Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej ulokować pieniądze?

wróć do serwisu Moja Firma 73 odpowiedzi w tym temacie

#21 Vegata45

Vegata45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 27 lipiec 2015 - 09:04

Polecał bym przybliżyć sobie temat opcji binarnych - tutaj dowiecie się więcej: http://opcje-binarne.prv.pl/ Ja gram od kilku tygodnii i miesięczne te 800-1000zł wyciągam, wiadomo to tylko zabawa, ale prawdziwi gracze mogą uciułać dobre 5-6 razy tyle.

Cześć i czołem. Kluski z rosołem. Polecam Wam stronkę przyjeciela: http://www.trzypowody.pl

#22 Patryk Witanowski

Patryk Witanowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 13:27

obecnie najlepiej inwestować w nieruchomości

#23 pawel83

pawel83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 12:38

Polecam świetny blog o oszczędzaniu - lokaty-kasi.pl, jest tam tez wiele informacji jak wybrać najlepszą lokatę bądź konto oszczędnościowe, warto zajrzeć.

#24 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 sierpień 2015 - 12:40

Trzymanie pieniędzy na lokatach w ramach inwestycji to strata czasu - oprocentowanie jest śmiesznie niskie. Lepszym rozwiązaniem są obligacje, a dla ryzykantów akcje. Dobrym pomysłem jest też inwestycja w metale szlachetne (jak złoto), a w przypadku posiadania znacznych ilości pieniędzy inwestycja w nieruchomości - dom, mieszkanie, czy ziemia to jedna z lepszych inwestycji.

#25 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 09:14

Ja nie wierzę w banki i lokaty. Zysk raczej średni, albo żaden. Wychowałem się w rodzinie o tradycjach libertariańskich, dlatego złoto to dla mnie największa wartość. Historia jednoznacznie pokazuje, że to stabilna lokata kapitału. Na złocie zyskuje się w czasie kryzysu, a co teraz mamy jeśli nie kryzys? Warto wziąć to pod uwagę i odwiedzić najlepszą mennicę: mennicazlota.pl.

#26 Guest_Krzysztofdaz

Guest_Krzysztofdaz
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 17:21

Interesuje mnie ulokowanie środków na lokacie, ale standardowe oprocentowanie jest kiepskie.

Czy w którymś z banków można negocjować oprocentowanie?

Będę wdzięczny za podzielenie się swoimi doświadczeniami.

#27 jadziaksięgowa

jadziaksięgowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2015 - 14:02

Na pewmo nie na lokacie bo zysk jest po prostu śmieszny ;(

Pozdrawiam

#28 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 927 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 październik 2015 - 12:34

Jeśli chodzi o inwestycję na giełdzie, to możecie zajrzeć sobie na http://www.e-pok.pl/...elda-i-co-dalej. Myślę, że artykuł może się okazać naprawdę przydatny. 

#29 Maksanty

Maksanty

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 24 październik 2015 - 13:28

W nieruchomości ;) Oczywiście trzeba mieć do tego odpowiednie zasoby finansowe, ale prawda jest taka, że zakupiona nieruchomość poza ewentualnym zyskiem z najmu (o ile znajdziemy najemcę) ma jeszcze wartość użytkową. W przypadku innych inwestycji jest to tylko kwestia zysku/straty. Lokaty bankowe to nie jest forma inwestycji, tylko odkładania pieniędzy :)

#30 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 25 październik 2015 - 18:13

Póki co chyba najlepiej stawiać na oblikacje korporacyjne, ponieważ lokaty są już tak nisko oprocentowane, że nie ma to najmniejszego sensu.

#31 adrian4

adrian4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 17:55

Teraz to najlepiech chyba w skarpetce trzymać, prz takich stopach to nie opłaca się inwestować na 1 czy 2%.

Najlepsze, najtańsze oc - zestawienie

#32 nati217

nati217

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 17:38

Dokładnie, obecnie lokaty odpadają ponieważ większość banków nie ma do zaoferowania więcej jak 2%, co mnie specjalnie nie dziwi ponieważ odbijają sobie tym samym niskie stopy procentowe kredytów. Podobno niedługo ma się pojawić jakieś dobre inwestycje Avivy na poziomie 6% które będzie reklamować Kożuchowska

#33 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 17:50

@nati217 - ta oferta już nie pojawiła a oferuje nie 6 a 5% - http://www.banki24.c...a-kozuchowska/

Wydaje mi się że oferta jest dosyć dobra jak na obecne czasy gdy oprocentowanie lokat nie było tak niskie od wielu lat. A obecność p. Kożuchowskiej na pewno zachęci wiele osób do inwestowania i trochę przyćmi niesmak jaki pozostał po sławnych inwestycjach w złoto Amber Gold.Warto jednak pamiętać że najlepszy wynik oszczędzimy jak zdecydujemy się na zainwestowanie swoich środków na przynajmniej 5 lat.

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#34 Uwazaj!

Uwazaj!

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 22:00

dla poszkodowanych w amber gold jest szansa odzyskania swoich pieniędzy: http://uwazaj.pl/ods...o-niej-pamieta/

#35 alasrokaa

alasrokaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:43

Bardzo dobre wiadomości! Radzę też poczytać to

#36 an-na

an-na

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:52

ja wolę pieniądze trzymać w domu,przynajmniej wiem,że się nie przepadna tak jak w przypadku np.amber gold czy innych takich firm

#37 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 30 grudzień 2015 - 07:42

Jeśli trzymasz pieniadze w domu w tak zwanej skarpecie to jedynie tracisz. Poza tym zdarzają się kradzieże. Na Twoim miejscu jeśli obawiasz się trzymać pieniadze w banku zainwestowałbym albo w sztabki złota albo w złote monety. Posiadają dużą wartość same w sobie oraz ich cena na przestrzeni lat na pewno wzrośnie. Złoto obecnie jest na dobrym poziomie cenowym tak więc jest to dobry okres na zakupy.

Możesz sobie zajrzeć do sklepu numizmatycznego w sieci:

http://www.coinart.pl/

Mają tam obecnie monety w każdej cenie oraz o każdym nominale. Będzie Ci łatwiej się na coś konkretnego zdecydować. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#38 bronson

bronson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 18:00

To zależy czego się oczekuje. Chcąc zarobić większe pieniądze warto zainwestować na giełdzie, albo np. w start-up'y. Jeżeli ktoś woli bezpieczniejszą formę inwestycji to zostają obligacje lub lokaty. Ja mogę polecić dla kwoty max. 10 000zł lokatę Happy w Idea Banku na 4% w skali roku. Sama lokata na 3 miesiące.

#39 kucykzuza

kucykzuza

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 17:25

Polecam lokaty. Są bardzo bezpieczne. Może i nie można już liczyć na takie zyski z nich jak kiedyś ale zawsze lepszy mniejszy procent niż nic. A jeśli ktoś potrafi odpowiednio nimi operować to może i nieźle zyskać. Polecam stronę oszczednoscionline.pl, znajdziecie tam aktualne rankingi lokat oraz wiele innych ciekawych informacji na temat oszczędzania.

#40 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 07:33

A czy ktoś korzysta z kont oszczędnościowych? Często jest tak, że jakiś klient zapłaci dużą fakturę i zamiast leżeć bezczynnie na koncie, mogłyby zarabiać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych