry dziekuję.

#53 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 14 maj 2008 - 14:57

Chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa może opacowywał politykę rachunkowości dla jednostki budżetowej. Mam napisać politykę rachunkowości, a jestem pracownikem jednostki budżetowej dopiero od miesiąca, wcześniej pracowałam w banku i nie wiem jak powinna wyglądać.z góry bardzo dziekujęEwa

#54 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 16 maj 2008 - 11:43

jesli ktos ma politye rachunkowosci dla stowaryszenia bardzo prosze o pomoc.moj adres annamaria9@op.pl

#55 Guest_fiolka

Guest_fiolka
  • Goście

Napisano 19 maj 2008 - 18:47

Jeśli ktoś mógłby mnie poratować wzorem polityki rachunkowości i planu kont dla fundacji, byłabym 100ktornie wdzieczna..Założyliśmy dopiero co Fundację i trochę nam szkoda wydać cały fundusz założycielski na biuro rachunkowe .. Mój adres: safil@poczta.onet.pl. Z góry bardzo dziękuję/fiolka

#56 Guest_Lilka

Guest_Lilka
  • Goście

Napisano 19 maj 2008 - 20:59

Jeśli, można prosić, to także potrzebuję wzór rachunkowości budżetowej dla szkoły podstawowej, proszę przesłać na adres: viola77771@wp.pl,Z góry bardzo dziękuję, pozdrawiam wszystkich księgowych

#57 Guest_ksiegowylodz

Guest_ksiegowylodz
  • Goście

Napisano 19 maj 2008 - 23:57

chetnie wymienie sie z kims, porównam polityke rachunkowosci dla szkoły-gimnazjum ewentualne prosze o jakis wzor. Z gory dziekuje moj adrs gre81@wp.pl

#58 Guest_deni

Guest_deni
  • Goście

Napisano 20 maj 2008 - 14:43

O rany, na poniedziełek mam przygotować zakadowy plan kont z polityką rachunkowości dla spółki produkcyjnej. Wpadłam w panikę, w takic przypadkac mam pustke w głowie. Czy ktos może mnie poratować? Będę baaaaaaaaaaardzo wdzięczna.

#59 Guest_deni

Guest_deni
  • Goście

Napisano 20 maj 2008 - 14:45

Z tego wszystkiego zapomniałam a adresie danuta.olchawa@wp.pl.Jeszcze raz dziękuję dobrej duszy jak mnie poratuje.

#60 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 16:15

Witam i ja - czy mogę się uśmiechnąć i poprosić o przykładowy wzór polityki rachunkowości dla firmy usługowo-handlowejna gosia-15011965@O2.pl z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich księgowych nie ważne z jakiej branży:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych