Skocz do zawartości

Reklama firmy

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kostek

Guest_Kostek
  • Goście

Napisano 07 maj 2010 - 15:01

Planuję wydrukować plakaty i ulotki dla mojej firmy i znalazłam na necie tanią drukarnię, mają dobre ceny i szybki czas realizacji ale chciałam się poradzić czy, ktoś już korzystał z ich usług? Czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć, doradzić? strona drukarni:
www.drukowanieulotek.pl

#2 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 22:29

Sprawdź sobie drukarnię Fanatycy Druku. U nich można szybko i bez problemów wydrukować roll up tanio . Ich propozycja jest naprawdę godna uwagi. Takie roll upy przydają się w promowaniu firmy na różnych imprezach, ale nie tylko.

#3 Guest_xzcc

Guest_xzcc
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 12:51

W porządnej jakości nadruk na banerach i sam materiał ma Bannermaker ze stronki bannermaker.eu, u nich może podpytaj. Szybki kontakt, wystarczy wypełnić formularz na stronie i sami oddzwaniają do klienta, także już się wszystko bezpośrednio załatwia.

#4 Open Bankier

Open Bankier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 18:39

W tym temacie,czyli drukowanie w dobrej cenie wizytówek,ulotek czy też nawet kalendarzy polecam tę drukarnie https://web-to-print.pl

Szybkie terminy wydruku i wysyłka kurierem to ich głowne atuty!

Korzystam z ich usług od ponad roku i póki co mnie nie zawiedli,a tej kwestii bywa różnie...

Zdecydowanie mogę polecić skorzystanie z ich usług,na pewno będzie mieli podobną opinię do mojej  ;)

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 06 maj 2018 - 22:21

Ostatnio znalazłem ciekawy pomysł na zwiększenie zasięgu reklamy naszej firmy, a mianowicie leżaki reklamowe :) Jako, że nasza działalność jest ściśle związana z letnią porą roku no to okazały się będą fajnym rozwiązaniem, a zamówiliśmy je w http://logolezak.pl/ i umieściliśmy na nich nasze logo i adres firmy. O dziwo był naprawdę duży odzew klientów i też spora ich część poszła na zorganizowane przez nas konkursy, dzięki czemu klienci będą o nas pamiętali przez długi czas. Warto szukać własnie takich pomysłów dobrze dopasowanych pod formę działalności. 

#6 Apan09

Apan09

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2018 - 12:14

Ciężka sprawa... Ja się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Starałam się dzisiaj być lepszym człowiekiem, ale świat nie współpracuje.

#7 marta80

marta80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 18:07

Warto skorzystać z oferty Dawida Krzyżowskiego,który jest mistrzem Polski RedBull we freestyle football. Może on wziąć udział w reklamie, lub sesji zdjęciowej oraz lokować firmę podczas występów. Polecam http://kojakfree.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych