Skocz do zawartości

Dobre tłumaczenie

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_PiotrK

Guest_PiotrK
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2010 - 16:26

Witam,

Proszę o polecenie jakiegoś solidnego biura tłumaczeń na terenie woj. mazowieckiego (lub w całej Polsce, o ile podejmie się tłumaczenia w drodze e-mejla).

Pozdrawiam,
Piotr

#2 Guest_Waldek 62

Guest_Waldek 62
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2010 - 16:02

Zależy jaki tekst chcesz przetłumaczyć... Ja tłumaczyłem z angielskiego artykuł prasowy o prognozach gospodarczych w Kancelarii Tłumaczeń Prawnych na Gocławiu w Warszawie. Miła pani tłumacz, na bieżąco w sprawach gospodarczych. Kancelaria zlokalizowana na Abrahama, dokładnego numeru nie pamiętam, ale znajdziesz w necie.

#3 Guest_PiotrK

Guest_PiotrK
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2010 - 11:50

Dzięki wielkie!

#4 AgA88

AgA88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:26

Dobrym biurem tłumaczeń jest http://www.amar-translations.pl/zajmują się tłumaczeniami specjalistycznymi i technicznymi z wielu branży. Tłumaczą na wszystkie języki. Dokumenty oddają odpowiednio sformatowane, gotowe do wydruku. Są szybcy i zawsze oddają wszystko w umówionym terminie.

#5 Szymon Słowik

Szymon Słowik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 05 styczeń 2016 - 15:54

A może by tak po prostu pogooglować i znaleźć odpowiednie biuro w swojej okolicy?

Zajmuję się profesjonalnie marketingiem internetowym w firmie łączącej kompetencje agencji marketingowej i firmy doradczej. Dowiedz się więcej - takaoto.pro

#6 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 09:03

Jakimś stałym klientem biur tłumaczeń nie jestem, ale ostatnio tak się zdarza, że dość często zlecam tłumaczenia na chiński w związku ze zleceniem które mam dla portalu turystycznego. Terminowo mi taki tekst przekładali już parę razy w biurze Tłumaczenia Gruca. Prowadzą swój portal na tlumaczeniagruca.pl i tutaj też im można teksty podsyłać online. Szybka odpowiedź i szybka wycena bez jakiś kosmicznych sum. 

#7 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 07:35

Możecie też sobie sprawdzić to http://tlumaczenia.lodz.pl/ biuro tłumaczeń w Łodzi. Znajduje się ono w samym centrum miasta. Na pewno ogromnym atutem jest to, że mają krótkie terminy realizacji zleceń. Zajmują się wszystkimi językami świata.

#8 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 12:00

Jeśli nie zależy Ci na tłumaczu stacjonarnym, to firma NSGroup, obsługuje również klientów drogą mailową. Ja akurat kiedyś potrzebowałem tłumaczenia strony internetowej  http://www.nsgroup.info/uslugi/strona-wielojezyczna na 3 języki i spisali się bardzo dobrze i co najważniejsze - terminowo. 

#9 projektogrod

projektogrod

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:22

zgadza się

navigate here

#10 Guest_jak21

Guest_jak21
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 23:39

Jeśli chodzi o Radom to warto skorzystać z usług tłumacza niemiecki.radom.pl . Specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych i handlowych z języka niemieckiego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych