Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Pozycjonowanie firmowej strony

wróć do serwisu Moja Firma 26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kazik

Guest_Kazik
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 15:36

Prowadzę firmę budowlaną, elewacje, docieplanie budynków, itp. Planuję zrobić firmową stronę www. Czy macie jakieś sposoby żeby zrobić to samemu, a nie zlecać komuś? Pomóżcie!

#2 ita_lukk

ita_lukk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 09 maj 2012 - 12:44

rada jest prosta, dziel się informacją, buduj stronę jak dom, będzie dobrze wykonany, ciekawie wyglądał, będą chętni na dalsze zlecenia, trochę zawrotnie wytłumaczone ale jakoś mnie tak naszło :) więcej informacji mogę rozdać na mailachce tylko powiedzieć, że budować stronę a raczej nazwał bym to wizytówką, bo 4 -5 podstron tak właśnie wygląda, nie ma sensu

Audyty Bezpieczeństwa Informacji: ISO 27001, CCNA, Pentesty, Dane Osobowe.

#3 Tro

Tro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 luty 2013 - 23:19

Zależy czy znasz się chociaż trochę na tworzeniu stron, bo jeżeli nie, to nie będzie nic z tego. Jeśli coś kumasz na ten temat to polecam WordPressa - darmowy cms

#4 Michał003

Michał003

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 24 maj 2013 - 12:50

wordpress - cms, dobrze pozycjonuje frazy, nie posiada błędów na stronie

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 15:14

A ja zaleciłabym zaeciła Ci taki kurs z tej stronki, bardzo dobrze napisany --> http://kurspozycjonowania.com.pl/, a jak już będziesz coś więcej kumał to sam się zastanowisz czy wolisz sam się tym zająć, czy zlecić zewnętrznej firmie ;)

#6 Guest_Studio-Reklamy

Guest_Studio-Reklamy
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 08:23

Również polecam strony oparte na wordpress - darmowy system zarządzania treścią.

Polecam stworzenie strony internetowej i jej pozycjonowanie regionalne - przykładowo - usługi budowlane miejscowość po wpisaniu takiej fraz yw google Twoja strona wyświetli się na topowych pozycjach. Zajrzyj na stronę e-wizytówka napisz do nas a zaoferuje Ci porządną kampanie reklamową. Reklama w popularnym katalogu firm juz od 100zł netto za rok !

#7 moh

moh

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 03 lipiec 2013 - 08:58

Ja próbowałem zrobić stronę, ale efekty nie były takie jak profesjonalistów. Generalnie padłem na grafice. Na allegro możesz kupić wykonanie strony za 120 zł z prostego szablonu. Jak chcesz lepsze to jest koszt 400-500 zł. Przemyśl, jak taka strona ma wyglądać. Pooglądaj inne strony. Miej podstawę do rozmów z wykonawcą strony.

#8 ron40

ron40

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 lipiec 2013 - 07:43

Niestety na tworzeniu stron się nie znam. Ale w reklamowaniu strony i zdobywaniu klientów pomogło mi Web Metrics. Ja mam firmę z materiałami budowlanymi:)

Web Metrics to nowopowstała strona poświęcona w całości analityce internetowej i optymalizacji konwersji.

#9 Remik22

Remik22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 26 sierpień 2013 - 10:07

Ja słyszałem też, że dodatkowym sposobem na promocję jest program partnerski. Polega to na tym, że ty udostępniasz np. na własnej stronie porównywarkę, reklamę, czy coś takiego w zamian więcej osób wchodzi na stronę i zarabia się też na tym.

Interesuję się w dużym stopniu biznesem mediami, wydarzeniami ze świata. U nas o tym można uczyć się na szkoła europejska gimnazjum liceum Chciałbym pracować w zawodzie z tym związanym, ale dopiero się uczę. 

#10 Guest_Kris556

Guest_Kris556
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 06:59

Fajnym i skutecznym sposobem na promocję jest również audyt Piwik można dzięki niemu przyciągnąć wielu klientów. Ja korzystam z info na stronie Web Metrics.

#11 Guest_ta_to

Guest_ta_to
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 17:15

Ja do budowy swojej strony dotyczącej prowadzenia kadr i płac użyłem programu website x5. jest to wersja płatna ale można też wykorzystać darmowe z gotowymi szablonami dodawane do czasopism komputerowych. Efekt na http://credo-outsourcing.pl

#12 Guest_Malwin

Guest_Malwin
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 13:57

Podstawą jest dobra analityka internetowa. Radziłbym zlecić to firmie takiej jak Web Metrics . Dzięki której twoja reklama będzie skuteczna. 

#13 Guest_irysek

Guest_irysek
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 07:34

U mnie bardzo dobrze sprawdza się audyt google. Klientów mamy teraz tyle, że brakuje mi ludzi

#14 pechao

pechao

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 23 grudzień 2013 - 00:25

Najlepiej korzystać z profesjonalnych firm którymi zajmują się takim pozycjonowaniem z duzym doświadczeniem. Ja korzystam z http://www.seopower.com.pl/ i bardzo chwalę sobie taka współpracę, jak ktoś potrzebuje to proszę bardzo namiary. Firma spełnia moje oczekiwania i realizuje wszystkie projekty oraz zadania które stawiam jej.

#15 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 13:55

Prowadzę firmę budowlaną, elewacje, docieplanie budynków, itp. Planuję zrobić firmową stronę www. Czy macie jakieś sposoby żeby zrobić to samemu, a nie zlecać komuś? Pomóżcie!

Oczywiście, że zlecać komuś i mieć problem z głowy.

Polecam Grande Mohito: http://grandemohito.pl/

Szkoda czasu na działania, których od podstaw trzeba się uczyć smile.png

#16 ita_lukk

ita_lukk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 14 maj 2014 - 14:27

Jeszcze wracając do tematu, wordpress fakt! ciekawy i prosty system, dobrze zoptymalizowany, ale dość niebezpieczny, ze względu na to, że jest bardzo popularny to jest dobrze rozpracowany przez crackerów i włamy są dość częste. Wystarczy użyć motywu który ma nieaktualne biblioteki czy błędy w kodzie a nie jest to aktualizowane no to owned mamy murowany ;) Jeśli na WP ma stać firmowa strona i nie chcemy wpadki wizerunkowej warto wynająć dobrego programistę i wykonać tzw. pentesty strony www (opcjonalne).

Audyty Bezpieczeństwa Informacji: ISO 27001, CCNA, Pentesty, Dane Osobowe.

#17 nygo666

nygo666

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 maj 2014 - 18:34

www.lukaszzontek.pl . Młody chłopak udziela doradztwa w tym zakresie, napisz do niego. Chyba nie bierze za to pieniędzy.

#18 licence4life

licence4life

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 maj 2014 - 21:56

A ja bym polecał kurs Sławka Gdaka www.blog.gdaq.pl jest bezpłatny, a wiele informacji można znaleźć już choćby na blogu właśnie.

Liczenie na magię cms-ów wordpress-a, to trochę mało... Trzeba się zabrać do solidnej roboty, a efekty są widoczne dość szybko, więc na pewno warto.

Powodzenia! 

#19 biznesowa

biznesowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 10 czerwiec 2014 - 11:09

Jak się ogólnie nie znasz na tworzeniu stron to zamiast porywać się z motyką na słońce może jednak warto wysupłać trochę grosza na profesjonalne wykonanie - przynajmniej twoja stronka nie będzie jakoś drastycznie odstawać od tych konkurencyjnych

#20 milena007

milena007

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaSłupsk

Napisano 14 czerwiec 2014 - 10:43

Jak się ogólnie nie znasz na tworzeniu stron to zamiast porywać się z motyką na słońce może jednak warto wysupłać trochę grosza na profesjonalne wykonanie - przynajmniej twoja stronka nie będzie jakoś drastycznie odstawać od tych konkurencyjnych

... sczegónie że źle przeprowadzone SEO albo dziadowski linkbuilding przynieść może więcej szkody niż pożytku - wystarczy wspomnieć zamieszanie w sieci po ostatnich aktualizacjach googla...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych