Skocz do zawartości

Jakie oprogramowanie do zarządzania firmą?

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kubekherbaty

Guest_kubekherbaty
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 12:51

Z jakich programów komputerowych korzystacie prowadząc działalność? Często trafiam na oferty różnych programów, od fakturowania, przez crm po jakieś inne, niby niezbędne, najczęściej na B2B Deal. Macie jakichś faworytów w tej kwestii?

#2 Guest_jerry_lacan

Guest_jerry_lacan
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 13:03

Ja jestem za rozwiązaniami dedykowanymi. Malutkie firmy mogą korzystać z systemów pudełkowych, uniwersalnych. Dla sektora MSP (małe i średnie firmy) najlepsze systemy to systemy dedykowane, dostosowane pod branżę i profil działalności. Polecam rozwiązania, które da się rozwijać. Nie są tak sztywne jak inne systemy i zawsze można coś zmienić pod siebie.

Wszystko zależy od Twoich preferencji i wymagań. Jeśli chcesz to możemy pogadać na priv. Chętnie pomogę.

-------------------------------
"Biznes to przygoda - Myśl innowacyjnie" - polub nas na Facebooku!

#3 Moris_M

Moris_M

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 10 październik 2016 - 10:03

Ja niestety znam tylko system SAP jak chodzi o takie systemy ERP do zarządzania firmą. W tym artykule możesz przeczytać w jaki sposób wdrożenie SAP może wpłynąć na optymalizację różnych procesów w firmie.

#4 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 14:59

A dla tych których na SAPa nie stać, polecam ERP SyKOF - ciekawa alternatywa dla Comarcha i enovy

#5 Guest_budzynski_0

Guest_budzynski_0
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 17:37

ja korzystam z kilku produktów od Billennium, a konkretnie Bilo i Elements. Świetnie sprawdzają się w firmie. Rachunki na czas popłacone, nie trzeba o niczym pamiętać, do tego pełna kontrola na różnymi procesami w firmie, szybki przeszłym informacji… dużo tych zalet i nie sposób wszystkich wymienić. Podsumowując to generalnie warto decydować się na takie programy

#6 AnetaZ

AnetaZ

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 09:11

A co z podpisem elektronicznym? Korzystacie z niego w swoich firmach? Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad jego wdrożeniem, mam nadzieję, że w ciągu 1-2 najbliższych miesięcy uda mi się wszystko załatwić. Myślałam o ofercie utworzonego przez KIR Centrum Obsługi Podpisu Elektronicznego - http://www.elektroni...y-do-e-podpisu/. Może ktoś z Was używa?

#7 korwingo

korwingo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 10:40

Podobnie jak @Guest_jerry_lacan jestem fanem rozwiązań dedykowanych. U mnie w firmie korzystamy z systemu ERP Unit 4 http://www.unit4.com/pl/produkty/erp i moim zdaniem to jeden z najlepszych systemów. System jest bardzo elastyczny, pozwala tworzyć zaawansowane raporty, co dla mnie było szczególnie ważne. Może nie był najtańszy, ale szybko się zwrócił – już po 2 miesiącach po wdrożeniu wzrost zysków całkowicie pokrył koszty wdrożenia. Dlatego uważam, że warto korzystać z usług firm, które mają doświadczenie.

#8 Guest_Henryk

Guest_Henryk
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 13:49

Ciężko się nie zgodzić - faktycznie najlepszy ERP to ERP dedykowany! Również wdrożyłem w swojej firmie takowy i to była znakomita decyzja, jak i inwestycja, polecam wszystkim justERP!

#9 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 15:46

Ja korzystam z produktów od RESET2 z Wrocławia, i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem, mają szeroką ofertę często aktualizowanych programów. 

#10 mrs.sophie

mrs.sophie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 05 październik 2017 - 13:30

A co z podpisem elektronicznym? Korzystacie z niego w swoich firmach? Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad jego wdrożeniem, mam nadzieję, że w ciągu 1-2 najbliższych miesięcy uda mi się wszystko załatwić. Myślałam o ofercie utworzonego przez KIR Centrum Obsługi Podpisu Elektronicznego Szafir - http://www.elektroni...y-do-e-podpisu/. Może ktoś z Was używa?

#11 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 14:51

W kwestii elektronicznego podpisu to na bank Paperless od Billenium. Z kolei, w kwestii całościowego oprogramowania to może Elements, również od Billennium. Innowacyjna platforma pozwalająca zarządzać pracownikami i firmą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych