Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak działa wirtualne biuro

wróć do serwisu Moja Firma 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 09 grudzień 2010 - 16:37

Komentarz do artykułu: Jak działa wirtualne biuro?

#2 Guest_j

Guest_j
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 16:37

a skad ja mam miec pewnosc ze oni nie beda sprzedawac informacji o mojej dzialanosci np. konkurencji? korespondencja to nie jest rzecz, ktora powinna przechodzic przez zewnętrzne rece

#3 Guest_mich.min

Guest_mich.min
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2010 - 15:35

Rozwiązaniem problemu, o którym piszesz jest umowa. Warto w niej zawrzeć postanowienia poruszające kwestię odpowiedzialności takiego biura w przypadku nadużyć.

#4 Guest_Jakub Krupnik BiuroInter

Guest_Jakub Krupnik BiuroInter
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 06:51

Witam !

Dlatego warto zawsze sprawdzić opinie o firmie i osobie prowadzącej wirtualne biuro. Na pewno zawsze istnieje ryzyko "wycieku" danych, choć własny pracownik także może sprzedać bazę czy informacje konkurencji.
Wirtualne biura są firmami wyspecjalizowanymi w tym co robią i w rzeczywistości złamanie poufności wiązałoby się z likwidacją takiego biura.

Pozdrawiam
Jakub Krupnik

#5 Guest_Romo

Guest_Romo
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 12:04

Zawsze warto przed podpisaniem umowy sprawdzić wszystkie rzeczy tj. referencje, prowadzone biura, jak długo firma istnieje, jakie oferuje miejsca, skontaktować się z firmami korzystającymi z tych usług, poszukać opinii na forach, a nawet zadzwonić udając "tajemniczego klienta" . Jest bardzo dużo możliwości weryfikacji. Jeśli firma działa na rynku Europejskim to zazwyczaj ma większą renomę i łatwiej ją sprawdzić.

#6 Guest_ana

Guest_ana
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 12:12

Witam,Ja właśnie szukam wirtualnego biura. Sprawdzam oferty w Warszawie. Jest tego sporo i ceny też są bardzo zróżnicowane.Nie wiem skąd taka różnorodność cen od 29zł do 500zł???
rozumiem, że chodzi o różne usługi, które wchodzą w skład danych pakietów, zniżki itp.
Czy ktoś może korzysta w tym momencie z wirtualnego biura?? czy to się sprawdza?

#7 Guest_know

Guest_know
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 15:54

Zależy czego potrzebujesz?

#8 Guest_mamisia

Guest_mamisia
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 15:50

no jeśli powierzasz korespondencję firmie o wątpliwej reputacji i renomie to możesz się obawiać, że listy lub Twoje dane mogą zostać przekazane konkurencji itp.

przed wyborem firmy warto poczytać opinie na forach, blogach itd. ja tak zrobiłam i zdecydowałam się na usługi, według mnie najlepszej firmy, krakowskiej firmy: http://www.krakowski-adres.pl, jeszcze umowę skonsultowałam z moim narzeczonym prawnikiem, który nie dopatrzył się żadnych haczyków i od 4 miesięcy korzystam z wirtualnego biura

#9 Guest_Nai-chan

Guest_Nai-chan
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 13:22

Ja korzystam od pół roku z krakowskiego adresu (http://www.krakowski-adres.pl/) i jestem zadowolony. Sam prowadzę firmę i bym się zajechał jakbym musiał placić więcej niż około 100 zł/mies

#10 Guest_Rabbit Office

Guest_Rabbit Office
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 16:21

Warto sprawdzić czy wirtualne biuro ma prawa do zajmowanego lokalu, a w sprawach konkurencji zabezpieczyć się odpowiednio spisaną umową.

#11 Guest_nataliees

Guest_nataliees
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 12:04

Bardzo przydatny artykuł, ostatnio napotkałam się na stronkę http://www.biuroprogress.pl/ i teraz wiem już jakiego typu usługi są tam proponowane

#12 Guest_Rabbit Office

Guest_Rabbit Office
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 15:01

Ja korzystam od pół roku z krakowskiego adresu (http://www.krakowski-adres.pl/) i jestem zadowolony. Sam prowadzę firmę i bym się zajechał jakbym musiał placić więcej niż około 100 zł/mies

U nas wynajem adresu i obsługa korespondencji to miesięczny koszt 100 zł brutto :)

#13 Guest_biurkownia.pl

Guest_biurkownia.pl
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 13:35

Zapraszamy do współpracy - coworking i wirtualne biuro w samym sercu Poznania www.biurkownia.pl

#14 elaearb

elaearb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 22:52

100 zł to faktycznie niewiele . Musze poczytać o tym

Kawa to mój żywioł, a palarnia kawy https://finestcoffee.pl to mój drugi dom :)

#15 Weronika05

Weronika05

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 12:26

Ja z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że ta usługa u mnie się sprawdza. Zdecydowałam się na współpracę z jednym z wirtualnych biur na Rynku Głównym - www.firmanarynku.pl po sprawdzeniu opinii Klientów i dokładnej analizie warunków umowy. Obsługa korespondencji i telefonów, darmowe skany poczty przychodzącej, adres do korespondencji, sale konferencyjne, biuro na godziny, solidne zaplecze sekretarskie oferują w niskich cenach. Zdecydowanie polecam!

#16 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 22:12

ja mam w warszawie zarejestrowaną działalność w biuro-wirtualne na Lindleya, polecam, ogromna wygoda

#17 SoloKolos

SoloKolos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 21 czerwiec 2017 - 10:29

Wirtualne biuro to ciekawa oraz coraz częściej stosowana praktyka. Posiadanie go w strategicznym miejscu może znacząco podnieść renomę firmy. Tak jak wspomniano - czytajmy umowę, którą podpisujemy. Bezpieczeństwo korespondencji przychodzących na ten adres jest tak samo ważne jak dokumentów, które nieustannie powstają w naszym tradycyjnym biurze. Niektóre po czasie archiwizacji należy bezpiecznie usunąć za pomocą niszczarki aby zapobiec kradzieży tak ważnych danych, dlatego musimy wiedzieć co podpisujemy.

#18 Guest_Wirtualne Biuro Warszawa

Guest_Wirtualne Biuro Warszawa
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 14:12

Wirtualne biuro jest doskonałym rozwiązaniem na start dla przedsiębiorcy, znacząco obniża koszty działalności. To też dobre rozwiązanie dla ludzi, którzy prowadzą podróżniczy tryb życia, często przebywają poza domem, wtedy korespondencja gromadzi się w skrzynkach, współpracując z biurem wirtualnym korespondencja jest odbierana na bieżąco i otrzymujesz skany :) Polecam nasz adres www.wiejska12.pl

#19 Guest_Olgierd

Guest_Olgierd
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:25

Polecam biznesplaza.eu Gdynia - duża wiedza, biuro prowadzą prawnicy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy