Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie są wady i zalety hostingu współdzielonego?

wróć do serwisu Moja Firma 45 odpowiedzi w tym temacie

#41 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1944 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 16:19

Dzięki temu dzieleniu, te serwery macie bardzo tanie, co nie zmienia faktu, że dają one dobrą jakość.

Działam na dzielonym Hekko od wielu lat, mam wiele kont, trzymam mnóstwo stronek i jakoś ta usługa działa mi doskonale. Ale oczywiście - po to macie darmowe okresy testowe, żeby sprawdzić jak to działa. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#42 Guest_molkas

Guest_molkas
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 16:12

Wiadomo, że największym plusem jest niski koszt. Nie opłaca się kupowanie serwera za tysiaka komuś, kto chce prowadzić niewielką stronkę firmową. Bo gdzie tego logika? Przecież zawsze kluczowe jest to, żeby hosting działał jak należy i nie sprawiał problemów. A to można uzyskać na koncie za kilka dyszek rocznie, bez konta za tysiaka.

#43 Guest_radas

Guest_radas
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 15:55

Zdecydowanie wolę Hekko, bo to pewniak. A takie konta są wystarczające pod normalne serwisy. Kwestia taka, żebyście dopasowali sobie tylko parametry pod swoje usługi i to w zasadzie wszystko. Hosting testuje się za darmo - jaki problem sprawdzić, czy taka usługa wam odpowiada?

#44 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:41

Wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy. Największą zaletą hostingu współdzielonego jest to, że nie potrzebujemy administratora. najważniejsze rzeczy możemy robić sami, gdyż do dyspozycji mamy wygodny panel administracyjny. Można też korzystać z pomocy supportu i jest to w cenie hostingu. Wygodne rozwiązanie dla wszystkich prowadzących swoje strony internetowe. Wybieramy jakiś pakiet hostingowy w wybranej firmie, np. netbomb.pl i możemy zająć się biznesem a nie poświęcać czas na konfigurowanie czy doglądanie serwerów. 

#45 Guest_majkors

Guest_majkors
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 16:12

Potwierdzam Hekko i jego działanie. Niezawodna usługa, która nie sprawia żadnych problemów. Pamiętajcie, że najważniejsza w przypadku hostingu jest niezawodność. Pozostałe kwestie mają mniejsze znaczenie. Serwer ma nie sprawiać problemów. Musi mieć solidny support. Wszystko inne jest bez znaczenia.

#46 Guest_petopa

Guest_petopa
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 16:02

Hekko działa niezawodnie, solidnie, ma dobre parametry. Jesteśmy na tej samej usłudze od dawna - zero problemów, stabilność, niezawodność. I zresztą - u nich serwer naprawdę kupuje się za śmieszne grosze. Tak to przynajmniej wyglądało jak na razie w moim przypadku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy