Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

wróć do serwisu Moja Firma 165 odpowiedzi w tym temacie

#161 Piotr Piotr

Piotr Piotr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWroclaw

Napisano 06 październik 2020 - 19:22

Prowadziłem kiedyś lokal gastronomiczny i cały sprzęt do firmy brałem bezpośrednio od serwisu AGD z ul. krynickiej we Wrocławiu - Niskie ceny i dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

#162 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 25 październik 2020 - 10:07

tak ja rowniez polecam ten serwis

#163 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 28 październik 2020 - 10:41

Szukając dobrej jakości mebli metalowych do gastronomii, czy artykułów i trzonów warto zwrócić uwagę na ofertę https://investhoreca...q/?keywords=domz którymi współpracujemy już od ponad roku i wszystko działa tak jak być powinno. Rozsądne ceny, ogromny wybór i świetne podejście do potrzeb klientów. Pozdrawiam!

#164 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 228 postów

Napisano 20 listopad 2020 - 16:42

Drobne agd też będzie przecież potrzebne, nieprawdaż? Dlatego warto odwiedzić sobie sklep Pure Green , gdzie kupicie najróżniejsze artykuły do kuchni.  Mnie przykładowo zainteresowała wyciskarka hurom , która jest praktyczna, funkcjonalna.. Pozwala pozyskać pyszne soki z warzyw oraz owoców, które są pełne witamin oraz minerałów.

#165 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 26 kwiecień 2021 - 07:29

W lokalach gastronomicznych potrzebnych jest wiele różnych rzeczy i akcesoriów. Równie ważne jest też zaopatrzenie się w odpowiednią chemię, która pozwoli na utrzymanie czystości i będzie bezpieczna. Zobacz tutaj, co można się na ten temat więcej dowiedzieć i dlaczego zaopatrzenie się w taką chemię, jest istotne.

#166 mamakizio

mamakizio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 lipiec 2021 - 11:49

na pewno talerze obiadowe to podstawa! ale też wiele innych akcesoriów jest potrzebnych. Ja polecam sprawdzić tutaj - mają co potrzeba w dobrych cenach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych