Skocz do zawartości

Miejsca gdzie można zorganizowac konferencje w krakowie

wróć do serwisu Moja Firma 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ALEX32

Guest_ALEX32
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 13:09

Zna ktos jakies godne polecenia miejsce na konferencje 50-70 osob?

#2 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 20:19

W Podkrakowskich Jerzmanowicach masz piękną restaurację, którą przystosowano pod konferencje, jest możliwość noclegu, duży parking no i piękny ogród, gdzie można zaczerpną powietrza w przerwie.

#3 Guest_marta gasik

Guest_marta gasik
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 14:01

Radzę inny kierunek, najlepszy przykład - http://www.zielonapo...ta_dla_firm.php To przykład lokalizacji w Warszawie, gdzie faktycznie masz do dyspozycji wysoki standard w dobrej cenie. No i popatrz sobie co masz tam w programie. W miastach w takiej cenie masz samą salę...

#4 Guest_kajetan

Guest_kajetan
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 13:13

Hej, a słyszeliście może o hotelu słowik w poniatowej?

Chcę zorganizować konfe na jakieś 30 osób, wiec nie opłca mi się za bardzo duzej sali wynajmowac, a w tym hotelu bedzie chyba ok..

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 13:35

Hej, a słyszeliście może o hotelu słowik w poniatowej?

Chcę zorganizować konfe na jakieś 30 osób, wiec nie opłca mi się za bardzo duzej sali wynajmowac, a w tym hotelu bedzie chyba ok..

Tam strasznie drogo.

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2244 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 07:12

Jeśli mowa o samym wyposażeniu, to takie jak tutaj - http://www.konferental.pl/Można wynająć - bardzo opłacalne jeśli znajdziecie salę bez wyposażenia, będzie znacznie tańsza, a sprzęt w sumie wynajmujecie na kilka godzin. Dochodzi jedynie kwestia ustawienia i konfiguracji poszczególnych elementów.

#7 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 23:20

A słyszeliście może o Best Western Efekt Express? Opinie jako obiekt weselny mają super, ale chciałbym dowiedzieć się, czy może ktoś organizował tam konferencję?

#8 Guest_kendal

Guest_kendal
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 06:29

hmm w krakowie to nie wiem, byłem ostatnio pod Warszawą w hotelu Jaworowy Dwór i było świetnie, fajne sale, elegancki wystrój, ogólnie też fajny klimat

#9 Guest_Porka

Guest_Porka
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 17:46

w Hotelu Delfin w Białej Podlaskiej są dobre warunki, sama nawet na 300 osób, catering, nawet dobra lokalizacja

#10 Guest_czarny00

Guest_czarny00
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 22:37

Best Western Efekt Express polecam zdecydowanie, ogrom miejsca, masa sal do wyboru, niskie ceny i dobra lokalizacja, jedno z najlepszych (jakosc/cena miejsc w Krk!

#11 Guest_quoka

Guest_quoka
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 19:08

Best western Efekt express jest faktycznie opcja ciekawą. Niskie ceny, fajna jakosć obiektu no i dużo miejsca - jak trzeba, to i pewnie kilkaset osób wejdzie, no ale 50-70 też będzie ok, bo sal mniejszych i większych mają sporo. Obsługa miła, dojazd ok, chociaż nie jest to samo centrum, ale pewnie dlatego ceny są atrakcyjniejsze. Warto się, moim zdaniem, nad nimi zastanowić. 

#12 Guest_Demnis

Guest_Demnis
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 20:05

Jeżeli szukacie czegoś w Krk, to, jak wyżej - best western EE będzie najlepszą opcją w swojej cenie. Ogólnie w Krk tanio nie jest, niestety, u nich ceny są bardzo ok. Do tego wiele sal. mniejsze, większe, jedzenie spoko - byłem kilak razy w róznym celu, zawsze wszystko spoko smile.png

#13 Moris_M

Moris_M

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 11:17

Tutaj: https://www.salereze...l/miasto/krakow masz kilka rożnych sal konferencyjnych na 50-60 osób, a potem jeszcze kilka mniejszych.

#14 Guest_Arletas

Guest_Arletas
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 12:23

Tak, ja miałam okazję współorganizować konferencję w Best Western Efekt Express w Krakowie i uważam, zę to dobre miejsce na takie biznesowe eventy. Dogodna lokalizacja, duży parking, a w środku sale konferencyjne z odpowiednim sprzętem. Również catering zapewniają, więc dla organizatorów to duże ułatwienie smile.png

#15 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 10:12

Zna ktos jakies godne polecenia miejsce na konferencje 50-70 osob?

byłem już na wielu konferencjach w Krakowie i najlepszym z tych wszystkich miejsc jest hotel Best Western Premier. Bardzo duże sale, ale znajdą się też inne. Możliwość od razu nocowania w tym miejscu i zorganizowania bankietu. Polecam  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych