Skocz do zawartości

szybka pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

wróć do serwisu Moja Firma 53 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Olka

Guest_Olka
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 14:51

W feniko - absolutnie całość zalatwiona przez internet. Wniosek wypełniłam w 10 min w internecie smile.png

#42 Guest_Florek

Guest_Florek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 17:19

Pozyczałem w lendonie . Wniosek bardzo szybko i prosto się wypełnia  . Potem przychodzi w ciagu kilkunastu minut sms jak przeszła weryfikacja . Wg mnie firma bardzo w porzadku i co ważne ,ze uczciwa .

#43 Guest_Yanko

Guest_Yanko
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 13:59

Feniko najlepsze z tym chwilówek internetowych, tylko formularz trzeba wypełnić 

#44 Guest_Szalla

Guest_Szalla
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 14:31

W Lendonie także warto brać pożyczkę! jest szybko i bez problemu! myślę, że dodatkowym plusem jest 1 grosz aktywacji!

#45 Guest_Darria

Guest_Darria
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 22:20

dokładnie, ja miałam pieniądze mega szybko na koncie! i dla mnie to była wielka wygoda!

#46 Guest_Merdi056

Guest_Merdi056
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 22:02

Według mnie to dobry pomysł, jeśli sprawdzimy dokładnie warunki, jakie są nam oferowane i dotrzymamy terminów spłaty. Ja np. pożyczalam w sms365 i polecam- rewelacyjna obsługa, bardzo szybko reagują na złożony przez internet wniosek i przelewają pieniądze.

#47 Kacpair

Kacpair

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 15:55

Dobry pomysł, pod warunkiem starannego przemyślenia swojej decyzji oraz kalkulacji oferty. Jest wiele ciekawych opcji np. pożyczka na raty w Zaplo https://www.coolfina.../pozyczka/Zaplo. Wystarczy posprawdzać oferty  i nie kierować się emocjami.

#48 Guest_Kayah

Guest_Kayah
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 14:38

wg mnie bardzo na prawde godną polecenia jest firma lendon . I faktem jest ze oczywiscie najpierw trzeba wszytsko przeliczyć , przekalkulować itd . Nie powinno w żadnym wypadku kierowac się emocjami bo one sa raczej złym doradcą. Samego lendona natomiast polecam ze względu na dobre oferty, bardzo miłą obsługę i szybkie transakcje 

#49 awelko

awelko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 11:17

jak potrzebujesz szybko pieniędzy to szybka pożyczka to chyba jedyny dobry pomysł :)? tylko ich trche jest na rynku to sobie je sprawdź. ja wiem że spoko jest pożyczka pozabankowa w https://wnet-pozyczka.pl/. o innych albo nie słyszałam nic albo raczej złe rzeczy 

#50 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 05:50

Dobra opcja ..... o ile:

weźmiemy kredyt w banku

dobrze wczytamy się w regulamin pożyczki

oraz jeśli porównamy sobie oprocentowanie ( w sieci jest tak dużo rankingów kredytów, że chyba dobrze jest brać kredyt świadomie i zorientować się który z banków ma najkorzystniejsza ofertę?).

Moim zdaniem jedne z korzystniejszych ofert zawsze miał Alior bank:

http://www.kredyty-g...sze-opinie.html

Aktualnie nie jest inaczej. 

#51 Guest_Opel

Guest_Opel
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2017 - 15:38

Tylko ,ze niektórzy np nie dostaną pozyczkiw banku wiec muszę skorzystac z instytucji pozabankowych  . wtedy dobrze jest poczytać rankingi , porownac wszytsko co i jak ; Ja osobiście polecam lendona , ma bardzo dobre oferty , miła  i pomocna obsługa  , jasne i przejrzyste warunki umowy .

#52 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 19:51

Jeżeli dobrze sprawdzi się firmę z której chce brać się pożyczkę, to można znaleźć bardzo korzystne pożyczki przez internet na konto  które będzie spłacało się bezproblemowo 

#53 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:16

Tylko ,ze niektórzy np nie dostaną pozyczkiw banku wiec muszę skorzystac z instytucji pozabankowych  . wtedy dobrze jest poczytać rankingi , porownac wszytsko co i jak ; Ja osobiście polecam lendona , ma bardzo dobre oferty , miła  i pomocna obsługa  , jasne i przejrzyste warunki umowy .

Być może super obsługa, ale kolejne pożyczki w tej firmie są drogie. Można taniej pożyczyć, nawet po raz kolejny.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyt Porównanie - istotne informacje o finansach.

#54 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 22:00

Pożyczka to nic strasznego, jeżeli weźmie się ją na normalnych zasadach, bez żadnych ukrytych płatności. Dlatego żeby dobrze wybrać dobrze jest się wspomagać porównywarkami, takimi jak https://chwilowkionline.eu/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych