Skocz do zawartości

potrzebna gotowka

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_witold

Guest_witold
  • Goście

Napisano 02 listopad 2008 - 18:35

Witam potrzebuje pozyczyc 7000 zl do kwietnia 2009 roku.Sprzedaje dzialke i mam podpisana umowe przedwstepna u notariusza .w w/w umowie jest termin kwiecien 2009 na dokonczenie transakcji tel kontaktowy 661088385 Czekam na odpowiedz W/w pieniadze potrzebuje na dokonczenie budowy domu

#2 Guest_Olo

Guest_Olo
  • Goście

Napisano 05 listopad 2008 - 19:05

Proponuję produkty banków np. pożyczka ekspresowa Pekao. najlepiej przede wszystkim odwiedzić własny bank, może on mieć nieco lepsze warunki dla swoich klientów lub uproszczone procedury. Odradzam pośredników kredytowych.

#3 Guest_Piotr Soboń - DnB NORD Polska SA

Guest_Piotr Soboń - DnB NORD Polska SA
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 09:23

Olo ma rację - najlepiej w takiej sytuacji udać się do Banku, w którym jest prowadzony rachunek, gdzie z kolei przelewane jest wynagrodzenie. Przy takiej kwocie pożyczki zazwyczaj nie jest wymagane nawet zaświadczenie o zarobkach, a jedynie oświadczenie. Pieniądze są dostępne w ciągu 1-2 dni.Polecam również Bank Zachodni WBK jeśli chodzi o szybki kredyt gotówkowy. Jeżeli zamierza Pan kredyt spłacić w ciągu 5 miesięcy, to proszę zwrócić uwagę, aby kredyt miał jak najmniej opłat początkowych: prowizji, ubezpieczeń itp., które w Pana przypadku będą generowały największy koszt kredytu (większy, niż nieco wyższe oprocentowanie w porównaniu z bankiem, który nie ma opłat początkowych).Proszę liczyć się również z tym, że mimo podpisanej umowy przedwstępnej notarialnie i wpłaconego zadatku, przyszły kupujący może odstąpić od tej umowy z wyboru lub przymusu (jeśli np. nie dostanie kredytu jaki go satysfakcjonuje). Należy zatem uważać na "bardzo szybkie pieniądze" na wysoki procent, ponieważ nie ma Pan pewności, że środki ze sprzedaży działki na 100% będą i na pewno będzie można spłacić kredyt przed czasem.---Piotr SobońSpecjalista ds. Produktów HipotecznychDnB NORD Polska S.A.+48 661-601-595 - piotr.sobon@dnbnord.pl

#4 FinansePL

FinansePL

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 luty 2020 - 19:12

polecam skorzystać z porównywarki kredytów gdzie szybko i tanio można dostać gotówkę przez internet

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 15 marzec 2020 - 12:07

Myślę, że wzięcie kredytu jest dobrą opcją, ale zanim go weźmiesz to polecam doradce kredytowego Bytom https://silesiafinan...inansowy-bytom/ i porównanie chociaż kredytów banków, aby nie być rozczarowanym. 

#6 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 22:57

Nie wiem czy doradca jest konieczny skoro wszelkie niezbędne informacje można znaleźć w internecie. Zostawię namiar na stronę http://sprytnekredytygotowkowe.pl/ , gdzie wszystko jest dokładnie wyjaśnione jeśli chodzi  o kwestie kredytów czy chwilówek

#7 Adaś2486

Adaś2486

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 12:46

Mogę polecić stronę finrada.pl jest tam porównywarka szybkich pożyczek i wszystko jest napisane jakie koszty na jaki okres itp. Można też złożyć wniosek.

#8 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 23 marzec 2020 - 19:24

Na gotówkę najlepszy jest zdecydowanie kredyt gotówkowy :) Jeśli masz zamiar taki wziąć, to ja polecam przede wszystkim poprzeglądać sobie oferty różnych banków na ich stronach internetowych. Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy, to ja zdecydowałam się na mistrzowski kredyt z https://www.santande...otowkowy,5.html , którego warunki są naprawdę korzystne. Naprawdę niskie oprocentowanie i spłata raty w wybrany przeze mnie dzień sprawiły, że bardzo szybko zdecydowałam się właśnie na ten kredyt! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych