Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej ulokować pieniądze?

wróć do serwisu Moja Firma 64 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kasiaia

Guest_kasiaia
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 16:50

Gdzie najlepiej ulokować pieniądze?

http://dobra-lokata.blogspot.com/

#2 Guest_wiktoross

Guest_wiktoross
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 10:48

najelpiej to zapytać fachowca :) sam regularnie korzystam z pomocy doradcy z Open Finance

#3 Guest_akcjekw

Guest_akcjekw
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 18:57

Witam,

Moi drodzy jak zapewne wiecie na lokacie to się nie zarabia tylko urealnia wartość pieniędzy względem inflacji GUS.
Są dużo ciekawsze sposoby i możliwości lokowania pieniędzy.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu
502 489 105

#4 Guest_Gucio

Guest_Gucio
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 21:51

Trzeba rozważyć różne oferty i wybrać najlepsze miejsce dla własnych pieniędzy. Najbezpieczniej to zrobić przy pomocy doradcy finansowego. Moge polecić open Finanse ,ponieważ sam korzystam z ich usług

#5 Guest_bee

Guest_bee
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 11:40

o dobrze wiedzieć, bo ja zawsze mam z tym problem, nigdy nie wiem, co mogę zrobić z pieniędzmi, a tutaj sporo ciekawych informacji jest.

#6 Guest_koziro

Guest_koziro
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 22:12

@Gucio: Można po prostu do nich wejść i zapytać - Mam tyle i tyle, w co mam to zainwestować? :D Robiłeś tak?

#7 Guest_Gucio

Guest_Gucio
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 20:10

o dobrze wiedzieć, bo ja zawsze mam z tym problem, nigdy nie wiem, co mogę zrobić z pieniędzmi, a tutaj sporo ciekawych informacji jest.

Najpierw zadzwoniłem i powiedziałem o co mi chodzi. Babka powiedziała kiedy mam przyjść . Jak poszedłem do placówki było juz przygotowane kilka ofert. Po omówieniu wszystkich ,wybrałem tą co mi odpowiadała. Tak to mniej więcej było.

#8 Guest_MichalOstrowski

Guest_MichalOstrowski
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 14:35

Witam! Warto zainwestować swoje oszczędności i nie dać im leżeć bezczynnie. Dlatego tez zapraszam do zapoznania się z oferta lokat w Idea Banku. Nasza oferta jest dość szeroka i każdy tutaj znajdzie lokatę odpowiednią dla siebie. Szczegóły na naszej stornie internetowej, gdzie serdecznie zapraszam:

http://www.ideabank....widualni-lokaty

W razie pytań odnośnie oferty pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Michał Ostrowski

#9 Agatabiz

Agatabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 21:29

To zależy jakie pieniądze.:) Po sprzedaży domu i kupnie mieszkania zostało mi około 150 tysięcy. Też rozważałam różne lokaty, konta oszczędnościowe itp, ale ostatecznie trafiłam do tfi mm prime, gdzie pracownicy są akcjonariuszami. mlodzi ale prezni :)

#10 tonka

tonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:34

ja mam ostatnio taki pomysł by po prostu udzielać ludziom drobnych pozyczek. Jest trochę takich serwisów jak np szybki grosz gdzie ludzie oferują bądź chcą kredyty, zawiera się umowę i możesz zarobić więcej niż na lokatach a ludzie często płacą mniej niż gdyby brali normalne kredyty 

#11 zlykot

zlykot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 18:22

Przy niskich stopach nie opłaca się inwestować w lokaty. Ja polecam albo wariant stabilny czyli nieruchomności, albo wariant mniej stabilny, giełda. Na giełdzie radzę inwestować w firmy przerabiające ropę (porównajcie kurs orlenu i ceny ropy), lub gaz (zakłady azotowe), który bedzie tanieć.

Dobre i tanie chwilówki od 18 lat przez Internet.

#12 Michał.Spec

Michał.Spec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 27 grudzień 2014 - 18:14

Nieruchomości to bardzo dobry pomysł na inwestowanie swoich środków. Najbogatsi ludzie świata inwestują wiele środków w nieruchomosći. Jest to dobra inwestycja, jednak wymaga czasu, aby przyniosła nam duże efekty.

afaktury.pl - Intuicyjny program do wystawiania FV online.

#13 jakdorobic.com

jakdorobic.com

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 grudzień 2014 - 21:25

Najlepiej nie wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka. Część inwestycji powinna być ulokowana w bezpieczniejsze instrumenty jak lokaty lub obligacje (również korporacyjne), zaś pozostała w nieco bardziej ryzykowne, czyli wyżej wymienione.

Pozdrawiam,

http://jakdorobic.com

Pozdrawiam, http://jakdorobic.com

Vademecum pomysłów jak osiągać dodatkowe dochody

Finanse osobiste, własna firma, rankingi produktów bankowych

#14 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 10:23

Poczytaj sobie o rentowności obligacji i możliwości zarobkowania w ciągu roku. Jak dobrze w to wejdziesz to ulokowane pieniądze mogą się szybko zwrócić. Oczywiście gwarancji nie ma - jak wszędzie, ale warto próbować. 

#15 olenka8

olenka8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 08 styczeń 2015 - 12:00

myślicie, że wciąż warto inwestować w nieruchomości? opłaca się np. kupić mieszkanie za kredyt, wynajmować je i spłacać kredyt zyskami z wynajmu? zawsze może coś zostanie, a jak nie to czysty zysk będziemy mieli po spłaceniu kredytu. 

#16 annazak

annazak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 styczeń 2015 - 14:39

Ostatnio również miałam podobny problem, bo chciałam mądrze zainwestować swoją gotówkę.

Warto zapoznać się jakimiś rankingami lokat i kont oszczędnościowych. Ja trafiłam ostatnio na fajną stronę oszczednoscionline.pl , jak widać Meritum Bank ma teraz ciekawe oferty lokat z oprocentowaniem aż 5%, w kwestii kont oszczędnościowych to BGŻ Optima, akurat z ich oferty skorzystałam. 

Pozdrawiam.

#17 rekinek

rekinek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 06 kwiecień 2015 - 19:17

Jeśli interesują Cie bezpieczne inwestycje to najlepiej lokaty bankowe. Możesz zobaczyć moją strategię lokatową na blogu.

http://rekinfinansow...-lokaty-w-2015/

Odkąd przeczytałem bloga Rekin Finansów moje życie finansowe stało się lepsze. Dziś jako wielki fan Rekina staram się pomóc innym.

#18 hania_wojda

hania_wojda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2015 - 14:36

A może konto oszczędnościowe? Możesz zarobić na odsetkach, a poza tym jest to duża pomoc przy zarządzaniu budżetem i finansami. Na moim blogu porównałam oferty kont oszczędnościowych jak i lokat Konta-oszczednosciowe.blogspot.com - porównanie kont oszczędnościowych , zapraszam zainteresowanych

#19 Lonk91

Lonk91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 10:54

Moim zdaniem zdecydowanie najbardziej opłaca się giełda. Tutaj macie mały poradnik na ten temat :) http://pieniadz.info...a_giełdzie.html

Po osiągnięciu pewnego poziomu egzystencji, jak ciepło przemienia się w światło, tak życie ludzkie uwalnia się od siebie samego.

#20 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 13:01

Najlepiej chyba pomyśleć o obligacjach korporacyjnych. Na lokacie czy na koncie nie da się zarobić, chyba że ma się na nich miliony.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych