Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka forma reklamy zainteresuje klientów?

wróć do serwisu Moja Firma 24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102287 postów

Napisano 23 marzec 2012 - 16:40

Komentarz do artykułu: Jaka forma reklamy zainteresuje klientów?

#2 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 16:40

A czy nie warto przynajmniej na samym początku działalności, oczywiście oprócz strony internetowej zainwestować może w tego typu reklamę na aucie ? www.megaoklejanie.pl/galeria
Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych sposób na dotarcie do klienta, przy naprawdę nie jakimś wielkim budżecie.

#3 Guest_peko

Guest_peko
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 20:24

To może być rzeczywiście jak na poczatek jedna z najlepszych form reklamy dla swojej firmy. Zwłaszcza jesli dużo jezdzimy nasza forma reklamy ma szanse dotrzec do docelowej grupy klientów.

#4 Guest_apple

Guest_apple
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 17:49

I wiesz co Tobie powiem, ze coraz wiecej osób decyzuje sie własnie teraz na ten sposób oklejania auta, zwłaszcza teraz jeszcze przed Euro, kiedy kazdy chce zeby jego firma w jakiś sposób sie jednak wyrózniała.

#5 Guest_SPRZEDAM

Guest_SPRZEDAM
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 23:10

Zestaw 9 super numerów, idealnych dla firm.

733 801 100
733 801 200
733 801 300
733 801 400
733 801 500
733 801 600
733 801 700
733 801 800
733 801 900

Numery bardzo ładnie będą się prezentować na
reklamach, wizytówkach, banerach.
Dzięki temu będą się kojarzyć klientom właśnie z Twoją firmą.
Ich cena szybko się zwróci :)
Pakiet - nie sprzedaję pojedynczo.

http://allegro.pl/sh...item=3148839436

#6 Guest_Julia56

Guest_Julia56
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 11:38

Moim zdaniem zanim zaczniemy się zastanawiać jak się reklamować, warto jest zainwestować w spójną identyfikację wizualną firmy. Samo logo w tych czasach już nie wystarczy. Konsumenci są coraz bardziej wrażliwi na bodźce estetyczne, jakie do nich docierają. Warto jest skorzystać z usług firm, takich jak Babilon Media, które pomogą nam taką identyfikację stworzyć. Dzięki temu będziemy postrzegani jako profesjonaliści i rzetelni partnerzy do biznesu.

#7 Guest_zenek50

Guest_zenek50
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 09:32

Jeszcze trzeba mieć jakiś w miare samochód

#8 Guest_LG

Guest_LG
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 16:45

Ja proponuję reklamę na wyświetlaczach LCD przy kasach w Tesco. za tydzień zapłacicie 125zł a reklame w tygodniu zobaczy nawet 150 tys. klientów. Reklama wyświetlana jest kilka tysięcy razy na wszystkich monitorach w wybranym hipermarkecie. Sama korzystam od kilku miesięcy z tej reklamy. Jestem bardzo zadowolona. Reklamę robią już gratis

Gdyby ktoś potrzebował, poniżej namiary do pana z Wrocławia, który się tym zajmuje:
arkadiusz.halama@move-media.pl

#9 Guest_firmOwiec

Guest_firmOwiec
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 12:46

Jaka by to nie była forma reklamy. Warto inwestować. Wiem to po swojej firmie. Wiadomo, z czasem klienci budują sami dużą grupę stałych klientów, ale i o nich trzeba dbać. Nie tylko swoimi usługami,a le i swoją aparycją, miłym kontaktem, czasami podarunkiem (a czemu i by nie? ;) ) Ja od początku działania swojej firmy zaufałem www reflect pl/ , tylko dlatego, że mam wszystko w jednym i bardzo spersonalizowane. Koszulki z własnymi nadrukami, wszelkie gadżety (na podarunek), a także wystrój firmy ze swoim logiem!

#10 Guest_kris

Guest_kris
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 15:34

Jak dla mnie najbardziej skuteczną formą reklamy (w związku z moją branżą) było pozycjonowanie. Znalazłem odpowiednią firmę, która podołała działaniu. Korzystałem również z reklamy na portalach, reklamy outdoorowej i prasowej ale nie dało to oczekiwanego wyniku.

#11 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 21:45

Dzisiaj trzeba wykorzystywać wiele kanałów promocji, social media, BTL, pozycjonowanie, gadżety np. takie pendrive http://www.reflect.p...g_gadzetow.html ważne żeby wszystkie były zintegrowane w jedno działanie.

#12 Guest_patryk56

Guest_patryk56
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 18:58

U nas w firmie bardzo sprawdziło się rozwiązanie z reklama na samochodach. Oczywiście wszystko jest zależne od profilu działalności, ale to jest bardzo dobry sposób jeśli chodzi o reklame i to do ilu osób ona dotrze. Tu macie bardzo ciekawe przykłady www.megaoklejanie.pl/galeria/

#13 Guest_piotrek89

Guest_piotrek89
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 15:54

A ile płaciliście za reklamę na aucie ? I jaką folią oklejaliście, bo to tez jak gdzieś słyszałem ma znaczenie... będę wdzięczny za odpowiedz.

#14 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 09:16

W XXI wieku reklama na aucie? Nie wiem czy to najlepszy pomysł, a z pewnościa nie taki, który podbije rzesze klientów. Każda agencja zajmująca się profesjonalnym marketingiem zwraca uwagę na to, jak ważna jest reklama w internecie. Jeszcze kilka lat temu wystarczyło mieć stronę www - obecnie dochodzi do tego cały szereg "zabiegów", które powiązane są z tą stroną. Dużo się słyszy w tym zakresie o pozycjonowaniu i reklamach adwords, ale mniej już z kolei o rzeczywistej skuteczności tych form reklamy. A z tym jest róznie. Jesli komuś zależy na tym, by pozyskać klienta, który faktycznie wejdzie na stronę z coś kupi lub skorzysta z usługi, to warto zainteresować się narzędziem tego typu http://traffic-network.pl/ . Technologia Traffic Network pomaga pozyskać unikalnych użytkowników, którzy faktycznie zainteresowani są produktem/ usługą/ branżą. Jest to ogromna szansa na to, by pozyskanego użytkownika zmienić w klietna - oferując mu to, czego potrzebuje. Osobiście uważam, że taka forma reklamy to przyszłość.

#15 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 460 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 20:10

W tej chwili jak się chce zdobywać nowych klientów to niestety, ale trzeba się reklamować w sieci. Jak ktoś nie sprzedaje bułek, że wiadomo, że klient nas znajdzie, a nie my go to trzeba wychodzić tam gdzie potencalny klient będzie nas szukał, a decydują naprawdę czasami detale o tym, że to nas ktoś znalazł a nie konurencje. Może na pewno w tematyce e-reklamy pomóc blog freshmail, właśnie skończyłem czytać ostatni wpis o landing page http://freshmail.pl/...a-landing-page/ i właśnie o tym mówię, że detale takie jak to powodują, że coś nam się może udać, a coś innego co jest prawie takie same - nie. Polecam ogólnie lekturę regularną tego typu blogów eksperckich, bo jak ktoś chce być na czasie to inaczej się nie da. 

#16 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 31 październik 2016 - 03:50

W dzisiejszych czasach bardzo ważna jest widoczność w sieci, także wydaje mi się, że obecność na portalach ogłoszeniowych, w mediach społecznościowych, czy w katalogach firmy typu http://polskiebudowlane.pl jeśli np. prowadzimy firmę budowlaną to bardzo ważne rzeczy. Firma musi posiadać też funkcjonalną stronę ww, którą trzeba pozycjonować. Możliwości jest dużo, trzeba jednak dopasować formy promocji do klienta i branży.

#17 Guest_Nikola

Guest_Nikola
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 14:53

Zapraszamy do zgłoszeń w konkursach REMADAYS WARSAW 2017. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Konkurs to świetna okazja na wyróżnienie najlepszych firm w poszczególnych sektorach branży reklamowej - zgłoś się i dołącz do ich grona!

#18 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 styczeń 2017 - 15:07

Sądzę, że ciekawą formą są również reklamówki z nadrukiem. Myślę, że warto spróbować takiej formy reklamy, to nie tylko dobra reklama, ale również dobry gadżet dla klientów. 

#19 orbitek1

orbitek1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 luty 2017 - 15:24

W mojej firmie bardzo dobrze sprawdzają się kalendarze trójdzielne. Kalendarz jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura. Dzięki niemu możesz być zawsze na bieżąco z datą, umówić się na spotkanie w konkretnym dniu tygodnia, a nawet sprawdzić imieniny kolegów z pracy czy osób bliskich. bardzo dobra ofertę ma firma http://www.drukarnia...rze-trojdzielne

MailSales automatyzuje cały proces pozyskiwania nowego klienta poprzez dynamiczne emaile zwiększające konwersję. MailSales pozwala sklepom osiągać lepsze wyniki na każdej płaszczyźnie. Sprawdź ofertę na stronie http://mailsales.pl/

#20 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 06 luty 2017 - 10:35

Jeśli chodzi o koszulki to tutaj http://www.shirtcreate.pl

mają świetny generator, można nanieść swoje logo, lub jakiś inny wzór który jest już w bazie, mają też kilka rodzajów materiałów do wyboru.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych