Skocz do zawartości

terminal płatniczy - dodatkowe funkcje

wróć do serwisu Moja Firma 35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_t-rex

Guest_t-rex
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 10:59

słyszałem, że terminal płatniczy w sklepie może mieć niezłe dodatkowe funkcje, np. doładowywanie telefonów - czy ktoś się orientuje w tym zakresie ??

#2 Guest_urbann

Guest_urbann
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 13:23

Zainstalowanie terminala płatniczego w sklepie lub placówce usługowejnie oznacza jedynie kosztów związanych z dzierżawą sprzętu iprowizjami od transakcji (Interchange fee). Dzięki dodatkowym funkcjom,terminal płatniczy może stać się dodatkowym źródłem przychodów.
Podstawową funkcją terminali płatniczych jest akceptacjakart płatniczych w punktach handlowo usługowych. Nowoczesne terminalepłatnicze jednak wyposażone są w wiele innych funkcji , którychwykorzystanie może przynieść właścicielom placówki dodatkowyprzychód i poprawić płynność finansową firmy.

Jedną zdodatkowych funkcji terminala jest możliwość sprzedaży doładowańtelefonów komórkowych lub opłata rachunków. Usługi taka oferuje firmamin PayUp, eService, BillBird.

Firma PayUp umożliwia zapomocą swoich terminali doładowanie telefonów komórkowych lubopłacenie rachunków za prąd, gaz, telefon itp. Sprzedawca wprowadzaniezbędne informacje do terminala uniwersalnego PayUp, który komunikujesię z centrum rozliczeniowym. Terminal drukuje potwierdzenie dokonaniatransakcji dla klienta i kopię dla sprzedawcy

eServiceoferuje system telePompka. System ten umożliwia uzupełnienie stanu kontatelefonów prepaid wszystkich sieci komórkowych GSM w Polsce, tj. EraTakTak, Heyah, Orange, Simplus, Sami Swoi i Play.

FirmaBillbird poza możliwością opłaty rachunków, proponuje także usługęMoje Doładowania – czyli funkcję umożliwiającą doładowaniekomórki. Możemy skorzystać z dwóch wygodnych sposobów doładowania:błyskawicznie, z podaniem numeru telefonu, czyli tzw. top-up (telenumer),lub poprzez zakup elektronicznego kuponu, tzw. e-voucher (telekarta).Dodatkowo firma Billbird proponuje usługę VIA™ - Moje Przekazy polegana realizacji transakcji wypłaty gotówki z przekazów międzynarodowychza pośrednictwem systemu MoneyGram. System ten umożliwia odbieraniepieniędzy od osób z zagranicy W kasie oznaczonej logo VIA™ - MojePrzekazy można odebrać gotówkę.

Bankowe i hoteloweterminale wyposażone są w funkcję „gotówka”, dzięki którejistnieje możliwość wypłaty pieniędzy za pomocą karty. Dzięki tejfunkcji użytkownicy kart mogą wypłacić gotówkę w okienku kasowymbanku lub w recepcji hotelu.

Usługa Cash Back, umożliwiawypłatę gotówki z kasy w punktach handlowo-usługowych przy okazjirobienia płatności za towary lub usługi. Warunkiem wypłaty gotówki zesklepowej kasy jest dokonanie płatności kartą płatniczą, dzięki czemuprzy okazji zakupów możemy z rachunku karty wypłacić do 200 złgotówki.

Preautoryzacja wykorzystywana najczęściej whotelach i wypożyczalniach samochodów. Jej celem jest zabezpieczenieśrodków na koncie klienta na wypadek jego rezygnacji z usługi. Usługata wykorzystywana jest najczęściej w hotelach i wypożyczalniachsamochodów, w ostatnim czasie jednak funkcję tą wykorzystują inne firmyusługowe chcące zagwarantować sobie w ten sposób zwrot poniesionychwcześniej kosztów.

Wykorzystane źródła: PayUp,eService, Billbird

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 12:14

Potwierdzam, doładowania telefonów były opłacalne jeszcze kilka lattemu, teraz w mojej mojej miejscowości prawie w każdym sklepiku możnadoładować telefon.

#4 Guest_Rafael

Guest_Rafael
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 14:05

Witam

Do wymienionych powyżej firm należy dopisać jeszcze firmę Elavon. Jeśli jest Pan terenu woj. opolskiego to zapraszam na moją stronę: www.elavon-opole.pl, gdzie znajdzie Pan więcej informacji. W razie pytań proszę dzwonić pod podane na stronie telefony.

Pozdrawiam

#5 Guest_andrew_b4

Guest_andrew_b4
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2009 - 19:32

Wiem że najkorzystniejszą przynajmniej na woj.łódzkim jest firma Euronet.Daje 8,5% ,przyjmowanie rachunków i płatność kartą .Więcej: andrew_b4@o2.pl

#6 Guest_Bobsley

Guest_Bobsley
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2009 - 19:40

A jakbym w swoim sklepie chciał zapłacić swoją kartą kredytową?? Żeby ominąć 3% koszt wypłaty gotówki z bankomacie.... jak to wygląda?? czy muszę do takiej transakcji dołączyć paragon fiskalny??

#7 Guest_ph

Guest_ph
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 15:26

formalnie powinienes, ale pamietaj o prowizji od trx.
http://www.terminale-platnicze.org/

#8 Guest_El Nova

Guest_El Nova
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 23:22

Najwyższa jakość terminali to niewątpliwie REA Card.

Nasze terminale służą do płatności kartą, szybko i skutecznie.

Instalujemy na terenie: Warszawa, Olsztyn i teren całego kraju.

Szczegóły na stronie:

www.pay-card.pl

#9 Guest_użytkownik

Guest_użytkownik
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 02:13

Proponuje skorzystać z firm które integrują systemy sprzedażowe z terminalami na których jest wszystko :) czyli akceptacja kart, doładowania telefonów, płatności rachunków. Namiary na fimę www.hilltech.pl Terminale płatnicze hilltech integrowane są obecnie z programem Small Busines firmy Symplex

#10 Guest_necoman

Guest_necoman
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 19:36

Najtańsze i z darmowym serwisem jest REA CARD. Sprzedaje różne marki terminale płatnicze. Ale przejrzałem wszystkie oferty.
Jeśli Państwo chcą terminal REA Card polecam siebie. Działam na terenie łodzi i okolic. necoman@o2.pl 514 472 134

#11 Guest_terminale-pos.pl

Guest_terminale-pos.pl
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 18:06

Najtańsze terminale płatnicze. Tylko teraz popisując umowę do 31.08.2010 2 miesiące dzierżawy terminala gratis!

www.terminale-pos.pl

#12 Guest_Elmer

Guest_Elmer
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 18:52

A ja oferuję terminale z niską prowizją i dużymm rabatem na doładowania pre-apid.

www.terminalekartowe.pl

#13 Guest_elmer

Guest_elmer
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 19:50

A dla porównania stary dobry Elavon.

www.terminalekartowe.pl

#14 Guest_elmer

Guest_elmer
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2010 - 00:41

A jeśli Pan nie jest to

www.terminalekartowe.pl

#15 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 19:34

http://www.terminalekartowe.pl

Dodatkowe funkcje:
-pre paid - rabat ok 5 %
-cashback
-przewalutowanie, jeżeli klient jest zagraniczny
-płatność rachunków
-transkacje zbliżeniowe
-dostęp internetowy do historii transkacji

#16 Guest_REA Card

Guest_REA Card
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 00:15

Najkorzystniejsza cenowo oferta to bez wątpienia REA Card.

- Bez limitów
- Bez dopłat do maestro
- Bez opłat minimalnych minimalnych
- Bez aneksów i zmian w umowach na niekorzyść akceptanta

Terminale:
- Analogowe
- Internetowe w tym bateryjne wi-fi
- GSM / GPRS

Najniższe abonamenty oraz prowizje na rynku

www.pay-card.pl

#17 Guest_terminale-pos.pl

Guest_terminale-pos.pl
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 22:31

Najtańsze terminale płatnicze na rynku.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na:
www.terminale-pos.pl

Posiadasz już terminal? Damy Ci tańszą ofertę!

#18 Guest_Terminal

Guest_Terminal
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2010 - 14:28

jeśli szukasz dobrej oferty na terminal pisz pre-paid@wp.pl

#19 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 16:58

Mam u siebie terminal.
Szukałem,przebierałem w ofertach ponad dwa miesiące i znalazłem najlepszą ofertę.
Jak jest ktoś zainteresowany to mogę doradzić (sam miałem kiedyś ten dylemat) w wyborze firmy.
e-mail: darekcizemka@op.pl

#20 Guest_1234

Guest_1234
  • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 00:44

www.terminale-doladowania.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych