Skocz do zawartości

polityka rachunkowości

wróć do serwisu Księgowość 765 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Bulinka

Guest_Bulinka
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2008 - 11:45

Mam prośbę. Potrzebuję politykę rachunkowości i plan kont dla gminnej bibiolteki publicznej. Za pomoc dziękuje.Mój adres: bulina2@wp.pl

#22 Guest_EWA

Guest_EWA
  • Goście

Napisano 06 luty 2008 - 18:22

PILNIE POCZUKUJĘ WZORU POLITYKI RACHUNKOWOŚI.

#23 Guest_EWA

Guest_EWA
  • Goście

Napisano 06 luty 2008 - 18:28

Irenka szukasz dostosowanego planu do swojej działalnosci. Ja prowadzę również handlowo-usługową firmę i również niedawno zaczełam. Mogę ci wysłać wygenerowany i troszke przerobiony z programu Symfonia. Nie jest idealny ale służe pomocą. A gdybyś dostała politke rachunkowości to byłabym wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam. Ewa. -- ewa081@poczta.onet.pl

#24 Guest_ps

Guest_ps
  • Goście

Napisano 07 luty 2008 - 20:31

Witam! Czy mogłabym skorzystać z Waszego doświadczenia i dorobku. pracuję od niedawna w Instytucji Kultury, która ma pod sobą też bibliotekę i muzeum. mam politykę rachunkowości i instrukcje finansowe ale niestety są niekompletne i nierzetelne. Czy mógłby ktoś się ze mną podzielić swoim dorobkiem Z góry dziękuję pacia22@wp.pl proszę o wszelka pomoc

#25 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 08 luty 2008 - 14:39

Mam prośbę czy mógłby ktoś mi pomóc w stworzeniu polityki rachunkowości dla instytucji kultury (GOK-u)i planu kont albo poratować jakimś wzorem.z góry dziękuję ksiegowarl@wp.pl

#26 Guest_Mirasek

Guest_Mirasek
  • Goście

Napisano 08 luty 2008 - 21:28

Przykro mi-chętnie bym Wam pomogła dziewczyny -ale moja jest opracowana dla małych firm zajmujących się handlem,produkcją lub usługami.Ale czy ktoś poza Goska skorzystał nie wiem bo nie otrzymałam informacjiPozdrawiam Mirasek

#27 Guest_ewelina

Guest_ewelina
  • Goście

Napisano 04 marzec 2008 - 00:13

pilnie poszukuję wzoru polityki rachunkowości osoby fizycznej, firmy usługowej, prosze o przesłanie na mego meila ewelinella25@tlen.pl

#28 Guest_ewelina

Guest_ewelina
  • Goście

Napisano 04 marzec 2008 - 00:14

będę bardzo wdzięczna

#29 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 13:52

Bardzo bym prosił o wzór polityki rachunkowości dla małej firmy handlowej. Pozdrawiam i z góy dziękuję.volva@op.pl

#30 Guest_awikea

Guest_awikea
  • Goście

Napisano 19 marzec 2008 - 09:42

Gdyby ktoś zechciał przesłać mi wzór polityki rachunkowości i zakładowego planu kont konkretnie dla stowarzyszenia ewentualnie jakiś inny byłabym bardzo wdzięczna. Pozdarwiam i z góry dziękuje dobrym ludziom. Mój adres edytacwikla@o2.pl

#31 Guest_mirasek

Guest_mirasek
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 15:06

Witaj,moja spółka też zajmuje się handlem i usługami. Plan kont mam. Czy mogłabym prosić o Twoja politykę rachunkowości do wykorzystania jako wzór, Będe bardzo wdzięczna. Mój adres: ewa.korkosz@sig.bizPozdrawiam

#32 Guest_anielka

Guest_anielka
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 18:11

czesć. poszukuję elektronicznej wersji polityki rachunkowości dla spółki- hurtowni, ale sądzę że inny rodzaj działalności będzie też pasował :). ZPK mam, metody wyceny aktywów też nie są aż tak istotne. Szczególnie interesowałby mnie sposób "opisu zbiorów danych tworzących księgi na komp. nośnikach danych" i "opis systemu informatycznego zawierający wykaz programów proedur i funkcji..". Z góry dzięki. Mój adres to anielka_s@vp.pl

#33 Guest_tsps.zosia

Guest_tsps.zosia
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2008 - 19:12

Potrzebuję politykę rachunkowości dla stowarzyszenia. może ktoś prześle mi jakikolwiek wzór. z góry dziękuję. zosia.phi@wp.pl

#34 Guest_ewcia

Guest_ewcia
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2008 - 20:19

potyrzebuję polityke rachunkowości dla biblioteki publicznej oraz zakładowy plan kont brardzo proszę o jakis konkterny przykład mój kontakt ewa@pcbox.pl

#35 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2008 - 03:02

Potrzebuję politykę rachunkowości dla stowarzyszenia. może ktoś prześle mi jakikolwiek wzór. z góry dziękuję. m_kaczmarek01@tlen.pl

#36 Guest_Katiass

Guest_Katiass
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2008 - 03:22

Witam,pilnie potrzebuję wzór polityki rachunkowości fundacji, wzorcowy plan kont, instrukcję kasowa oraz zasady obiegu dokumentów. Z góry dziękuję, katia.ss@wp.pl.

#37 Guest_natalia

Guest_natalia
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2008 - 17:58

Witam,poszukuje wzoru polityki rachunkowości dla małego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją i handlem, właściwie interesowałaby mnie każda wzorcowa polityka, bardzo proszę o jakikolwiek wzór. Z góry dziękuję --> natalia_07@poczta.fm

#38 Guest_Anulka

Guest_Anulka
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2008 - 18:50

Witam ,Mam prosbe właśnie zaczynamprace w GOK-u i pilnie potrzebuje zakładowego planu kont dla instytucji kultury i instrukcji inwentaryzacji .Gdyby ktos z zaawansowanych kolezanek lub kolegów posiadał takie dokumenty i mógłby mi je przesłac na adres to byłabym bardzo wdzieczna.Podaje adres gok@bedzino.pl.Dziekuje

#39 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 01 maj 2008 - 22:09

Witam Wszystkich :)Jeżeli znalazłaby się bratnia dusza i podratowała mnie planem kont i polityką rachunkowości dla GOK to bede stokrotnie wdzieczna . czekam

#40 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 01 maj 2008 - 22:14

Właśnie doczytałam że koleżanka Anulka jest w identycznej sytuacji jak ja.. Gdybys Aniu posiadała plan kont i politykę rachunkowośći to będe wdzieczna. podaję mail agawierdak@tlen.plPozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych