Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zareklamować dom spokojnej starości

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102619 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 12:02

Komentarz do artykułu: Jak zareklamować dom spokojnej starości

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 12:02

TURNUSY SPECJALNE DLA OSÓB STARSZYCH
WYMAGAJĄCYCH POMOCY W CZYNNOŚCIACH DNIA CODZIENNEGO
(NA CZAS WYPOCZYNKU LUB NIEOBECNOŚCI BLISKICH)w OW Krokus w Kościelisku

www.krokus-zakopane.pl
Ośrodek nasz posiada Decyzję Wojewody Małopolskiego nr OD/12/0019/11 o wpisie Ośrodka do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne
i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych

#3 Guest_Kasia_55

Guest_Kasia_55
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 10:53

Zamieść prezentację swojego domu opieki w portalu www.domyopieki.biz Portal prezentuje ośrodki opiekuńcze i lecznicze dla osób starszych w Polsce. Ogólnopolska baza Domów Opieki, DPS-ów,ZOL-i,Ośrodków Rehabilitacyjnych, Sanatoriów i Pensjonatów. Chcesz się zareklamować? Dzwoń lub pisz! Tel.792-240-915 lub e-mail: biuro@domyopieki.biz

#4 Guest_Małgorzata Rulewska

Guest_Małgorzata Rulewska
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 09:31

Prowadzę prywatny dom seniora od 2 lat. Od początku współpracuję z www.MarketingSenioralny.pl Pozyskali Klientów w ciągu 1 roku jest komplet. Miałam obawy, ale przekonał mnie inny właściciel domu opieki, który też korzysta z ich usług tylko w innym regionie.

#5 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 12:11

Moja mama prowadzi dom seniora od kiedy pamiętam. Mieliśmy duże obłożenie, ale nagle w okolicy pootwierano inne domy opieki i było krucho. Skorzystaliśmy z usług MarketingSenioralny.pl i korzystamy dalej bo jesteśmy zadowoleni z ilości i jakości klientów.

#6 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 11:25

Jeśli szukasz dobrego domu spokojnej starości to sprawdź ten http://krzeminek.pl

#7 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 20 luty 2019 - 05:59

Jeśli szukasz dobrego domu spokojnej starości to sprawdź ten http://krzeminek.pl

Spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami dotyczącymi tego domu opieki. Drugim który także często przewija się w pozytywnym świetle jest https://www.domsenioraczestochowa.pl/ . Wszystko tak naprawdę zalezy od tego czego oczekujemy. Niektóre domy mają gorsze warunki ale lepiej przeszkolony person, drugie znowu odwrotnie. Najlepiej znaleźć złoty środek.

#8 Guest_Przemysław

Guest_Przemysław
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 20:47

Masz problem z obłożeniem domu opieki? Zapraszamy do współpracy, seniorzy z Polski i Niemiec. Tel. 605 196 606

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych