Skocz do zawartości

odszkodowanie

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kizak

Guest_kizak
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 21:29

mialem operacje przegrody nosa w maju tego roku z pobytem w szpitalu cztero dniowym. urazu doznalem najprawdopodobniej bedac dzieckiem. moj ubezpieczyciel Cardif odmowił mi wyplaty odszkodowania za operacje oraz pobyt w szpitalu pomimo ze mam taki wariant w ubezpieczeniu tlumaczac ze uraz nastapil przed przystapieniem do ubezpieczenia. idac tym tokiem myslenia moze wogole ne warto sie ubezpieczac na wypadek smierci bo zycie to choroba przenoszona droga plciowa i nikt nie jest ubezpieczony w czasie poczecia. a ubezoieczyciel zawsze znajdzie jakis kruczek zeby nie wyplacac odszkodowania.pozdrawiam

#2 Guest_Nike

Guest_Nike
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 18:25

Nie rozumiem pretensji szanownego pana. O ile dobrze rozumiem, wykupiłeś ubezpieczenie po wypadku? Jeśli tak, to jakimś totalnym absurdem jest "rzucanie się" iż ci nie przyznali odszkodowania. Każdy idiota poszedłby w taki sposób do ubezpieczyciela po wypadku, wykupił opcje z największym ubezpieczeniem i się cieszył pieniędzmi.
Mądry człowiek PRZED szkodą - to jest ważne, potem to już po grzybach jak to moja babcia mawia :P

#3 Guest_Elżbieta Majszak

Guest_Elżbieta Majszak
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 12:20

do kizak: proszę podać dokładny typ ubezpieczenia, który Pan posiada lub przesłać decyzje Ubezpieczyciela na info@ic-odszkodowania.pl

#4 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 14:49

Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19005 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 01 czerwiec 2017 - 15:03

Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.

Reklamy wieszaj na słupach, murach....bo tylko taką inwencję masz żeby na portalach dla kadrowych i księgowych wstawiać?

#6 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 10:17

No tak czytam pierwszy post i nie rozumiem o co w nim chodzi. Też widze, że chyba operacja była przed przystąpieniem do ubezpieczenia? A nawet jeżeli nie, to z tego co się orientuje po podpisaniu umowy musi być chyba co najmniej okres kilku składek (miesięcy) by ewentualne ubezpieczenie mogło za działać. Czyli gdy podpiszesz umowę i ulegniesz wypadkowi dnia następnego, raczej nie masz na co liczyć... No i umowy nie działają wstecz, czyli że ulegasz wypadkowi, jesteś leczony i podpisujesz ubezpieczenie i jeszcze żądasz odszkodowania? Za co niby? Za to, że miałeś wypadek gdy nie byłeś jeszcze ubezpieczony? Tak to nie działa.

#7 marmur87

marmur87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 06 październik 2019 - 09:28

W opisanym powyżej przypadku, sprawa jest jasna. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania, ponieważ do wypadku doszło przed zawarciem umowy ubezpieczenia. Myślę, że nie ma tu co bić dłużej piany. Ja z kolei mam pytanie odnośnie pomocy przy dochodzeniu odszkodowania W UK. Mój brat został tam napadnięty i pobity, trwa śledztwo, a sprawcy są znani. Nie wiemy jednak, jak ugryźć sprawę odszkodowania. Znalazłem informacje o firmie 

https://insito-odszk...nie-za-pobicie/

i zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Jak myślicie, czy to dobry pomysł? Sami nie damy rady, a ta firma wygląda na solidną.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych