Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep ze zdrową żywnością

wróć do serwisu Moja Firma 35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102224 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 14:00

Komentarz do artykułu: Sklep ze zdrową żywnością

#2 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 14:00

Polecam założenie własnego internetowego eko sklepu w kooperacji z MyEcolife

https://sklep.myecolife.pl/jestemeko/

#3 Guest_www.Ekosmakosz.pl

Guest_www.Ekosmakosz.pl
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 13:41

Najważniejsze to dobrze zaplanować wszelkie kwestie logistyczne związane z dostawa produktu do klienta. Bardzo istotnej jest także zaplanowanie dostawy z hurtowni, ponieważ nie jesteśmy w stanie trzymać produktów w magazynach, bez utraty ich jakości. Dla klientów istotne są świeże, zdrowe produkty i tylko sklep który będzie im to zapewniał będzie notował zyski.

#4 Guest_dominik

Guest_dominik
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 13:47

Najlepiej założyć oczywiście sklep internetowy. Ja rozpoczynałem działalność kilka lat temu i korzystałem z usług agencji interaktywnej http://www.icstudio.pl
Bardzo polecam! Zrobili mi sklep w internecie i świetną reklamę. Biznes sam się kręci :)

#5 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 18:04

witam. ja mam pare pytan,poniewaz mysle otorzyc taki sklep. bo juz sprzedaje takie wyroby jak; sery,masla,mleko ale tylko sasiadom czy rodzinie. chcialbym rozszezyc dzialalnosc. mam pytanie,czy jesli ja posiadam gospodarstwo rolne oraz zwierzeta np kury czy krowy to czy te produkty od razu moglyby trafic na moje pulki w sklepie czy musze miec jakies pozwolenie? wogole czy mialbym jakies problem z sanepidem? dzieki z gory. wojtek

#6 Guest_paola

Guest_paola
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 06:18

Dotychczas najlepszy sklep z Eko żywnością, głównie chodzi mi o mięso i wędliny, na jaki się natknęłam i w którym w sumie systematycznie coś zamawiam to Kiszeczka. Może podejrzyj jak to wszystko u nic działa…

#7 Guest_Wicek34

Guest_Wicek34
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 13:22

Ja otworzyłem sklep z przetworami wczoraj. Mam możliwość sprzedaży w sklepie, jak i na allegro. I dostęp do ponad 100 hurtowni. Dość ciekawą rzeczą, jaką nie mogłem znaleźć w innych sklepach. Jest możliwość edycji wyglądu layoutu sklepu w czasie rzeczywistym. Jeśli nie wierzysz, to sprawdź na stronie demo.sky-shop.pl/?setup_template=1.

#8 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 19:12

witaj Wicek,jak można sprzedawać na alegro żywność,czy trzeba mieć pozwolenie i żeby kupić produkty w hurtowni taniej potrzebne są jakieś dokumenty np.własna firma.dziękuje za pomoc kasia

#9 Guest_Marta55

Guest_Marta55
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:15

Hej! Ja polecam kupić sobie olej arganowy taki spożywczy typowo, ale powiedzmy sobie szczerze tani nie jest ;P Ale jest wart swojej ceny, genialny do sałatek, świetnie pasuje mi do kolacji do tzatziki ;-) A z takich właściwości zdrowotnych to obniża cholesterol, poprawia krażenie...ogólnie sporo korzyści. Ja kupuję przez serwis www.sklep-amplio.pl. Mają olej prosto z Maroka, prawdziwy, nie żaden zamiennik robiony pod Radomiem :PP

#10 Guest_anastazja

Guest_anastazja
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 14:29

Fajna sprawa, polecam każdemu kto by chciał się wziąć za taki biznes. Sama robię często takie zakupy na asyk.eu i widzę że jest mi takie coś potrzebne, nie chcę kupować niepewnych produktów w marketach, wolę te z asyk.eu, już je sprawdziłam/

#11 Guest_Darek24

Guest_Darek24
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 10:45

Ale sklepów internetowych już trochę chyba jest. Ja osobiście kupuje np. na jemto.eu bo mają największy asortyment. Myślę że nowo powstałym sklepom ciężko rywalizować z innymi większymi sklepami.

#12 Guest_Karol33

Guest_Karol33
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 21:23

Przymierzaliśmy się z żoną się do otwarcia sklepu ze zdrową żywnością, jednak po przeliczeniu kosztów musieliśmy zrezygnować. Był pomysł otwarcia coś na miarę sklepu internetowego ale zwłaszcza na początku obsługa tego i czas poświęcony nie przekładał by się na zarobki. Najlepszym rozwiazaniem w naszym przypadku (od lat zajmuję się produkcją miodu)było nawiązanie współpracy z platformą CABAS.pl, sprzedaje tam swój miód i nie ponoszę wysokich kosztów obsługi i budowy sklepu.Wielu lokalnych producentów w jednym miejscu a dla klientów wygodne zakupy.

#13 Guest_bertaa3dwwe

Guest_bertaa3dwwe
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 11:09

Myślę, że tu znajdziesz to, o co ci chodzi zulawskiesmaki.pl. Niedawno odkryłam ten sklep, super sprawa. Można kupić zarówno przetwory jak i świeże ekologiczne warzywa i owoce, miód, rozmaite mięsa w słoikach czy coś na obiad, typu pierogi czy zupa :). Pychota! Nie używają chemii, polepszaczy. Polecam. Przetestuj koniecznie świetne ogórki kiszone, nie ma porównania z tymi ze zwykłego sklepu, bo z Żuławskich Smaków są takie jak u mamy :).

#14 Guest_sdww

Guest_sdww
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 09:36

Ja mogę polecić ten sklep naklik24.pl. Fajna, dość kompleksowa oferta – nie tylko takie produkty, o jakie pytasz, ale też mnóstwo innych – suplementy, zdrowa żywność, kosmetyki, chemia itd... Mają porównywalnie dobre ceny i można wiele rzedczy do domu kupić w jednym miejscu.

#15 Guest_dsa

Guest_dsa
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 16:04

Osobiście mogę polecić Żuławskie Smaki - generalnie lubię te tereny Polski, tam jeszcze nie zapomnieli czym jest zdrowa żywność. Wejdź pod adres www.zulawskiesmaki.pl a zobaczysz całą ofertę - na moje oko, to nie znajdziesz lepszej, tak mi się przynajmniej wydaje. Szczególnie ich warzywa są smaczne, zdrowe i świeże.

#16 Guest_ingam

Guest_ingam
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 08:01

W Łodzi,na targach poznałam prawdziwego pasjonata Zdrowej Żywności (sklep w Nowej Hali Górniak lokal 128....)ma dużą wiedzę,różnorodny towar.m.in.suplementy diety,wegan zone,artykuły bezglutenowe,orzechy świata(macadamia,pinia,pecan itd.,owoce suszone,ogólnie bardzo przyjemne miejsce dla poszukiwaczy ciekawostek zdrowotnych z całego świata....www.figazmakiem.eu.....Sama nazwa sklepu wydawała mi się interesująca ,,Figa z makiem''..polecam osobiście Iga....pozdrawiam....ps..znacie to miejsce??

#17 Guest_hagart44

Guest_hagart44
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 13:27

Myślę, że na pewno zainteresuje cię oferta sprzedaży zdrowej żywności, którą znajdziesz pod adresem zulawskiesmaki.pl. To sprawdzony sklep, w którym regularnie robię zakupy online i który z pełną odpowiedzialnością polecam. Oferuje w sprzedaży bardzo dobrej jakości produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.

#18 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 11:58

Moim zdaniem sklep o takiej specyfice powinien mieć swój stacjonarny lokal także. To ważne dla konsumentów, że mogą zobaczyć towar na żywo, ocenić jego parametry, kolor etc.  w internecie wszystko inaczej wygląda. Po za tym umiejętna ekspozycja towaru, może zwiększyć jego sprzedaż. Jeśli nie wiecie jak to działa, polecam lekturę na http://blog.posperit...tanie-gotowosci :) 

#19 Guest_ekojarzyna

Guest_ekojarzyna
  • Goście

Napisano 07 luty 2016 - 22:31

A ja zapraszam do sklepu internetowego na www.ekojarzyna.pl Oferujemy zdrową i ekologiczną żywność, ekologiczne środki czystości, kosmetyki naturalne, bio produkty dla dzieci, kosmetyki, akcesoria, a także eko produkty do gospodarstwa domowego. Coś dla siebie znajdą u nas również diabetycy, alergicy i weganie.
Zapraszam serdecznie na www.ekojarzyna.pl

#20 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 11:36

Masz jeszcze alternatywę w postaci sklepu http://ecoblueberry.pl pytanie tylko czego dokładnie potrzebujesz i ile chcesz wydać. Wiadomo, że jak w każdym sklepie ceny są różne. Część rzeczy kupisz po promocyjnych cenach, inne są trochę droższe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych