Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co można zrobić, aby zwiększyć sprzedaż produktów i usług?

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102959 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 00:28

Komentarz do artykułu: Co można zrobić, aby zwiększyć sprzedaż produktów i usług?

#2 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 00:28

Zdecydowanie trzeba postawić na reklamę, by potencjalny klient mógł łatwo do nas dotrzeć. Dość łatwym i tanim sposobem, a zarazem bardzo skutecznym jest dokonanie wpisu do katalogu branżowego, tu polecam zwłaszcza ryder.pl. Tą drogą twoja firma zostanie nie tylko znaleziona w sieci, ale i oceniona i zareklamowana.

#3 Guest_MichałKrys

Guest_MichałKrys
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2012 - 20:24

Z opinii kolegi, który zajmuje się przyciemnianiem szyb wiem, że sporo klientów zyskał dzięki reklamie w portalach oferujacych zakupy grupowe i katalogach branżowych jak ryder.pl czy onet.

#4 Guest_alex

Guest_alex
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 15:03

właśnie bardzo istotna jest segmentacja klientów, żeby nie szukać po omacku…mi w tym pomógł CRM zawierający wskazówki jak zdobywać i prowadzić klientów – ja akurat przekonałem się do LiveSpace i od kilku miesięcy zdecydowanie widzę poprawę w zarządzaniu samą sprzedażą, jak i działaniami pracowników. duży plus też za samą przejrzystość ;)

#5 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 17:16

Witam Chcę tylko zaznaczyć jedno, że sam reklama nie wystarczy ja zatrudniłem menadżera, który kasuję 700 zł za wizytę jest to młody chłopak w wieku około 30 lat a taki ma łeb, że szok moja sprzedaż byłą cienka zarabiałem miesięcznie do 1600 zł przyjechał gość popatrzył w papierach pochodził po firmie zainkasował 700 zł myślałem, że koniec wziął kasę i d*pa wrócił po 7 dniach wprowadził zmiany w firmie teraz mój dochód wynosi miesięcznie od 8000 do 11000 i chcę powiedzieć, że sprzedaję części używane jest różnica jest. Jestem cały czas w kontakcie z tym chłopaczkiem i pomaga mi nie żałuje, że daję mu 700 zł za wizytę

#6 Jasiek37

Jasiek37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 23:26

Nikt nie wspomniał o call center - to bardzo skuteczny sposób na  zwiększenie sprzedazy chyba w każdej firmie

Ja sie zdecydowałem akurat na call center CCIG http://ccig.pl

-pełne zadowolenie ale wiem że takich firm na rynku co robi telemarketing jest cała masa

#7 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 30 maj 2020 - 19:38

Dużo zależy na pewno od tego w jaki sposób prowadzona jest ta sprzedaż. Bezpośrednio, internet, a może telefon? Jeśli ta ostatnia forma to znaczny wzrost sprzedaży zauważają firmy gdy zaczynają korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, takich jak ten program do telemarketingu https://focustelecom...telemarketingu/  . Same umiejętności konsultantów to za mało, liczy się efektywność wykonywanych połączeń, im więcej można w czasie pracy ich zrobić tym większe szanse na sprzedaż. Taki program automatycznie inicjuje połączenia, odrzuca te z przekierowaniem na pocztę głosową. Automatycznie można zaplanować dalszą komunikację z klientem, dzwonić w umówionej godzinie. System o tym pamięta, nie musi już pracownik. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych