Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dom spokojnej starości – lokal, lokalizacja

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103050 postów

Napisano 02 lipiec 2011 - 21:27

Komentarz do artykułu: Dom spokojnej starości – lokal, lokalizacja

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2011 - 21:27

Witam !
Chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwość zaadaptowania dużego przestronnego, trzykondygnacyjnego domu, na dom spokojnej starości, którego właścicielką jest osoba mająca 80 lat. Warunkiem wynajmu, bądź innej formy zagospodarowania jest dozgonny pobyt właścicielki na jej warunkach tj.zajmowanie jednego poziomu a na dwóch pozostałych możnaby przyjąć po 6 osób w trzech dużych pokojach. Proszę o konsultacje.

#3 Guest_mich.min

Guest_mich.min
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 13:27

Na jakiej podstawie wątpisz w to, czy w ogóle taka możliwość istnieje?
Czy właścicielka nie widzi przeszkód i jest pozostaje człowiekiem o pełnej świadomości?

#4 Guest_Katarzyna_55

Guest_Katarzyna_55
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 23:26

Jeśli chcesz zareklamować swój dom opieki skorzystaj z usług portalu www.domyopieki.biz

#5 Marta777

Marta777

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 12:58

Szukałam kilka dni i porównywałam oferty. Na dzień dzisiejszy najlepszy dom opieki to Dom Seniora  Nad Strumykiem w Częstochowie. Jako nie liczni nie ukrywają kosztów i nie naliczają dodatkowych opłat ( łóżko, materac itp). Teściowa jest tam już 3 miesiąc i widzę, że jest szczęśliwa. W razie potrzeby podaje dany kontaktowe:

Nad Strumykiem, Częstochowa, ul.Wałowa 3

dom-seniora-czestochowa-logo.png

#6 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2020 - 22:52

Godnymi zaufania są domy Opieka Silesia działające na terenie Śląska. Zapewniona jest tam właściwa opieka osobom starszym i schorowanym.

#7 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 23 wrzesień 2020 - 17:43

Moja babcia od niedawna jest pod opieką w domu seniora www.dzis.eu. Posiada komfortowy pokój, wyżywienie dostosowane do własnych potrzeb oraz dostęp do zabiegów fizjoterapeutycznych i opieki medycznej. Babcia jest bardzo zadowolona z pobytu i nie wyobraża sobie powrotu do pustego domu na wsi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy