Skocz do zawartości

szybka pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

wróć do serwisu Moja Firma 106 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_marlow

Guest_marlow
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 13:01

Powstało trochę porównywarek internetowych jeśli chodzi o pożyczki. Jest choćby stronka chwilovka.pl. Mają długą listę chwilówek od razu z pełnym opisem dotyczącym terminu spłaty i całkowitego kosztu, także z góry wiadomo ile się zapłaci za wszystko.

#22 Guest_Roksana

Guest_Roksana
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 11:02

Przede wszystkim najlepiej wybrac taką chwilówkę , która np jako pierwsza jest darmowa . Wg mnie najlepsza w chwili obecnej ma Lendon , Pierwsza pożyczka udzielana jest do 2000 zł na okres 30 dni całkowicie bez odsetek .jest to oczywiście pozyczka online . I jeszcze jest taka ważna rzecz ,że gdyby się okazało ,ze np nie jestes w stanie spłacić całości kwoty w terminie , to mozesz potem jeszcze skorzsytać z tzw refinansowania , dzięki któremu odsetki nie rosną , a okres spłaty sie wydłuża.

#23 jagoodka

jagoodka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 15:03

Może zacznijmy od tego, że chyba nikt z nas nie lubi pożyczać pieniędzy czy to z banku czy z innych instytuacji czy nawet rodziny i bliskich. Niestety w życiu i taka sytuacja się może przytrafić, że trzeba się poratować taką właśnie formą. Dla mnie właśnie taka pożyczka online: http://https://www.wonga.pl/o-nas była jedynym szybkim wyjściem. Spłaciłam ją dość szybko-szybciej niż myślałam i już o niej zapomniałam także da się to zrobić bez jakiś dramatycznych sytuacji.

#24 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 09:30

Często pożyczka jest jedynym wyjściem. Zresztą jeśli ktoś nie jest w spirali zadłużenie, to taka pożyczka nie jest złym pomysłem. Teraz najszybciej można wziąć chyba pożyczkę przez internet. Istnieją nawet specjalne (np. tutaj http://www.terve.pl/...-przez-internet ) porównywarki, które pozwalają na szybkie porównanie najważniejszych parametrów takich pożyczek. Łatwo można wybrać tę najkorzystniejszą.

#25 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 20:20

Sama generalnie jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju zobowiązań, zaciąganych w firmach finansowych. Musimy tutaj bowiem pamiętać, że ich oprocentowanie jest bardzo wysokie i mimo że przy podpisaniu umowy, może się nam wydawać, że szybko poradzimy sobie z pożyczką, w rzeczywistości wcale nie musi tak być. Na szczęście możemy dzisiaj sięgnąć po pomoc świadczoną chociażby przez https://www.pomoczadluzeniowa.pl/ i dzięki nim, ustalić z wierzycielem korzystne dla nas warunki spłaty zadłużenia. 

#26 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 18:55

Moim zdaniem dobry pomysł, pod warunkiem że korzystamy z ofert sprawdzonych firm a więc takich które nie mają aż zbytnio wygórowanych kosztów pożyczek a ponadto nie wymagają wpłacania wysokich przedpłat czy zaliczek przed udzieleniem pożyczek.

Nieco więcej problemów mogą mieć osoby które sięgają po raz pierwszy po pożyczkę, mają dopiero 18 czy 19 lat oraz całkowity brak historii kredytowej ze sobą. Takie osoby praktycznie nie mają szans na kredyt w banku ale za to nieco większe szanse uzyskania dodatkowej gotówki wśród firm udzielających pożyczki pozabankowe, jednak nie wszystkie firmy udzielają je osobom w tak młodym wieku np. http://www.banki24.c...ozyczki-18-lat/ - konieczne jest posiadanie dowodu osobistego, aktywnego rachunku bankowego oraz telefonu komórkowego. W przypadku niektórych ofert konieczne jest również dokonanie przelewu weryfikacyjnego w celu weryfikacji konta lub tylko w nielicznych przypadkach przesłanie elektronicznego zaświadczenia o dochodach lub wyciągu z konta, dokumentujące dochody z ostatnich miesięcy.

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#27 Wiola 1990

Wiola 1990

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 13:09

Fakt,  bardzo dobrą promocją są te darmowe pożyczki. Tylko trzeba je zwrócić w wyznaczonym terminie. Kolejne wiążą się już z konkretnymi opłatami, ale wszystkie koszty można porównać – w internecie są rankingi ofert, tabele opłat, podane jest RRSO. Wprawdzie można się bawić i korzystać ciągle po raz pierwszy z usług kolejnej firmy pożyczkowej, ale wtedy tracimy szanse na https://loando.pl/wp...lojalnosciowych  - Będąc stałym klientem budujemy swoją historię kredytową, firma ma do nas zaufanie i dlatego ma w związku z tym dla nas jakieś profity. Poza tym nawet, kiedy mamy problem ze spłatą, kontaktujemy się z przedstawicielem firmy i informujemy o zaistniałej sytuacji, dzięki czemu mogą nam przedłużyć termin spłaty. Oczywiście, pod warunkiem, że jesteśmy stałym klientem danej firmy – stałym i rzetelnym 

#28 Easy123

Easy123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 styczeń 2017 - 18:51

Wiele osób wzięło pożyczki te darmowe na 30 dni ale darmowymi nie były. Sam pracuje jako doradca i z kilkanaście osób płakało bo wzięło 1500 a nawet 2000zł takiej darmowej chwilówki a potem  była płacz bo zarobki 2000zł i przychodzi dzień spłaty

Same darmowe pożyczki sa świetne i sam skorzystałem ale na kwotę 350 zł… nie miałem problemu ze spłata.

Jak juz bank ci nie daje a musisz wziąć 1500 -2000zł to lepiej już nawet pożyczkę pozabankowa na raty https://parabanki.ji...ankowe-na-raty/

Ale to na własna odpowiedzialność pożyczysz 2 tys oddasz  z 3,5 a nawet 4 tys .

Ale jak juz możesz w banku to olej te wszystkie chwilówki i pożyczki w parabankach i postaraj sie o te zaświadczenie i idz poszukaj w alior banku maja teraz ciekawe ofery ludzie sobie chwalą.

#29 Guest_tomasz_traus

Guest_tomasz_traus
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 20:31

znajomy bral wlasnie w tej promocji w kredytach chwilowkach i wzial 400zł, spłacił 400zł. nie bylo zdziwienia, rozczarowan czy dramatow. wiedzial, na co sie pisal, umowa byla jasno rozpisana - wiadomo, lepiej unikac pozyczek, ale kiedy zycie zmusi, taka forma jest chociaz sprawdzona

#30 Guest_Gregory

Guest_Gregory
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 10:29

Moim zdaniem pozyczka przez internet z tych szybkich to dobry pomysl ale nie wszedzie i nie dal wszystkich.

Jestem zwolennikiem takiego rozwiazania jak jest np w Feniko.pl - kilka rat i w sumie mała kwota bo maks tysiac. 

Nie trzeba oddawac az tak duzo(przynajmniej dla mnie nie jest duzo) a ryzyko jest małe. 

#31 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 14:30

Zależy jeszcze od kogo pozyczasz. Ja miałem wiele niemiłych doświadczeń z takimi firmami ale dopiero w lendon wyregulowałem rachunki.  Decyzję składałem tutaj https://www.lendon.pl/a na pozytywną odpowiedź nie musiałem długo czekać. 

#32 Guest_Szakkal

Guest_Szakkal
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 00:06

spróbuj może w kredytach chwilówkach - wniosek wypełniasz online, odpowiedź w ciągu kilku dni, pieniądze do ręki lub na konto, do tego jako nowy klient do pierwszej pożyczki nie masz oprocentowania. ja się właśnie zastanawiam, ale to bardzo dobra oferta jak tak przeglądam rożne

#33 Eddesen

Eddesen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 luty 2017 - 10:08

Jeżeli naprawdę musisz szybko pożyczyć pieniądze, to czemu nie. Ale taniej na pewno jest w banku. 

Lepiej nigdy nikomu nic nie opowiadajcie. Bo jak opowiecie – zaczniecie tęsknić.

#34 Guest_Jagoda

Guest_Jagoda
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 14:35

Jeżeli naprawdę musisz szybko pożyczyć pieniądze, to czemu nie. Ale taniej na pewno jest w banku. 

nie każdy może sobie na to pozwolić w banku... w takim feniko dostajesz pieniądze od ręki nie musisz wychodzić z domu, dla dużej ilości osób całe zasady działania to duże udogodnienie

#35 Guest_Marciniak23

Guest_Marciniak23
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 14:38

w kredyty-chwilówki dają teraz pierwszą pożyczkę bez żadnego oprocentowania, jeśli jesteś nowym klientem - to akurat jest naprawdę dobra możliwość, nie trzeba się martwić, że oddamy więcej niż pożyczyliśmy, no i wniosek można złożyć online, co przy szaleńczym trybie życia w XXI w naprawdę ułatwia smile.png

#36 LunaW

LunaW

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 07 luty 2017 - 21:01

Czasami kredyt może uratować nas, jednak nie zawsze. Innym rozwiązaniem jest bowiem ogłoszenie upadłości konsumenckiej https://kredyt123.pl...osc-konsumencka To stosunkowo nowe rozwiązanie prawne, o którym niewielu z nas słyszało. 

#37 Guest_mario547

Guest_mario547
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 15:53

Jak ostatnio potrzebowałem na szybko pożyczki to korzystałem z agencji Copik z Zabrza. Mają doświadczenie przy prywatnych pożyczkach nawet na sumy przekraczające 100 tyś złotych dość solidnie. Już nie pierwszy raz z tej agencji korzystam i jeszcze się nie zawiodłem. Szybka obsługa, uczciwe warunki.  

#38 Guest_malinowykrol

Guest_malinowykrol
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 10:04

fajną ofertę mają teraz Kredyty-Chwilówki - dla nowych klientów pierwsza pożyczka jest bez oprocentowania smile.png oddajesz tyle, ile bierzesz. niskie kwoty, więc też niewielkie ryzyko dla klienta

#39 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 12:35

Albo sprawdz jeszcze feniko.pl - do 1000 zł, rzetelena firma 

#40 MiniCredit.pl

MiniCredit.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 marzec 2017 - 12:07

Pożyczki pozabankowe są dobrym rozwiązaniem w przypadkach jeśli potrzebujemy środków nie mając czasu na załatwianie formalności. Nasza firma oferuje takie pożyczki, które uzyskać można nawet w 15 minut, a koszty związane z prowizją są bardzo małe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych