Skocz do zawartości

Mobilna myjnia parowa- co myslicie?

wróć do serwisu Moja Firma 114 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 12:34

mobilna myjnia parowa - świetny pomysł. Razem z bratem prowadzimy taki biznes i mamy jedną kompletną jednostkę od green steam i do tego jeszcze jedną myjnie parową optima dmf. Mamy sporo stałych klientow, nawiazalismy tez wspolprace z kilkoma firmamy transportowymi i biznes sie kreci.Grunt to po prostu oferować uslugi wysokiej jakosci w przystepnej cenie. Warto tez zrobic czasem jakas promocje

#102 Guest_grzesiu

Guest_grzesiu
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 16:29

sami sprzedawcy na tym forum

nawet najlepsza myjka nie zastąpi człowieka i jego wiedzy

nawet najgorsza i najsłabsza myjka z doświadczonym człowiekiem wykona lepsza pracę niż żółtodziób na extra sprzęcie

premo to syf

greensteam miał wcześniej dobre kosmetyki i zamienił je na to dziadostwo

#103 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów

Napisano 27 październik 2017 - 20:08

Moim zdaniem świetny pomysł, syn prowadzi jedną u nas w mieście, sprzęt zamawiał na http://maszynyparowe.com, swoją drogą mają bardzo dobry asortyment . Firma działa już drugi rok, klientów nie brakuje. Myślę że jest to branża z potencjałem na przyszłość.

#104 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 22:29

Fortador ma inną rzeczywistą specyfikację, niż jest to opisane na stronie. Używałem tej maszyny i nie byłem do końca zadowolony. Obecnie od paru miesięcy używam maszyny Optima, ma realną specyfikację jest lekka i zwrotna. Fortador to taki wielki klocek, który ogranicza pole działania. 

#105 Guest_RafałM

Guest_RafałM
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 11:16

Fajnie, że ktoś odświeżył ten temat. Jestem zainteresowany taką mobilną myjnią. Więc Ty Adam polecasz Optime? Myślę, że w nowym roku zainteresuje się tym co Greensteam ma w ofercie. A czy wiesz jak to wygląda z jakimiś szkoleniami? Czy ktoś takie prowadzi? 

#106 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 00:30

Używam Optimy DMF, sprawuje się świetnie. Greensteam prowadzi również szkolenia. Pan Kamil nauczy każdego jak korzystać z urządzenia. Korzystne jest również to, że sprzęt rozkładają na raty bez oprocentowania, wszystko załatwiłem na miejscu. Jeśli ktoś chciałby kontakt to  chętnie podam

#107 Guest_RafałM

Guest_RafałM
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 12:16

Myślę, że kontakt mógłbyś podać. Jeśli faktycznie maszyna jest dobra i można zakup rozłożyć na raty to jestem zainteresowany.

#108 Adaam

Adaam

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 01:11

http://www.greensteam.pl/kontakt.html  to jest ogólna strona. Jest jeszcze jedna https://www.zamow-myjnie.pl - możesz sprawdzić jaką konkurencję masz w pobliżu. Jeśli chodzi o numer, to mam takie: Tel:   +48 791 469 321; +48 883 203 111.

Życzę powodzenia Rafał  :)

#109 Guest_Justynaho

Guest_Justynaho
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 12:24

Witam, posiadam w leasingu nieco ponad roczne maszyny oraz auto Mobilnej Myjni Parowej. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, chciałby ktoś nabyć proszę o kontakt tel. 537 721 707.

#110 Guest_Justynaho

Guest_Justynaho
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 12:28

Fajnie, że ktoś odświeżył ten temat. Jestem zainteresowany taką mobilną myjnią. Więc Ty Adam polecasz Optime? Myślę, że w nowym roku zainteresuje się tym co Greensteam ma w ofercie. A czy wiesz jak to wygląda z jakimiś szkoleniami? Czy ktoś takie prowadzi? 

Witam, Przekażę leasing na dwie maszyny do Mobilnej Myjni Parowej.
Maszyna parowa OPTIMA DMF/Odkurzacz pianowy SW15HOTFOAM
Maszyny w bardzo dobrym stanie. Noszą ślady rocznego użytkowania. 

Więcej info na priv 537 721 707 (lub sms)

#111 Guest_Adamsz

Guest_Adamsz
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 20:52

Ja narazie nie poszukuje nowej maszyny. Spytam znajomych. Posiadanie Optimy jest bardzo opłacalne więc może ktoś się skusi. Korzystała z niej Pani? Jaka opinia?

#112 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 22:23

Czy ktoś z was będzie w stanie mi rzeczywiście udowodnić, że po myciu parowym po zmyciu wszelkiego rodzaju wypełniaczy nakładanych na auto, nie będzie mikro lub i większych rys? Sam polerowałem już parę aut dla klientów, którym właśnie myjnie parowe dobiły lakier strasznie i opinia na temat myjni parowych w moim mieście jest bardzo na minus. Pozdrawiam

#113 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 24 maj 2018 - 09:15

Czy ktoś z was będzie w stanie mi rzeczywiście udowodnić, że po myciu parowym po zmyciu wszelkiego rodzaju wypełniaczy nakładanych na auto, nie będzie mikro lub i większych rys? Sam polerowałem już parę aut dla klientów, którym właśnie myjnie parowe dobiły lakier strasznie i opinia na temat myjni parowych w moim mieście jest bardzo na minus. Pozdrawiam

To zależy od użytkownika, a nie sprzętu. Myjnie parowe z ofert typu https://multi-matic.pl/ źle wykorzystywane mogą narobić szkód. Podobnie jest z innego typu sprzętem do czyszczenia.

#114 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:03

Ja ostatnio korzystałem z serwisu i naprawy firmy z Warszawy parosystem. Naprawili mi myjnie zakupioną w innej firmie. Myślałem że będzie do wyrzucenia a tu takie zdziwienie. Przyjechali wycenili naprawę, naprawili i wszystko teraz działa bez zarzutu.  

#115 Guest_Jaca

Guest_Jaca
  • Goście

Napisano 16 październik 2020 - 09:14

Myjnia parowa bardzo dobra opcja. Siedzę w temacie od wielu lat. Co prawda działam w Poznaniu (nie wiem skąd Ty jesteś) ale u mnie biznes się kreci.

Zdradzę Ci kilka cennych uwag: jak chcesz wchodzić ten biznes to kupuj nowe urządzenia (nie jakieś tam z Allegro). Masz pewność, że urządzenie będzie Ci działać. Ja osobiście korzystam od wielu lat z Optimy i złego słowa o tym urządzeniu nie powiem. Po za tym Greensteam (wyłączny dystrybutor tego urządzenia w Polsce) daje pełne wsparcie. Jak chcesz w to wchodzić na serio to warto z nimi.

Co do samej usługi mobilnej myjki – początku zawsze trudne ale ja dałem sobie czas i dziś już mam trzy takie mobilne myjki. Można powiedzieć też, że klienci docierali do mnie na początku pocztą pantoflową. Z czasem skala się zrobiła tak ogromna, że przestałem się wyrabiać i konieczna była kolejna myjka. Niewątpliwie dla mnie to był strzał w dziesiątkę – musisz pamiętać jednak o tych kilku uwagach które napisałem wyżej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych