Skocz do zawartości

szybka pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

wróć do serwisu Moja Firma 69 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_anesan

Guest_anesan
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 11:13

Piszę do Was, ponieważ potrzebuje w najbliższym czasie wziąć pożyczkę na sprzęt AGD, ok. 4 tys. Interesuje mnie szybka pożyczka np. przez Internet gdyż nie mam czasu na załatwianie zbędnych formalności. W związku z tym chciałabym się Was poradzić, czy jest to sprawdzony rodzaj pożyczki i czy może ktoś z Was może mi udzielić kilku wskazówek w tym zakresie np. na co mam zwrócić szczególną uwagę? Przez przypadek trafiłam na taki artykuł: http://www.skarbiec..../20_11_2009.htm Bardzo mnie on zaniepokoił.
Z jednej strony boję się, że mogę zostać oszukana, z drugiej jednak strony jest to bardzo kusząca oferta ponieważ jest niskie oprocentowanie i przede wszystkim nie musiałabym wychodzić z domu i tracić czasu na czekanie w długich kolejakach. Dlatego też proszę Was o pomoc, jak to naprawdę wygląda w rzeczywistości. Może ktoś z Was brał już taką pożyczkę i mógłby mi udzielić kilku wskazówek?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!

#2 Guest_Piotr Soboń

Guest_Piotr Soboń
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2009 - 16:10

Na pewno należy unikać jak ognia wszelkich Providentów, Skarbców itp. ponieważ koszt takich POŻYCZEK (nie mylić z kredytami, które są regulowane przez prawo) jest OGROMNY!!!
Radzę udać się do najbliższego oddziału banku w którym posiada Pani konto i spytać jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kwotę pożyczki jaka Panią interesuje. W części Banków jeśli pensja wpływa na konto nie będzie koniecznie nawet zaświadczenie o zarobkach - dostani Pani stosunkowo tani kredyt gotówkowy na oświadczenie.

#3 Guest_dorex

Guest_dorex
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 14:24

To zależy u kogo - ale wydaje mi się, że jeśli trafisz pewną firmę to można pożyczać. Uważaj na ukryte koszty. Dosyć dobre warunki ma np. ProfiCredit, dają kasę na oświadczenie, bez sprawdzania w BIK, większe sumy na dłuższe okresy czasu - i wtedy to jeszcze ma sens. Bo z reguły szybka pożyczka potrafi zabić finansowo.

#4 Guest_angela78

Guest_angela78
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 13:21

Lepiej brać pożyczkę w banku. Mini ratkę w PKO moźesz wziasc przez neta i w dodatku na dowolny cel.Jest niska prowizja i obnizone oprocentowanie.

#5 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 14 sierpień 2016 - 08:48

No więc tak pozwolę sobie podbić temat. Czy ktoś z Was może korzystał z pierwszej darmowej pożyczki? Wiem,ze prywatne firmy chwilówkowe są niekorzystne ale może taka pierwsza pożyczka nie byłaby takim złym rozwiązaniem? 

sisi

#6 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 09:43

Jeśli tylko ja spłacisz w termnie. Z tego co się orientuję to w takich pożyczkach jest okres od 20 do ok 30 dni na spłatę zadłużenia.Jęlsi jedynie o jeden dzień przekroczysz termin to oprocentowanie znacznie wzrasta. Liczą sobie rownież duża prowizję.

Najlepiej dopytaj sie jeszcze na tym forum:

http://www.forum-kredytowe.pl/f150/

Jest to forum o chwilówkach. Jest tam spora baza informachi o chwilówkach. 

#7 JacekBem

JacekBem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 20 sierpień 2016 - 16:44

Jest to bezpieczne o ile pożyczasz od sprawdzonej firmy. Ja mogę polecić Profi Credit, pożyczam od nich co jakiś czas (np na dokup surowców do budowy domu) i jeszcze się na nich nie zawiodłem. Możesz również wziąć udział w ich programie partnerskim aby zarobić dodatkowe pieniądze. 

#8 marian

marian

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 12:17

Z reguły w tego typu instytucjach warto wziąć pierwszą pożyczkę, która promocyjne jest darmowa. Trzeba doczytać aby nie było opłat dodatkowych. Potem skasować konto aby nie być nękanym reklamami. Kolejne pożyczki są już takie drogie, zwłaszcza biorąc pod uwagę pożyczaną kwotę (która zwykle jest mała - oplaty stanowią wtedy duży procent). Ja nie polecam.

----------------------------------------

Jak zadbać o swoje pieniądze: http://ranking-banko.../blog-finansowy

#9 Guest_dea

Guest_dea
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 17:10

Ja wiem czy duzy procent...Na viasms możesz dostać jako stały klient pozyczkę ze zniżką 50% na prowizję, myslę, ze to dobra sprawa tym bardziej że firma wiarygodna..

#10 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 18:05

Jeśli chodzi o najtańszą pożyczkę to polecam od Lendon. Pierwsza pożyczka nawet do 2000zł jest za darmo. Nie ma żadnego oprocentowania,także polecam. 

#11 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 13:51

Jak szybka pozyczka to tylko w viasms. sam  mialem niedawno problem z kasa i wlasnie z ich uslug skorzystalem. splacilem tyle ile pozyczyłem  i powodów do narzekań nie mam, oprocentowanie nie kosmicznie wysokie, do przeżycia

#12 Guest_Kumak

Guest_Kumak
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 21:47

ja tam polecam Lendona - jest szybko i bezpiecznie. brałam u nich dwa razy i nie było żadnego problemu. 

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 20:54

Szczerze ci powiem że w tym viasms jest korzystnie, możesz sprawdzić na stronie,  wpisz kwotę i ile jesteś w stanie miesięcznie spłacać - ręczę za nich ponieważ dużo w tym temacie siedzę, nie oszukują na % i nie ma zadnych kruczków w umowie

#14 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 08:54

Na pewno należy unikać jak ognia wszelkich Providentów, Skarbców itp. ponieważ koszt takich POŻYCZEK (nie mylić z kredytami, które są regulowane przez prawo) jest OGROMNY!!!
Radzę udać się do najbliższego oddziału banku w którym posiada Pani konto i spytać jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kwotę pożyczki jaka Panią interesuje. W części Banków jeśli pensja wpływa na konto nie będzie koniecznie nawet zaświadczenie o zarobkach - dostani Pani stosunkowo tani kredyt gotówkowy na oświadczenie.

Po części masz rację, ale przyznam szczerze że mi Provident akurat swego czasu pomógł. Miałem dwa nie duże kredyty na koncie które były przeznaczone na rozwój działalności, niestety pojawił się problem z ich spłatą, nie zawsze regulowałem raty w terminie. Jako że wiedziałem że w najbliższym czasie lepiej nie będzie a bank nie chciał mi udzielić już dodatkowej gotówki, więc skorzystałem z oferty Providenta i praktycznie dzięki temu wyszłem na prostą. Grunt to nie dać się wciągnąć w wir pożyczek i próbować za wszelką cenę próbować dodatkową gotówkę poza tym co zarabiamy np. sprzedać jakieś nie potrzebne rzeczy na allegro itp.

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#15 Guest_Marcell

Guest_Marcell
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 08:52

ja brałam pożyczkę w Lendonie. generalnei szybko i sprawnie i bez problemu żadnego. wygodnie bo wniosek przez internet składałam a pieniądze na koncie były chyba w godzinę. no i to mnie poratowało!

#16 Guest_serduszko

Guest_serduszko
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 22:00

no a czemu wniosek przez internet ma byc złym pomysłem wink.png również tak jak kolega brałem w lendonie . a nie brałem dużej kwoty ,potrzebowałem 1000 zł na już . i oddałem bez odsetek . ogolnie masz tu pierwsza pożyczke do 30 dni bez odsetek . wink.png pieniadze potem tez masz szybko na koncie wink.png a warunki umowe sa jasne wink.png bz kruczków

#17 t_mb

t_mb

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 08:07

Przy wyszukiwaniu tych najkorzystniejszych pożyczek należałoby brać pod uwagę takie czynniki jak RRSO. Osobiście uważam, że jest on jednym z istotniejszych czynników przez pryzmat którego powinniśmy decydować o podjęciu decyzji: brać czy nie brać kredytu.

Warto więc czytać takie jak te tutaj https://www.epiotrko...-pozyczke,26369poradniki dotyczące tego na co należy zwracać uwagę przy zaciąganiu kredytu.

#18 Guest_miki

Guest_miki
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 16:54

Moim zdaniem takiego rodzaju pożyczki jak viasms są bezpieczne. Po prostu trzeba uważnie przeczytać umowę. Spłata pożyczki zależy od warunków danej chwilówki. W sytuacji gdy potrzebujesz niewielkiej kwoty "na już" i jesteś stałym klientem dostajesz 50% znizki w każda środę

#19 chalwa

chalwa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 21:05

jestem przeciwna, jesli nie jest to pożyczka w banku

#20 Guest_Appi

Guest_Appi
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 22:15

też byłam, dopóki nie byłam pod murem i musiałam wziąć pożyczkę w Lendonie. i nie żałuję. Trafiłam na porządną firmę, z jasnymi zasadami. no i termin spłaty byl bardzo dogodny! Lendon jest ok!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Yahoo (1)