Skocz do zawartości

Drukarnia jaką wybrać?

wróć do serwisu Moja Firma 49 odpowiedzi w tym temacie

#41 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:10

Nie znam szybszej drukarni od http://www.copio.pl/. Czasami następnego dnia już miałem wszystko zrobione, a jak z rana zlecisz to i jest opcja na ten sam dzień, ale to już trzeba się dogadać. Plakaty zdaje się w godzinkę zrobią bez problemu. Bardzo dobra drukarnia i jeden z pewniejszych kontaktów wymienianych przez wiele agencji reklamowych.

#42 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 01 październik 2018 - 07:46

Ja postawiłem na Polimax z Warszawy i nie żałuję, ponieważ jest to w końcu jedna z nielicznych firm, która naprawdę przywiązuje dużo uwagi do jakości każdego elementu. Zarówno jeżeli zamawiamy u nich ulotki, wizytówki czy duże banery. Jedna z nielicznych pewnych drukarni na którą warto stawiać również ze względu na ceny. 

#43 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 05 październik 2018 - 22:15

W Lublinie na pewno sprawdzi się http://oferpress.pl/bardzo fajna drukarnia. Sporo rzeczy u nich drukujemy - mają tam druk wielkoformatowy, solwentowy, offsetowy, cyfrowy i rolowy tak więc wszystko co trzeba. Do tego dobre ceny i terminowość realizacji zamówień. Z naszej strony pełne zadowolenie z ich usług.

#44 Kingpin

Kingpin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2018 - 14:07

Jeśli jesteś zainteresowany np. hot stampingiem w Warszawie to z czystym sercem mogę polecić drukarnię, z której sam korzystam. Sam oczywiście jestem otwarty na Wasze rekomendację, w stolicy jest wiele firm poligraficznych, aczkolwiek akurat ta konkretna nigdy mnie nie zawiodła, a muszę powiedzieć, że korzystam z jej usług całkiem często. 

#45 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 30 październik 2018 - 22:34

My korzystamy z usług drukarni https://www.diamond-...-papier-firmowyBardzo dobre, profesjonalne usługi i zawsze terminowo z darmową dostawą.

#46 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 12:36

Ja mam sprawdzoną drukarnię, to wrocławska AQRAT – cyfra i offset. Mają dobre ceny, dobrą jakość druku i pomocną obsługę, świetnych grafików no i wszystko zawsze wykonują migiem. Drukujemy u nich masę rzeczy, w tym broszury, notesy, etykiety, instrukcje, no i teraz z końcem roku drukujemy też u nich kalendarze.

#47 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 14:35

Ja zawsze drukowałem i drukuję w firmie reklamowej z Nakła nad Notecią www.mkcolor.pl. Super jakość i terminy.

#48 Guest_Martione

Guest_Martione
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 21:41

Jeśli ktoś z Państwa szuka dobrej i rzetelnej drukarni z okolic Krakowa, to godna polecenia jest Drukarnia Reban. Ja korzystam już jakiś czas z ich usług, zawsze wszystko jest na wysokim poziomie. 

#49 kpt.Pablo

kpt.Pablo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 11:25

Dzięki za te wszystkie odnośniki. Z pewnością będą przydatne.

#50 Krzych D.

Krzych D.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano dziś, 14:07

Ja mogę polecić www.drukarniacreative.pl , szybka realizacja i konkurencyjne ceny wydruku. Zawsze zamawiam i jestem zadowolony. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych