Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jak zareklamować dom spokojnej starości

wróć do serwisu Moja Firma 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 12:02

Komentarz do artykułu: Jak zareklamować dom spokojnej starości

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 12:02

TURNUSY SPECJALNE DLA OSÓB STARSZYCH
WYMAGAJĄCYCH POMOCY W CZYNNOŚCIACH DNIA CODZIENNEGO
(NA CZAS WYPOCZYNKU LUB NIEOBECNOŚCI BLISKICH)w OW Krokus w Kościelisku

www.krokus-zakopane.pl
Ośrodek nasz posiada Decyzję Wojewody Małopolskiego nr OD/12/0019/11 o wpisie Ośrodka do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne
i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych

#3 Guest_Kasia_55

Guest_Kasia_55
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 10:53

Zamieść prezentację swojego domu opieki w portalu www.domyopieki.biz Portal prezentuje ośrodki opiekuńcze i lecznicze dla osób starszych w Polsce. Ogólnopolska baza Domów Opieki, DPS-ów,ZOL-i,Ośrodków Rehabilitacyjnych, Sanatoriów i Pensjonatów. Chcesz się zareklamować? Dzwoń lub pisz! Tel.792-240-915 lub e-mail: biuro@domyopieki.biz

#4 Guest_Małgorzata Rulewska

Guest_Małgorzata Rulewska
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 09:31

Prowadzę prywatny dom seniora od 2 lat. Od początku współpracuję z www.MarketingSenioralny.pl Pozyskali Klientów w ciągu 1 roku jest komplet. Miałam obawy, ale przekonał mnie inny właściciel domu opieki, który też korzysta z ich usług tylko w innym regionie.

#5 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 12:11

Moja mama prowadzi dom seniora od kiedy pamiętam. Mieliśmy duże obłożenie, ale nagle w okolicy pootwierano inne domy opieki i było krucho. Skorzystaliśmy z usług MarketingSenioralny.pl i korzystamy dalej bo jesteśmy zadowoleni z ilości i jakości klientów.

#6 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 11:25

Jeśli szukasz dobrego domu spokojnej starości to sprawdź ten http://krzeminek.pl

#7 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 20 luty 2019 - 05:59

Jeśli szukasz dobrego domu spokojnej starości to sprawdź ten http://krzeminek.pl

Spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami dotyczącymi tego domu opieki. Drugim który także często przewija się w pozytywnym świetle jest https://www.domsenioraczestochowa.pl/ . Wszystko tak naprawdę zalezy od tego czego oczekujemy. Niektóre domy mają gorsze warunki ale lepiej przeszkolony person, drugie znowu odwrotnie. Najlepiej znaleźć złoty środek.

#8 Guest_Przemysław

Guest_Przemysław
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 20:47

Masz problem z obłożeniem domu opieki? Zapraszamy do współpracy, seniorzy z Polski i Niemiec. Tel. 605 196 606

#9 Guest_Przemysław

Guest_Przemysław
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 15:17

Masz problem z obłożeniem domu opieki w dobrych cenach? Zapraszamy do współpracy, seniorzy z Polski i Niemiec. Tel. 605 196 606

#10 Guest_Justyna DOM

Guest_Justyna DOM
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 18:25

Dołącz do sprawdzonych i zaufanych domów opieki Justyna DOM. Masz wolne miejsca i chcesz je zapełnić? Zapraszamy do współpracy.

#11 Guest_Domy starców

Guest_Domy starców
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 15:17

Domy opieki to nadal temat tabu w naszym kraju. Społeczeństwo musi dojrzeć, może za 10 lat......

#12 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 12:40

Prowadzę dom seniora i muszę przyznać, że z obłożeniem nie jest tak różowo jak piszą niektóre gazety. Mam pozwolenie na 35 miejsc i potrzebowałem 2 lata na zapełnienie, a współpracuje z kilkoma firmami, które pomagają mi w obłożeniu. Jeśli ktoś planuje otworzyć dom seniora to niech nastawi się na ciężką pracę. Nasz rynek jest rynkiem raczkującym i to trzeba wziąć pod uwagę. Nie jest tak kolorowo jak piszą.

#13 Guest_Jadzia

Guest_Jadzia
  • Goście

Napisano 05 maj 2020 - 20:51

U nas domy opieki kojarzą się nadal z czymś negatywnym, czymś ostatecznym, więc chętnych na tego typu usługi jest bardzo mało. To nie USA czy zachód Europy.

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2020 - 20:56

Polskie Domy Seniora tel. 605 196 606

Zapraszamy do współpracy nowo otwarte domy opieki z woj. podkarpackie, lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie czy warmińsko-mazurskie.

#15 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 19 listopad 2020 - 18:23

UWAGA! Uwaga na nielegalne, niebezpieczne domy opieki. Dom opieki musi posiadać zezwolenie Wojewody. Co do reklamy domu opieki to nie jest to prosta sprawa, zgadzam się. Po prostu trzeba robić swoje, różnymi kanałami szukać klientów.

#16 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 19 listopad 2020 - 18:23

UWAGA! Uwaga na nielegalne, niebezpieczne domy opieki. Dom opieki musi posiadać zezwolenie Wojewody. Co do reklamy domu opieki to nie jest to prosta sprawa, zgadzam się. Po prostu trzeba robić swoje, różnymi kanałami szukać klientów.

#17 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2020 - 19:53

Dołącz do sprawdzonych i zaufanych domów opieki Justyna DOM. Masz wolne miejsca i chcesz je jak najszybciej obłożyć? Zapraszamy do współpracy - napisz na www.opieka-justynadom.pl - wszystkie województwa.

#18 Guest_Do Pana Jacka

Guest_Do Pana Jacka
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2020 - 17:44

Zgadzam się z Panem Jackiem. Obłożenie domu opieki wymaga czasu. Dom opieki to misja.

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2021 - 15:27

szukam opinii na temat zloteborki.pl, ktoś zna?

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2021 - 13:56

ja slyszałam, że zloteborki.pl są godne uwagi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych