Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile kosztuje założenie firmowej strony internetowej?

wróć do serwisu Moja Firma 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103048 postów

Napisano 09 maj 2013 - 11:19

Komentarz do artykułu: Ile kosztuje założenie firmowej strony internetowej?

#2 Guest_Waldemar

Guest_Waldemar
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 11:19

Polecam sprawdzenie kalkulatora stron www online na stronie http://www.kreatywna...nnik,kalkulator
fajna sprawa

#3 Guest_swirus

Guest_swirus
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 09:39

Sa różne ceny na prawdę

#4 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 09:51

Wg mnie dużo lepiej objaśniony tenmat, są dokładne ceny stron w zależności od rodzaju tutaj http://fatcolors.pl/...na-internetowa/

#5 Guest_barczak

Guest_barczak
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 14:14

Nie chodzio samo założenie strony, tylko jakościowy serwis - netimage.pl/audyt-seo-web-usability-strony-internetowej/ Strona musi być zoptymalizowana. Bez optymalizacji po prostu nie będzie na siebie zarabiała - nie będzie typowo sprzedażowa.

#6 Guest_Michalczyk

Guest_Michalczyk
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 08:52

To zależy, ja korzystałam z usług agencji, która przygotowała mi stronę sklepu, zrobili ofertę produktową, skontaktowali się z hurtownikami i zamówili produkty. Obecnie tworzą dla mnie jeszcze spersonalizowaną stronę Allegro.Agencja nazywa się CleverAgency. Korzystna cena i kompleksowa usługa. 

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 20:31

"Cała reszta, tzn. stworzenie witryny będzie nas kosztowała jedynie trochę czasu poświęconego na jej budowę. Warto pamiętać o tym, że decydując się na samodzielne stworzenie strony nie musimy robić tego od podstaw. W sieci jest mnóstwo darmowych szablonów, które po drobnej modyfikacji mogą stanowić świetną wizytówkę firmy." Bądźmy uczciwi. Jeżeli nie znasz HTML, CSS, JS, i PHP, a stronę chcesz zbudować przynajmniej poprawnie, to "trochę czasu poświęconego na jej budowę" potrwa przynajmniej rok. Myśląc w ten sposób możesz również wykonać sobie we własnym zakresie biurko, krzesło, złożyć samochód służbowy, a nawet zbudować komputer od podstaw. Będzie Cię to kosztowało jedynie trochę czasu poświęconego na ich budowę. Jeżeli będziesz modyfikował/ła darmowy szablon, to nie zapomnij zwrócić uwagę, że darmowe szablony nie są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Nie sądzisz też chyba, że kupując deski na biurko będziesz mieć powiercone otwory na łączenia w miejscach, w których ich akurat potrzebujesz. Warto też zastanowić się nad zbudowaniem optymalnej treści na stronę, "uzbrojonej" w słowa kluczowe. Lekko licząc: kolejnych 6 miesięcy na SEO + 5 lat studiów humanistycznych, żeby "zrobić Klientowi dobrze tekstem". Na samym końcu trzeba dodać jeszcze atrakcyjną grafikę. Ponieważ jako naród mamy wyrobiony gust jak żaden inny na świecie i piękny design robimy w locie, to uznam, że zrobisz to od ręki. Dokładnie tak samo jak fachowo polakierujesz swój dopiero co złożony nowy samochód służbowy. Redakcjo, litości!!! Jeżeli doradzacie nowym przedsiębiorcom, to uczcie ich jak być najlepszym, jak znaleźć się na topie wyszukiwań w google, a nie jak zrobić samemu stronę internetową, jeżeli się na tym nie znają.

#8 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 10 październik 2017 - 10:20

Nikt, ani freelancer ani żadna firma nie odpowie Ci na takie pytanie prostym cennikiem tyle i tyle. To ma w sobie tyle zmiennych, że cięzko bez dodatkowych ustaleń coś powiedzieć. Na blogu netgraf jest dobrze nakreślone co się składa na wycenę takiej strony.

#9 Guest_werkyz

Guest_werkyz
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 15:01

ceny są mega zrożnicowane, ja osobiście mogę polecić firmę z Gdańska: ctechnology.pl, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych :)))

#10 Magda339

Magda339

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 28 maj 2018 - 19:18

To tak, jakby spytać ile kosztuje samochód i oczekiwać dokładnej odpowiedzi ;) Cena wykonania strony internetowej zależna jest od wielu czynników, między innymi jej zawartości, stopnia rozbudowania, zaimplementowanych integracji czy funkcjonalności. Dlatego każdą stronę internetową wycenia się indywidualnie. Oczywiście jest jakaś cena wyjściowa za wersję podstawową, ale zwykle na niej się nie kończy. Wszystko zależy od wymagań i oczekiwań zamawiającego.

#11 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 829 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:06

Tworzenie stron internetowych bywa niestety drogie, zwłaszcza wtedy, gdy mają być one zrobione profesjonalnie, jest to jednak jednorazowy koszt, więc nie jest aż tak źle. Jeżeli nie chcesz przepłacać, a mieć stronę stworzoną  przez profesjonalną agencję to skorzystaj z usług https://solv.pl/strony-internetowe/

#12 JarekWLKP

JarekWLKP

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 08:24

Tak naprawdę to wszystko zależy od tego co ma być na tej stronie. Jeżeli potrzebujesz zwykłą wizytówkę onepage to można to zrealizować nawet za 1500 zł. Jeżeli oczekujesz czegoś więcej, to potrzebna jest indywidualna wycena. Wpadnij na https://www.b4after....-internetowych/ i zostaw namiary na siebie w formularzu kontaktowym. Dostaniesz brief i na jego podstawie wycenią Ci dokładnie stronę. 

#13 pieknyolek

pieknyolek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 08 luty 2019 - 14:34

Hmmm zależy chyba od złożoności danej strony internetowej. Jeżeli chcesz mieć bardzo rozbudowaną strukturę i dopracowany każdy detal to sądzę, że w 2 tysiącach będzie ciężko się zamknąć ....

#14 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

Napisano 15 wrzesień 2020 - 05:53

Kosztów jest tutaj wiele:

1. Serwer i jego koszt - zależy od ruchu jakiego się spodziewasz - od 10zł wzwyż
2. Domena: od 40 do 80 zł rok.
3. Strona - zależy czy dedykowany CMS (od kilku tysięcy), czy gotowy jak Wordpress - od tysiąca z hakiem
4. Praca z grafikiem - zależy czy coś specjalnego czy zdjecia/grafiki stockowe

Ze swojej strony polecam poczytać sobie o cms drupal jeśli chodzi o założenie sklepu internetowego:

Daje to spore bezpieczeństwo. 

#15 Adpuk

Adpuk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 październik 2020 - 09:35

Koszt zależy od tego jaką stronę chcemy, w co ma być uzupełniona, jakie funkcje itd. Ja jak potrzebowałem stronę dla swojej firmy to zlecałem to agencji https://soluma.pl/i zrobili zgodnie z moimi oczekiwaniami. Koszt nie był jakoś specjalnie wysoki, ceny rynkowe za strony internetowe są jakie są, a tu akurat zaproponowali dość konkurencyjną stawkę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych