Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kapitał na biznes - 8 sposobów na jego zdobycie

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102827 postów

Napisano 11 maj 2013 - 19:37

Komentarz do artykułu: Kapitał na biznes - 8 sposobów na jego zdobycie

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 19:37

Wszystko to fikcja, staram się o 30tys. na pab, działania 6.2, 312, 311 tylko dla wybranych, procedury trwające pół roku, korupcja. Brak słów

#3 Guest_gabi1234

Guest_gabi1234
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 09:27

wszustko tylko na wsiach i dla rolników ja sie pytam na cholere im dotacje

#4 Guest_sprawiedliwość

Guest_sprawiedliwość
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 21:34

Mam 50 lat jestem bezrobotny 6-eść razy składałem o dotację z urzędu pracy w Kielcach, mam dobry zawód i pomysł na biznes, niestety starsi są przeznaczeni do eutanazji. Pozdrawiam klany rodzinne i układy

#5 Guest_Zenon

Guest_Zenon
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 07:41

Już ja widzę jak rozdają kasę darmo na biznes !

#6 Guest_Martyna_1982

Guest_Martyna_1982
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 00:15

Całkiem ok te 8 sposobów ale to podstawy podstaw ;). Jak ktoś ma zamiar zdobyć solidne środki to polecam 1 genialną książkę w tej kwestii. Książka papierowa się już chyba wyprzedała, ja czytałam ebooka. Tytuł to Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę.

#7 Guest_Pati1984

Guest_Pati1984
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 20:18

Czytałam niedawno książkę "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" Pozyskałam pieniądze na biuro rachunkowe :)

#8 Guest_Cherstersek

Guest_Cherstersek
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 23:21

Wszystko zależy od potrzeby firmy i skąd chce pobrać kapitał. gdy byłem zmuszonydo podjęcia szybkiuej decyzji, po rozmowach teleonicznych z konslutantami doszedlem do wniosku, że jednak Raiffeisen proponuje mi ofertę faktoringu która wydaje się najlepszym wyborem. Z góry wiem ile płace rocznie, a wyplacili mi srodki w tym samym dniu ejszcze.

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:00

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

#10 Guest_Taylor Dawalt

Guest_Taylor Dawalt
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 03:38

Jak przywrócić moją zdolność kredytową Cześć wszystkim! nazywam się Taylor Dawalt z Toronto, piszę ten artykuł, aby powiedzieć światu, jak Larry Fred Buknor Loan Company przywrócił moją zdolność kredytową, udzielając mi pożyczki w wysokości 34 000 USD. i przyjąłem to do siebie, aby powiadomić opinię publiczną i podziękować Panu Larry Fredowi Buknorowi, ponieważ dzięki jego pomocy mój wynik kredytowy jest przywrócony i jestem szczęśliwy, ponieważ przez ostatnie 3 lata miałem bardzo złe kredyt, ale całkowicie odrestaurowany teraz. Radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczki, aby skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej: larryfredbuknor@gmail.com

#11 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 10:36

Bywa, że pozyskiwanie kapitału dla firm może okazać się bardzo ryzykowne, zwłaszcza, jeżeli w sytuacji podbramkowej, podejmiemy pochopne decyzje. Zatem przed podjęciem jakichkolwiek działań, dobrze byłoby przeprowadzić wszystkie możliwe analizy i prognozy, odnośnie możliwości zwrotu pożyczonego kapitału. Jest tez możliwość skorzystania z pomocy fachowych doradców. Takie rozwiązanie może być tutaj najrozsądniejsze.

#12 Guest_MarkW

Guest_MarkW
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 16:26

Lub pożyczka, polecam np. lista-firm.com.pl do 300 000 zł w 24h

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych