Skocz do zawartości

polityka rachunkowości

wróć do serwisu Księgowość 765 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_goska

Guest_goska
  • Goście

Napisano 20 listopad 2007 - 16:54

Mam pytanie czy ktos mógłby mnie poratowac wzorem polityki rachunkowości? PILNE !!!! będę wdzieczna mój adres to goss2@wp.pl

#2 Guest_Mirasek

Guest_Mirasek
  • Goście

Napisano 21 listopad 2007 - 10:44

Ja sobie utworzyłam wg instrukcji wydawnictwa INFOR opracowana przez Panią Marie Sobolewską begłego rewidenta musisz dodtosować do swojej działalności i zasad ewidencji księgowej mój jeżeli chcesz mogę Ci przesłaćPozdrawiam Mirasek

#3 Guest_goska

Guest_goska
  • Goście

Napisano 21 listopad 2007 - 12:45

Bardzo bym prosiła :) wielkie dzieki

#4 Guest_Mirasek

Guest_Mirasek
  • Goście

Napisano 21 listopad 2007 - 22:45

Słonko! prześle Ci w piątek od rana teraz jestem na wyjeździe i wracam w czwartek wieczorem. Czy plan kont masz opracowany? Pozdrawiam Mirasek

#5 Guest_goska

Guest_goska
  • Goście

Napisano 21 listopad 2007 - 23:16

tak plan kont mam :) Bardzo dziekuje

#6 Guest_goska

Guest_goska
  • Goście

Napisano 23 listopad 2007 - 17:11

Witam Mirasek :) Bardzo dziekuje Ci za przesłanie mi w/w wzoru :) Pozdrawiam

#7 Guest_mirasek

Guest_mirasek
  • Goście

Napisano 25 listopad 2007 - 01:58

Odezwij się czasem. Jeżeli masz jakieś wątpliwości daj znać?Pozdrawiam Pa

#8 Guest_Jolka

Guest_Jolka
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 21:41

Mam prośbę czy mógłby ktoś mi pomóc w stworzeniu polityki rachunkowości dla instytucji kultury (GOK-u i Biblioteki)albo poratować jakimś wzorem.

#9 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 21:43

Mam prośbę czy mógłby ktoś mi pomóc w stworzeniu polityki rachunkowości dla instytucji kultury (GOK-u i Biblioteki)albo poratować jakimś wzorem. madziula_b3@buziaczek.pl

#10 Guest_Ewaria

Guest_Ewaria
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2007 - 12:28

Mam prośbę do Mirasek: gdzie mogę znaleźć ten wzór polityki rachunkowości INFOR-u ?

#11 Guest_Mirasek

Guest_Mirasek
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2007 - 06:10

Ja zamówiłam sobie podręcznik Wydany przez INFOR Zasady ewidencji księgowej Polityka Rachunkowościopracowana przez Panią M.Sobolewską

#12 Guest_jola

Guest_jola
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2007 - 22:06

Mam prośbę do MIRASEK czy mógłby ktoś mi pomóc w stworzeniu polityki rachunkowości dla instytucji kultury (GOK-u i Biblioteki)albo poratować jakimś wzorem.

#13 Guest_Mirasek

Guest_Mirasek
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2007 - 05:13

Ta instrukcja polityki rachunkowości jest wzorem zgodnym z ustawą o rachunkowości ,dla spółek ,osób prawnych,fizycznych prowadz.działalność gospodarczą,zakłady opieki zdrowotnej,gospod.finansowej przeds.państowych.Polityke rachunkowości do pewnego momentu sporządzamy na postawie zasad ogólnych prowzdenia ksiąg,a dalej to zgodnie z ustawą któej podlegasz(o rachunkowości dla...w/g obowiązującego wzorcoewgo planu kont/opisem systemu przetwarzania danych,ochrony danych, Ze strony internetowej są do pobrania instrukcje oraz aktywne formularze i druki(prowadzenie dokum.kadrowej/Działalności Socjalnej/Opracowania zasad polityki rachunkow./Gospodarowania aktywami trwałymi www.sklep.infor.pl / e-mail bok@infor.pl Powodzenia i Pozdrawiam

#14 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2007 - 21:06

Witam Mirasek :-) Bardzo dziękuję za pomoc pozdrawiam Cię!:-) Jolka

#15 Guest_wasiunio@gazeta.pl

Guest_wasiunio@gazeta.pl
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2007 - 13:14

Mam wielką prośbę. Potrzebuję politykę rachunkowości opracowaną dla biblioteki. Poptrzebny mi jest również plan kont. Za pomoc serdecznie dziękuję

#16 Guest_Ewara

Guest_Ewara
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2007 - 13:22

Dziękuję Mirasek.

#17 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2007 - 13:36

Czy ktoś mógłby mnie poratować politką rachunkowości niewielkiej firmy handlowej, jest mi to potrzebne do pracy mgr. Będę bardzo wdzięczna, mój e-mail: malgorzata_panka@op.pl

#18 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2007 - 14:53

Witam Mirasek , mam prośbę czy mogłabyś podać mi dokładne namiary na to wydawnictwo w którym zamówiłaś opracowanie p.M Sobolewskiej bo nie bardzo mogę je znaleść.(mój adres:niusiaarc@onet.eu)Dzieki i pozdrawiam.

#19 Guest_leszek

Guest_leszek
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2008 - 09:06

Mam prośbę. Potrzebuję politykę rachunkowości dla firmy handlowo-usługowej oraz poptrzebny mi jest plan kont. Nie mam pojęcia jak wygląda polityka rachunkowości gdyż pracę dopiero rozpoczynam i mam małe doświadczenie.Za pomoc serdecznie dziękuję.mój adres: lechgar@interia.pl

#20 Guest_Irenka

Guest_Irenka
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 18:40

Witam wszystkich. Mam podobną prośbę jak Leszek "Potrzebuję politykę rachunkowości dla firmy handlowo-usługowej oraz poptrzebny mi jest plan kont. Nie mam pojęcia jak wygląda polityka rachunkowości gdyż pracę dopiero rozpoczynam i mam małe doświadczenie.Za pomoc serdecznie dziękuję.mój adres: Irenka31@poczta.onet.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Google (1)